Робочий WarPack 1.5.1.2 безкоштовний набір читов для WoT (+ Ключ ліцензії)

  1. Краща збірка хаков і модов для WOT - WarPack тепер і для патча 1.5.1.2! 1. Автопріцел Ванги - Інтелектуальний...

Краща збірка хаков і модов для WOT - WarPack тепер і для патча 1.5.1.2!


2

1. Автопріцел Ванги - Інтелектуальний автопріцел, який служить заміною стандартному (примітивного) автопріцелу. Даний автопріцел працює в аркадном, снайперський і артилерійському режимах. Він може захоплювати ціль, що знаходиться поза прямої видимості (за стінами, укриттями і ландшайфтом), при цьому підсвічувати її контур (рентген). Наведення відбувається не в центр танка, а в найбільш вразливу точку на корпусі чи лютня. Приціл враховує вектора швидкості руху цілі і час польоту снаряда і встановлює маркер з урахуванням цих факторів для стрільби з попередженням. Боротьба з світляками, стрілянина по що швидко цілям, ніколи не була такою легкою!

2. Авторемонт, Автопожаротушеніе простим (срібним) вогнегасником і Самознищення - відомі багатьом з Вас корисні моди, не раз допомагали в бою. Ремонт різних модулів танка можна включати або вимикати перед або під час бою. Наприклад, світляки має сенс ремонтувати тільки гуслі ітд.
Ctrl-1 - Ctrl-5 - Включення / відключення ремонту різних модулів.
Ctrl-0 - самознищення.

3. Відключення розгойдування - для ВСІХ танків, у ВСІХ режимах. На відміну від вбудованої в гру опції, цей мод відключає розкачку і зміщення прицілу навіть тоді, коли за вами хтось стріляє або злегка таранить.

4. Червоні кулі - чит, який поміщає червону сферу в точку пострілу артилерії противника, на мінікарту спеціальний заначок і програє звукове сповіщення. Полювання за Артою противника перетворюється в захоплююче заняття.

5. Шосте почуття - новий чит, який трохи замінює аналогічний перк при його відсутності. Мод запалює лампочку і повідомляє нік, тип техніки і напрямок атаки того, хто в даний момент цілиться в Вас. На жаль, мод не вказує в засвітитися Ви чи ні, але не помітити, в запалі бою, що хто то вицелівать Вас, вже не вийде.

6. Арт-приціл для танків, і ПВ. Снайперський приціл для артилерії. Вільний камера.
Дозволить стріляти на звичайному танку або ПТ через всю карту. Особливо весело з фугасніцей! Для арти з'являється снайперський режим, а вкупі з Ванга автопріцелом, арту перетворюється, перетворюється ... ну, ви зрозуміли). Чи включається клавішею E.
Вільна камера активується з аркадном режимі або режиму посмертие клавішею G.
Управління - стандартні клавіші руху танка (вперед-назад) + миша.

7. Ц в е т н и е трассери. Так, кольорові, так довгі. Так багато разів повторюються від техніки супротивника. C червоними кулями - імба, StarWars і Ізраїль.

8. Повалені дерева. Чит, що відображає на міникарті всю активність - повалені дерева, стовпи, паркани, зруйновані будинки ітд. Допомагає досить точно оцінити переміщення основних сил противника. Незамінне для польових командирів.

9. Тундра - відключення всієї рослинності в снайперський приціл. класика 😉

10. Лазерна указка - Цей мод малює промені зі стовбурів знарядь так, що тепер видно куди саме цілиться противник.
На відміну від подібного мода з заміною моделей, цей не вимагає ніяких додаткових дій.
Плюсом є те, що промені малюються тільки для техніки супротивника.

Хакнуть версія, не вимагає ключа. Працює без обмеження терміну дії безкоштовно. Так само прикладений ключ на Варпак (про всяк випадок ...) ..

Завантажити WarPack 1.5.1.2 - набір читов для WoT (Hacking Version):

2 - набір читов для WoT (Hacking Version):