Настільна гра-головоломка Підводний світ - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Підводний світ ціна

Компоненти настільної гри-головоломки Підводний світ   Все на ставок Компоненти настільної гри-головоломки Підводний світ Все на ставок! У грі-головоломці Підводний світ ми познайомимося з мешканцями маленького, але густонаселеного ставка. Кого тут тільки немає - кумедні жабенята, задумливі черепахи, строкаті тритони і цікаві риби. І всі вони люблять грати в хованки, ховаючись в заростях рослин і під листочками латаття.

Почитаємо - пограємо. Яскрава маленька книжечка гри Підводний світ містить всередині два барвистих буклету: 48 завдань різної складності чекають свого вирішення. Чотири пластикових фігури різної форми міцно тримаються на глянцевому поверхні ігрового поля за допомогою магнітів.

Зіграємо в хованки! Пустотливі жителі маленького ставка дуже люблять грати в хованки. У кожному завданні головоломки Підводний світ вказані нерозторопні мешканці підводного світу, які не встигли прикритися листком латаття. А от всі інші поховалися під воду і з цікавістю спостерігають за вашими діями - чи вдасться вирішити поставлену в завданні завдання !?

Надійно, добротно ... Якісні пластикові фігури з яскравими глянцевими малюнками не бояться води, а потужні магніти і компактні розміри дозволять вирішувати головоломку Підводний світ в будь-якому місці і в будь-який час!

Десь я це бачив. Головоломка Підводний світ є дорожньою версією гри Пірати Хованки . Завдяки новій «Дорожньої» серії головоломок від Bondibon ви можете комфортно грати в улюблену гру, як вдома, так і в дорозі! Для подорожей вони ідеальні: їх розмір становить 16х1х16 см, а вага всього 200 гр., І ще вони майже безшумні! Ідеальний попутник для ваших дітей :)

Ідеальний попутник для ваших дітей :)

А якщо вам сподобалися головоломки серії «хованки», то зверніть увагу на ігри ділові жуки і сафарі Хованки , Які підійдуть дітям від 7 років.