Купити диски на авто в Владивостоці

 1. Типи дисків на авто
 2. параметри диска
 3. Диски на колеса: підбір на нашому сайті
 4. Популярні розміри дисків:

Під замовлення: 8 шт.

Показано товарів 1-40 з 17953



Оновити екстер'єр і трохи поліпшити технічні характеристики автомобіля за кілька хвилин можливо - для цього лише необхідно купити колісні диски в Владивостоці. При цьому виникає кілька питань: який тип дисків вибрати, який розмір і зовнішній вигляд ідеально підійде для вашого авто?

Типи дисків на авто

 • штамповані диски - це найдешевший варіант з існуючих. Цей тип дисків легше інших відновлювати при пошкодженні. Після удару вони не тріскаються і не лопаються, а тільки гнуться. Однак, варто зазначити - штамповані диски бояться корозії і мають найбільшу вагу. Це означає, що збільшується гальмівний шлях автомобіля і витрата палива. Крім того, технологія виробництва не дозволяє випускати гарні диски складних форм. Тому їх прикрашають пластиковими ковпаками.
 • Литі диски поєднують в собі все, чого не вистачає штампованим: невелика маса, стійкість до корозії, різноманітність форм. Зі зрозумілих причин вартість литих дисків вище, хоч дорогими їх теж не назвеш. Вони скоріше відносяться до середнього цінового сегменту. Важливо врахувати, що литі диски неможливо відновити. Після сильного удару на них утворюються тріщини, які не можна заварити.
 • ковані диски найміцніші, їх практично неможливо деформувати. При цьому вони легкі. Але вартість цих дисків вище за інших, та й модельний ряд не дуже широкий. Все через складну технології виробництва. Зате ковані диски прослужать дуже довго.

параметри диска

Кожен автовиробник рекомендує купувати автодиски, відповідні параметрам "рідних". В іншому випадку може погіршитися керованість автомобіля, а також зменшиться ресурс ходової частини і знизяться швидкісні показники.

Технічні параметри рекомендованих дисків вказані на наклейці в отворі дверей або в сервісній книжці. Там буде подібне маркування: 5Jх14Н3 6х110 ЕТ40. Розшифруємо її:

 • 5 - ширина обода.
 • J - конфігурація обода.
 • 14 - діаметр посадки.
 • Н3 - кількість хампов (кільцевих виступів).
 • 6х110 - кількість отворів для болтів і діаметр окружності, на якій вони розташовані.
 • ЕТ40 - виліт колеса.

Диски на колеса: підбір на нашому сайті

Тепер вам відомо, які існують типи дисків, їх плюси / мінуси і основні параметри. Володіючи такою інформацією, можна без проблем купити диски на авто в Владивостоці. Для підбору відповідних варіантів, представлених на нашому сайті, вам лише необхідно вказати параметри у відповідних фільтрах підбору, і система автоматично сортує все зайве.

Якщо вказати ціновий діапазон, то коло пошуку звузиться до декількох варіантів. Вам залишиться вибрати потрібний варіант і оформити замовлення. За допомогою нашого сервісу по підбору дисків ви зможете вибрати відповідні варіанти з декількох тисяч всього за пару хвилин. А ми доставимо їх протягом 3-5 днів.

Щоб полегшити вам завдання по підбору коліс, ми розробили сервіс «Підбір дисків по параметрах онлайн». Тепер кожен автовласник в будь-який час зможе підібрати диски по автомобілю з приміркою . А також ми підготували невелику пам'ятку про те, що необхідно знати і враховувати, вибираючи автомобільні диски.


Популярні розміри дисків:


Колеса Задарма -
інтернет-магазин шин і дисків
Copyright 2009 - 2019
All rights reserved
Колеса Задарма -  інтернет-магазин шин і дисків  Copyright 2009 - 2019  All rights reserved  ТОВ «КОЛЕСА ДАРОМ»  свідоцтво про Державну №1091690060186 ТОВ «КОЛЕСА ДАРОМ»
свідоцтво про Державну №1091690060186

При цьому виникає кілька питань: який тип дисків вибрати, який розмір і зовнішній вигляд ідеально підійде для вашого авто?