Як отримати золото в World of Tanks: платні і безкоштовні методи, перевірені сайти і поради

 1. Купити золото для танків
 2. Отримати золото в World of Tanks безкоштовно
 3. Варіант 1. Змінити пароль
 4. Варіант 2. Прив'язати телефон
 5. Варіант 3. Виконувати бойові завдання
 6. Варіант 4. Брати участь в конкурсах реплєєв
 7. Варіант 5. Працювати драйвером
 8. Варіант 6. Продавати акаунти
 9. Варіант 7. Захоплювати провінції
 10. Як отримати золото в Ворлд оф Танк на своїх знаннях про гру
 11. Варіант 1. Писати експертні статті
 12. Варіант 2. Знімати відео
 13. Кілька сервісів по заробітку голди в World of Tanks за виконання завдань

Не знаєте, як завантажити золото в World of Tanks безкоштовно

Не знаєте, як завантажити золото в World of Tanks безкоштовно? Насправді, для цього є багато способів, але не варто кидатися на все підряд - шахраї не дрімають, і шанс бути кинутим, намагаючись добути золото безкоштовно, дуже високий.

У цій збірці - тільки перевірені способи, як заробити золото в танках. Безкоштовно і абсолютно легально.

Купити золото для танків

Якщо ви - новачок в грі, то ця інформація для вас, тому що найпростіший спосіб отримати золото для Ворлд танків - купити його. Це можна зробити на сотнях сайтів, але ми рекомендуємо користуватися офіційними. По-перше, купуючи золото на неперевірених ресурсах, ви платите комісію, а по-друге, ризикуєте нарватися на шахраїв.

Офіційний сайт Ворлд оф Танк продає золото в спеціальному магазині. Щоб в нього потрапити, зареєструйтесь. Потім перейдіть в Магазин і виберіть потрібний розділ.

Потім перейдіть в Магазин і виберіть потрібний розділ

Золото на офіційному сайті World of Tanks можна купити по акції. Наприклад, на момент написання цієї статті, в кінці 2017 року, діяла дев'ятивідсотковий знижка на стратегічний запас 10 000 золота. Бувають і більш вигідні пропозиції, так що потрібно бути напоготові.

До речі, так ви можете купити золото не тільки собі, а й свого друга. Купівля зазвичай приходить відразу, сайт підтримує різні способи оплати.

Отримати золото в World of Tanks безкоштовно

Це можливо зробити, не відриваючись від гри, різними способами. Зараз ми розповімо про них.

Варіант 1. Змінити пароль

Найпростіше, що можна зробити. Зміна пароля від особистого кабінету аккаунта забере у вас всього пару хвилин і принесе вам 300 одиниць золота. Дрібниця а приємно.

Врахуйте, що таким способом безкоштовно отримати золото в Ворлд оф Танк ви можете тільки при першій зміні пароля.

Варіант 2. Прив'язати телефон

За прив'язку номера телефону до особистого аккаунту ви теж отримаєте трохи - всього 100 одиниць золота. І це теж можна зробити тільки при першій прив'язці.

Для прив'язки увійдіть в особистий кабінет і виберіть відповідну функцію. Після цього на вашу електронну пошту прийде лист з посиланням для підтвердження. Перейдіть по посиланню, вкажіть країну і номер телефону. Вам прийде СМС з кодом підтвердження, цей код введіть на сайті. Все, ви заробили 100 одиниць золота.

Варіант 3. Виконувати бойові завдання

У цьому вам допоможе сайт wotactions.com . Він дає заробити золото в Ворлд оф Танк, беручи участь в ігрових змаганнях. Відразу обмовимося, що метод підійде тільки для просунутих гравців.

Адміністрація регулярно публікує нові завдання і умови участі. Багато поєдинки припускають кілька переможців, деякі недоступні новачкам або доступні за гроші. Також сайт проводить розіграші ігрової валюти.

Також сайт проводить розіграші ігрової валюти

Сайт має внутрішню валюту - залізо. Її можна обміняти на золото Ворлд оф танк, курс - 1 до 1.

Варіант 4. Брати участь в конкурсах реплєєв

На реплєєв або на відеозаписах гри теж можна заробляти. Для цього скористайтеся сайтом wotreplays.ru . Там можна на конкурсній основі отримати від 100 до 1000 одиниць золота за кращий реплєї.

Кожен конкурс висуває свої вимоги до реплєєв: його тривалість, рівень гравця, спрямованість і так далі. Чим краще ви граєте в танки, тим більше у вас шансів отримати приз - золото.

Варіант 5. Працювати драйвером

Може бути, ви чули про людей, які продають танки за золото? Так ось драйвери - це вони і є. Суть методу зводиться до того, щоб прокачувати чужу техніку за ігрову валюту або навіть за реальні гроші. Звичайно, цей метод не підійде для новачків, але якщо ви вже достатньо знаєте про гру World of tanks, спробуйте.

Найперспективніший сервіс по заробітку золота в Ворлд - це біржа wot-drive.com . Там кожен день пропонується близько п'яти вакансій драйверів. Драйвер прокачує техніку клієнта і отримує за це 60% від вартості послуги. Решта бере собі адміністрація сайту.

