Кондиціонер на обігрів взимку

 1. Як працює кондиціонер на обігрів взимку.
 2. Кондиціонер не гріє.
 3. Комплект для роботи кондиціонера взимку

Чи можна використовувати кондиціонер на обігрів взимку? Розглянемо кілька частих питань: як працює кондиціонер на обігрів взимку, що робити якщо кондиціонер не гріє і як включити кондиціонер на обігрів в зимовий період.

Як працює кондиціонер на обігрів взимку.

Він працює за принципом «теплового насоса» тобто забирає тепло зовні і віддає всередину.

Здавалося б абсурд - на вулиці мінусова температура, всередині приміщення позитивна. Як таке може бути?

Не будемо глибоко вдаватися в фізику, а розглянемо конкретно на прикладі кондиціонера, як він працює.

Фреон (холодоагент) під великим тиском повинен сконденсуватися у внутрішньому блоці кондиціонера (точніше в теплообміннику внутрішнього блоку) при цьому він нагрівається до 70-80 ° С. Далі фреон в рідкому стані перетікає в зовнішній блок кондиціонера і за рахунок падіння тиску знову переходить в газоподібний стан тобто випаровується.

Далі фреон в рідкому стані перетікає в зовнішній блок кондиціонера і за рахунок падіння тиску знову переходить в газоподібний стан тобто випаровується

Кипіння фреону в зовнішньому блоці кондиціонера взимку для обігріву приміщень при негативних температурах на вулиці складно домогтися, але для сучасного рівня розвитку технологій - це стало можливим.

Кондиціонер не гріє.

Це може бути обумовлено рядом причин:

 1. Кондиціонер не розрахований на роботу в зимовий період при негативних температурах і він просто по автоматиці не починається в роботу. В інструкції з експлуатації завжди прописується діапазон робочих температур (у нас, до речі, можна вибрати і купити кондиціонер, який буде працювати і взимку).
 2. Крім того, при роботі кондиціонера при негативних температурах коефіцієнт корисної дії кондиціонера різко знижується і створюється враження, що він не гріє.

Крім того, при роботі кондиціонера при негативних температурах коефіцієнт корисної дії кондиціонера різко знижується і створюється враження, що він не гріє

Як включити кондиціонер на обігрів

Потрібно переконатися в наступних моментах:

 • наявність функції роботи кондиціонера на обігрів;
 • температурний режим відповідає заявленому в інструкції по експлуатації кондиціонера, при якій можлива експлуатація системи кондиціонування на обігрів.
 • вибрати на пульті режим роботи кондиціонера на обігрів - наприклад «HEAT» або значок «сонечко - ҉» і вручну задати температуру.

Комплект для роботи кондиціонера взимку

Завжди заводом-виготовлювачем в інструкції по експлуатації кондиціонера вказано температурний діапазон для роботи кондиціонера на обігрів: приклад -5 ° С + 25 ° С, але можна цей діапазон розширити встановивши «зимовий комплект для кондиціонера», який складається з:

 • Обігрів картера компресора кондиціонера. Він включається тоді, коли кондиціонер вимкнений і підтримує компресор в стані готовності до пуску навіть взимку.
 • Обігрів дренажної трубки. Служить для того, що б дренажна система, розташована поза приміщенням не замерзла.
 • Регулятор оборотів вентилятора кондиціонера. При низьких температурах він зменшує швидкість обертання вентилятора тим самим перешкоджає утворенню полою усередині корпусу кондиціонера взимку і замерзання масла всередині компресора кондиціонера.

При низьких температурах він зменшує швидкість обертання вентилятора тим самим перешкоджає утворенню полою усередині корпусу кондиціонера взимку і замерзання масла всередині компресора кондиціонера

Сучасні виробники кондиціонерів, такі як MITSUBISHI HEAVY IND. і GREE вже давно випускають кондиціонери, які працюють на обігрів в зимовий період до температури -25 ° С.

Підібрати кондиціонер, дізнатися вартість обладнання та монтажних робіт, проконсультуватися з конкретної моделі або окремих функцій Ви зможете абсолютно БЕЗКОШТОВНО, зв'язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом.

У нас представлені тільки найкращі моделі сучасних кондиціонерів, на яких ми спеціалізуємося вже багато років + ми надаємо знижку на монтаж кондиціонера до 50%.

дивитися моделі

Як таке може бути?