Бонус коди на квітень 2018 World of Tanks (WOT ворлд оф танк)

 1. Бонус коди на квітень 2018
 2. Бонус код для wot 2018 Квітень

Сьогодні гра World of Tanks пропонується з величезним функціоналом і мільйонами гравців, тому розробники намагаються регулярно радувати і заохочувати своїх гравців надаючи бонус коди на квітень 2018 WOT та інші місяці. Стандартно найбільш стоять бонуси роздають на серйозні свята, наприклад на 9 травня зазвичай пропонується ряд акцій і цікавих пропозицій, роздають золото, різні преміум-акаунти, преміум-спорядження та багато іншого. Бонус коди WOT 2018 роки вже представлені кількома привабливими пропозиціями, наприклад давали відмінний бонус на Новий Рік.

Ми постаралися зібрати найцікавіші та найактуальніші бонус коди, які доступні для гравців.

Бонус коди на квітень 2018

З настанням Нового року розробники надавали безліч сюрпризів і бонусів, які допоможуть відмінно прокачати акаунт. Основні і актуальні бонус коди квітень для WOT можна знайти в популярних групах Вконтакте, на порталах та інших тематичних ресурсах. Нижче вказані бонус коди, які були встановлені на честь свята Старий Новий Рік, при введенні гравцем зазначених нижче комбінацій ви могли отримати:
 • Новий слот в ангарі;
 • Доступ на 3 дні до преміум аккаунту;
 • Відмінна преміальна машина Churchill III 5 рівня;

Активувати код можна тільки користувачам, що грає через PC. Варто зауважити, що якщо в ангарі присутній вказаний вище танк, замість нього вам видадуть золото, рівноцінне вартості танка. І вже це золото можна витратити на придбання іншої моделі танка. Це обумовлено тим, що на акаунті гравця 2 однакових танка не допускаються.

Бонус коди нижче на квітень WOT, швидше за все вже не актуальний, але зробити актіацію все ж можна спробувати, активацію бонус коду триває до того моменту, поки не набереться надто багато бажаючих. Бонус код нижче:

Задіяти цю пропозицію потрібно в кабінеті користувача, для цього доведеться натиснути «Активувати бонус код» і ввести вищевказані дані. За правилами даний код є багаторазовим і діє аж до закінчення 2019 року. Код отриманий із спеціальної картки. Роздача приурочена в честь свята 14 лютого і Хрещення 19 лютого, встигніть активувати і отримати свої бонуси.

Є так само і ще бонус код на квітень 2018 танки який можна активувати, на приклад спеціально до Нового Року гравцям доступний ще ряд бонусів, за правилами нижченаведені коди можна вводити після 1 офіційно зіграного бою, це стане активацією бонусу. Поширюється по регіону Росія, має обмеження на кількість реєстрацій - до 10 тисяч. Коди нижче:

 • NY18VSPISHKA
 • NYGREET18AMWAY
 • NY18GREETJOVE

Можна провести активацію всіх кодів, ці бонус коди вважаються многоразовимм.

 • WOWSNY2018 - багаторазовий бонус код WOT, виданий на максимум 10 тис. Реєстрацій і надає 1 новий контейнер для гравця.

Бонус код для wot 2018 Квітень

Лютого був не менш цікавий і святковий місяць, тому в Напередодні 23 лютого було випущено багато цікавих бонус кодів 2018 року. З бонусів гравцям можна було отримати золото в чималій кількості - від 250 до 1000, але потрібно поспішити і активувати бонус поки його ліміт не перевищено. Особливо актуально для активних гравців і тих, хто бажає менше вкладати в покупку золота. Швидше за все активація вже закрита, але спробувати варто.
Пам'ятайте, що наведені нижче коди одноразові:

 • TEPAA3555FP3M447544R - бонус код WOT на 250 голди;
 • TEPA65249S3VK8255N4X - унікальний бонус код на 1000 голди.

Якщо на зазначені коди вже закінчився ліміт, намагайтеся стежити за оновленнями на сайті і регулярно перевіряйте популярні портали, групи. Там проводитися регулярна роздача, і перші активні відвідувачі отримують все вершки.

На щастя, в березні також був цікавий і важливий свято - Жіночий день, і тому на просторах інтернету можна знайти чимало бонус кодів для WOT діючих на квітень world of tanks які ще працюють. Ми представили основний список кодів, поспішайте забрати і активувати, адже кількість активацій строго обмежена.

 • QBT6L-BQG7Y-MHD51-88P6M-27QCX - бонус покаже після активації;
 • AK0WI-02F9Q-YG6BX-3H8EQ-W8U4T - після активації позначить кількість бонуса;
 • Y42W6-G36M2-M75V4-Q62V8-W57S8 - бонус код для WOT 2018 діючі на золото;

У березні інших свят не було, тому це єдиний шанс отримати заповітне золото і багато інших приємних поліпшень.

На жаль, поки інших безкоштовних пропозицій від розробників не помічено, але якщо ви активували вищевказані коди вчасно, то вітаємо - ви відмінно прокачали свій аккаунт безкоштовно. При оновленні кодів ми постараємося швидко додавати їх на сайт, тому стежте за нами і отримуйте золото і інші приємні бонуси, але якщо ви бережете свій час і не хочете витрачати багато годин за оновленням офіційного сайту і груп у соціальних мережах, то можемо порадити вам наш Преміум магазині танків і бонус кодів , Де можна придбати дуже цінні бонус коди на рідкісну техніку, золото і багато іншого.