Ось приблизний порядок цін на найпоширенішу послугу - прокачування ЛБЗ:

Щоб стати драйвером, вам потрібно зареєструватися на сайті і відповідати певним вимогам:

- ваша обліковий запис повинен мати ККД не менше 1900
- вам повинно бути від 20 років
- ви повинні здобувати перемоги в 59% ігор або більше
- кількість срібла - понад 2600 за дві години.

З повним списком вимог можна ознайомитися на сайті.

Варіант 6. Продавати акаунти

Якщо ви граєте в World of Tanks цілодобово безперервно або близько того, то цей спосіб отримати золото - для вас. Крім грі в своєму акаунті, приділяйте по кілька годин на день прокачування ще одного аккаунта - і через 3-4 місяці його можна буде продати за золото або за реальні гроші - близько 10 тис. Рублів.

Прокачані акаунти краще продавати на перевірених сервісах, наприклад, тут . На сайті можна подати оголошення і знайти покупця. В оголошенні треба детально описати аккаунт. Рекомендуємо ставити ціну +20 відсотків і галочку "Торг" - це і покупцеві приємно, і вам гарантія, що ви не продешевіть.

Варіант 7. Захоплювати провінції

Це спосіб заробітку золота в танках безпосередньо в грі. Ваше завдання: захопити провінцію і контролювати її. Врахуйте, що приблизно раз або два рази на добу вам треба буде витрачатися на ремонт техніки і відбивати атаки супротивників.

Щоб золото нараховувалося вам, необхідно дотримуватися ряду умов:

- провінція не повинна вважатися висадочної
- ваш клан не має на глобальній карті центрального штабу
- захоплена територія не заблокована з метою захиститися від грабежу
- останній грабіж здійснювався 24 ходу назад або раніше.

Це нелегкий спосіб, тому що вам доведеться багато витрачати на військові дії. Може, навіть більше, ніж ви будете заробляти. Так що думайте і рахуйте самі.

Як отримати золото в Ворлд оф Танк на своїх знаннях про гру

Танки - це ціла ігрова індустрія і якщо ви добре в ній розбираєтеся, то можете заробити на цьому.

Варіант 1. Писати експертні статті

За контент, де ви ділитеся секретами і досвідом, багато фанатів World of Tanks готові платити. наприклад, тут можна по топу знайти кращих Кланів і написати їм з пропозицією створювати експертні статті за гроші. Ці статті вони потім будуть розміщувати у себе на сайтах і в новинних стрічках. Якщо пощастить, то на такій роботі можна отримувати до 10 000 золота в тиждень.

Також існують численні біржі копірайтингу, де є ігрові майданчики. Продавайте свої статті там і отримуйте живі гроші, за які можна купити золото в танках.

Варіант 2. Знімати відео

Якщо ви любите і вмієте монтувати відео, то цей варіант - для вас. Знімайте гайди по грі або інші корисні матеріали, завантажуйте їх на свій YouTube-канал і отримуйте реальні гроші.

Якщо розкручувати канал немає часу і бажання, влаштуйтеся контент-менеджером на вже розкручений. Так ви поєднаєте приємне з корисним - отримаєте роботу, пов'язану з вашим хобі, і заробите грошей на покупку золота в танках.

Так ви поєднаєте приємне з корисним - отримаєте роботу, пов'язану з вашим хобі, і заробите грошей на покупку золота в танках

На офіційному каналі World of Tanks в кінці 2017 року був 2,7 млн. Передплатників. Це означає, що попит на відеоконтент по темі є.

Кілька сервісів по заробітку голди в World of Tanks за виконання завдань

Суть цього способу - виконувати завдання, пов'язані з WoT або іншою грою, і отримувати за це кредити. Ці кредити можна буде обміняти на золото.

Завдання можна виолнять на сайті wotcase.ru . Авторизуйтесь через соцмережі, виберіть завдання, виконайте його і отримаєте кредити. Коли заробите 140 кредитів, за них можна купити золото в Ворлд оф Танкс. Отримати 140 кредитів неважко - на це йде близько півгодини.

Ще один подібний сервіс - coinsup.com .

Там можна отримувати ігрову валютуу для різних ігор, в тому числі і для World of Tanks. Завдань сервіс пропонує багато, і вони різного рівня складності: від простої установки додатка до прокачування персонажа до певного рівня.

Також на цьому сайті є реферальная програма. Ви запрошуєте друзів по спеціальному посиланню, вони виконують завдання, а ви додатково отримуєте кредити, які можна обміняти на золото.

По суті, завдання ви можете виконувати і іншого роду - зовсім не зв'язані з іграми. Є безліч сайтів з такими завданнями, наприклад, seosprint.org і подібні. Тут заробляють на кліки, розгадуванні капчи, анкетах. Платять вам за завдання живими грошима. А витратити ви їх можете на що завгодно - в тому числі і на золото в танках.

До речі, у нас є ціла підбірка гайдів , Як можна заробляти гроші, виберіть і знайдіть свій. Тоді ваше захоплення принесе вам прибуток - не тільки у вигляді ігрового золота, а й у вигляді живих грошей.