Заробіток голди WoT: кілька простих способів отримати золото, що не Донато в гру

Я думаю, що кожен з нас стикався з тим, що коли потрібно перенавчити екіпаж, змінити обладнання або перевести досвід, голди на акаунті може не виявитися, а Донато не хочеться чи ні можливості. У даній статті я розповім про способи отримання халявного (або майже халявного) ігрового золота WoT. Всі наведені нижче способи отримати пару додаткових монеток випробувані мною особисто.

турніри PWNWIN . Кіберспорт в маси. (Закрився)

Посилання:: http://pwnwin.com/

За виконання випробувань дають внутрішню валюту, за яку можна купувати плюшки в танках і багатьох інших іграх За виконання випробувань дають внутрішню валюту, за яку можна купувати плюшки в танках і багатьох інших іграх. Є можливість підняти відносно непогане кількість голди. Радує, що є поділ змагань за рівнем WN8. Тобто відверті статисти НЕ будуть битися проти рачка зі 158 WN8. Бувають обмеження на кількість боїв. В теорії на цьому сервісі можна непогано "наварити", просто граючи в Рандома і заходячи 1-2 рази на день, щоб вибрати чергове завдання для виконання. До речі, зараз доступні ще й квести, наприклад, зіграти 10+ боїв з вінрейт 55%.
Засмучує тільки, що місяць према в танках, як і 2500 , Варто там 11250 монеток, а за безкоштовні змагання (без вступного внеску) можна отримати максимум 150-200 монеток. При цьому за завдання під вступним внеском можна підняти 400-500 монет, а за завдання, де потрібен їх преміум аккаунт так взагалі 800+ легко можна взяти. Інша справа, що це додатковий Донат, а обійтися хотілося б без нього.
Я поки сам вивчаю даний портал і ще не виводив нічого, тому, якщо є бажаючі, приєднуйтесь, будемо разом гнути рандом за Голду

сервіс CoinsUP . Золото за завдання.

Посилання: https://coinsup.com/

Виконуйте завдання в стилі поставити на телефон додаток і запустити його або встановити гру і пройти 5-6 рівнів, і отримуйте за це валюту CoinsUP Виконуйте завдання в стилі "поставити на телефон додаток і запустити його" або "встановити гру і пройти 5-6 рівнів", і отримуйте за це валюту CoinsUP. Її можна обміняти на різні плюшки в більш ніж 200 ігор, в тому числі і в нашій улюбленій WoT. Особисто я вважаю цей спосіб отримання голди дуже хорошим для тих, у кого багато вільного часу. В основному це школярі, студенти і ті, хто за кілька годин в громадському транспорті добирається на роботу. За годину в дорозі у мене вийшло підняти 186 кредитів, тобто близько 84 .
Поточний курс 2,2 кредиту = 1 . При цьому дуже часто за прості завдання дають 50-60 кредитів. Висновок доступний від 40 , Тобто 88 кредитів.

Програма для Майнінг криптовалюта GLDFY . (Закрився)

Посилання: http://gldfy.com/

Промо-код: GLD1RU7Y7 (дає кілька рівнів зі старту)

Поки ви на роботі або спите, ваш комп заробляє Голду в WoT Поки ви на роботі або спите, ваш комп заробляє Голду в WoT. Це відбувається за рахунок Майнінг криптовалюта. Звичайно ж, Майн самому, ретельно вибираючи валюту, має бути набагато вигідніше, але як невелика плюшка, яка дає 60-100 голди на добу (на компі, якому вже близько 4 років) не буде зайвою точно. Якщо у вас більш сучасне залізо, то "вихлоп" буде набагато більше. Особливо важлива відеокарта, так як основні розрахунки проводяться саме на ній. Є можливість використовувати відразу кілька комп'ютерів для обчислень.

Результат зі скріншота досягнутий на відеокарті NVidia GeForce GTX770 і процесорі Intel Core i7 4770k приблизно за добу. при цьому я відключав розрахунок на GPU під час гри в танки і знижував пріоритет Майнінг до мінімального, а пріоритет танків піднімав до максимального. В результаті осідання в FPS була відсутня.

Розробили цю штуку хлопці з CoinsUP, так що є можливість вивести намайненное не тільки у Голден WoT, але і в їх кредити і звідти вже переводити в інші ігри.

Є реферальная програма в стилі "приведи друга".

WG Cashback. (Закрився)

Посилання: https://wgcashback.ru/

Кешбек-сервіс від Wargaming Кешбек-сервіс від Wargaming. Бувають дуже приємні пропозиції. Просто робите покупки в магазинах-партнерах і отримуєте за це ігрове золото. Єдиний мінус - золотце може до місяця йти на ваш аккаунт. Дуже часто бувають акції, які поширюються на першу реєстрацію в проекті-партнері, наприклад за першу покупку на ebay зараз дають більше 2000 .

З власного досвіду:

З огляду на, що ці покупки я і так би зробив, ми отримуємо досить приємний бонус З огляду на, що ці покупки я і так би зробив, ми отримуємо досить приємний бонус

Дебетова карта WoT від Альфабанк.

Посилання: https://ru.wargaming.net/shop/wot/ordercard

Кешбек з усіх покупок золотом Кешбек з усіх покупок золотом. Є винятки, читайте пункт 4.5 правил нарахування . Досить приємні умови, якщо ви не хочете Донато в гру прямо або кешбек у вигляді голди в WoT вас влаштовує. За 490р в рік ми маємо:

Ще є преміум-карта з обслуговуванням 3990р в рік. Але я особливого сенсу в ній не бачу. Кому цікаво, можете почитати умови по посиланню, що дана вище.

Є аналогічні карти для WoT Бліц і для WoWS.

З мінусів - занедбане (немає оновлень порядку року) додаток для аналітики покупок і відображення кількості золота, яке прийде на аккаунт. Наприклад у мене на Android 7.0 екран введення пін-коду відображається з білим фоном і білими ж буквами, що ускладнює процедуру авторизації. І Wargaming в цей раз ні до чого, так як додаток Sense належить Альфа Банку.

замість висновку

Мені здається, що зі списку, що я привів тут, кожен може знайти щось для себе, щоб пофарміть Голду в танках. Ясна річ, що всі сервіси на вас заробляють більше, ніж ви на них, при цьому мати з них якусь дрібну плюшки буде дуже приємно. Думаю, що при бажанні таким чином можна нафарміть як на прем, так і на різні машинки в ангар, не вкладаючи при цьому в гру свої кревні. Хіба що у випадку з Майнінг трохи зростуть рахунки за електрику Мені здається, що зі списку, що я привів тут, кожен може знайти щось для себе, щоб пофарміть Голду в танках

Є що сказати? Щось із способів, зазначених у цій статті сподобалося? Напиши коментар. Туди ж можна скидати перевірені ресурси, на яких теж можна заробити ігрове золото WoT.

Щось із способів, зазначених у цій статті сподобалося?