Як отримати золото в World of Tanks безкоштовно?

  1. За що дається золото?
  2. Навіщо входити в систему? І як щодо безпеки?
  3. Як взяти участь в акції і заробити золото?
  4. Чи є лайф-хакі?

Після невеликої перерви, настав час повернутися в бої World of Tanks. У перерві я вирішив вивчити тему з можливостями безкоштовного отримання золота в грі World of Tanks. В даному записі я ділюся результатами експерименту, який я почав під завісу Новорічного марафону. Отже ...

Вивчивши безліч різних ресурсів, я зрозумів, що найефективніший спосіб безкоштовного отримання золота пропонує тільки проект WOT Actions. На відміну від інших ресурсів, вам не потрібно витрачати свій час на виконання якихось безглуздих завдань, наприклад таких:

  • прокачати героя в якийсь сторонній онлайн-іграшці
  • скачати і встановити нецікаве мобільний додаток
  • пройти тест з 100500 вопросов
  • і т.п.

Суть проекту WOT Actions в тому, що золото нараховується за ті досягнення, які ВИ САМІ заробляєте в своїх боях в World of Tanks. Тобто за те, що ви граєте, вам можуть виплатити нагороду у вигляді ігрового золота. Звучить заманливо. Тому я, не довго думаючи, зареєструвався в цьому проекті. Тим більше, що реєстрація не вимагає багато часу і не потрібно світити свій email - все проходить через єдиний центр авторизації Wargaming.net (до слова, через цей же центр авторизації ви заходите в свій особистий кабінет на офіційному сайті і на форум).

За що дається золото?

щодня проект WOT Actions анонсує акції тривалістю один тиждень. Акції повністю пов'язані з грою World of Tanks. Наприклад, з свіженького:

Протягом тижня заробити якомога більше медалей "Загарбник". Переможець, який заробив за тиждень найбільше медалей, отримує 50 одиниць ігрового золота. Ще 124 щасливчика, що набрали трохи менше медалей, отримають від 10 до 40 золотих монет.

або

Знищити не менше 300 супротивників, провівши не більше 200 боїв за тиждень. Переможець акції отримає нагороду вже в 100 золотих монет, тому що завдання трохи складніше. Ті, кому пощастило трохи менше, отримають від 10 до 50 золотих монет за підсумками акції.

І т.п. Звичайно, не золоті гори, але ж і вам, по суті, нічого, крім як грати в улюблену гру, робити не потрібно

Навіщо входити в систему? І як щодо безпеки?

Реєстрація в проекті потрібна для того, щоб сервіс знав ваш ігровий нікнейм. Цього достатньо для того, щоб можна було в автоматичному режимі збирати вашу ігрову статистику в період проведення акцій. Це абсолютно безпечно. Напевно на форумі гри ви бачили "пузомерки", що вставляються гравцями в свої підписи, наприклад ось такі:

Ці "пузомерки" відстежують вашу ігрову статистику і розраховують ефективність лише на підставі вашого ігрового никнейма, завдяки сервісу Public API, який офіційно надається компанією Wargaming (докладніше про Public API см. на офіційному форумі ).

Таким чином, реєструючись в проекті WOT Actions c допомогою єдиного центру авторизації Wargaming.net, ви не передали проекту ні ваш ігровий email, ні пароль. Тому реєстрація в проекті WOT Actions БЕЗПЕЧНА для вашого ігрового аккаунта.

Як взяти участь в акції і заробити золото?

Розповім на власному прикладі. Я щодня заходжу в свій профіль на сайті проекту , І дивлюся нові акції. Якщо акція мені подобається, і в моєму ангарі є техніка для її комфортного виконання, то я підтверджую свою участь в даній конкретній акції:


І все! Після цього система почне щоденне відстеження моєї ігрової статистики, і в кінці акції підведе підсумки.

Чи є лайф-хакі?

З моменту реєстрації в проекті я взяв участь приблизно в десятці акцій. Якщо ви уважно подивитеся на мій профіль на сайті проекту, то побачите, що в одній з акцій став призером і отримав 10 золотих монет.

Несподівано для себе, я опинився призером акції, в якій потрібно було заробити найбільшу кількість медалей Лехвеслайхо (видається за знищення на середньому танку 2-х і більше супротивників, що перевершують вас на два рівня). Призерів акції виявилося всього близько 30! А медальки мені вдалося отримати в період проведення Новорічного Марафону, коли все на 6-х рівнях Фарм на призовий ІС-6 .

Ось так, і на ІС-6 нафарміл, та ще й 10 золотих монет отримав за це

Так у чому "лайф-хак": беріть участь в "непопулярних" акціях, присвячених епічною нагород. Призерів в них як правило дуже мало. Зате, якщо ви цілеспрямовано будете грати "на медаль", зайняти лідируючі рядки за підсумками акції не складе ніяких проблем.

Спробуйте, у вас обов'язково вийде!

За що дається золото?
Навіщо входити в систему?
І як щодо безпеки?
Як взяти участь в акції і заробити золото?
Чи є лайф-хакі?
За що дається золото?
І як щодо безпеки?
Як взяти участь в акції і заробити золото?
Чи є лайф-хакі?