Багатофункціональний будильник для Android

  1. Про програму Існують моменти, коли нам просто необхідно встати раніше, зустрітися з кимось, кудись...
  2. Віджет

Про програму

Існують моменти, коли нам просто необхідно встати раніше, зустрітися з кимось, кудись піти. Хочете вставати під час під хороший будильник, який налаштований персонально для Вас? Тоді додаток AlarmDroid - ідеальне рішення. AlarmDroid - функціональний будильник, який зробить Ваше пробудження приємним.

функціонал

Як вже говорилося вище, функцій у додатки дуже багато, тому будемо розбиратися поетапно. При вході в додаток з'являється екран з іконкою, що дозволяє створити новий будильник і максимально зручно налаштувати його під Вас.
Як вже говорилося вище, функцій у додатки дуже багато, тому будемо розбиратися поетапно
В поле для назви позначте на меті пробудження, це дозволить Вам швидше зорієнтуватися. Далі, за допомогою досить насиченого меню, виставляється час, в яке Ви б хотіли прокинутися, інтервал для відкладеного сигналу, який встановлюється в хвилинах і секундах. Також існує можливість вибору типу будильника, що дозволяє повторювати сигнал за вказаними днях, а також днів тижня, в які прозвучить будильник.

Створіть собі настрій на весь день, прокиньтеся під мелодію, яка Вам до душі! Функція вибору звукового сигналу допоможе в цьому. Самим додатком надається список мелодій, які можна поставити в якості звукового сигналу. Також Ви можете вибрати сигнал зі своїх аудіо-записів або потокового аудіо (інтернет-радіо). Далі настройки дозволяють виставити комфортну для користувача гучність сигналу і включити вібрацію смартфона при спрацьовуванні будильника.

Для того, щоб забезпечити Вам 100-відсоткове пробудження, творці програми пропонують включити перешкоди - свого роду завдання, які необхідно вирішити, щоб вимкнути сигнал будильника.

Є ще одна хороша функція, якою оснащені далеко не всі програми-будильники - відкладання сигналу. При спрацьовуванні будильника внизу екрана з'являються дві кнопки «Stop» (для виключення будильника) і «Snooze» (для відкладання сигналу на раніше встановлений час). Кількість відкладення виставляється вручну і саме це кількість необмежена.
Є ще одна хороша функція, якою оснащені далеко не всі програми-будильники - відкладання сигналу
Відмінною особливістю даного будильника є функція «Годинник». Цей пункт налаштувань багатий на різні функції. Включаючи годинник, що говорить, Ви зможете дізнатися поточний час і навіть погоду на весь день, через інтервал, який також встановлюється самим користувачем. Установки мови включають 15 мов, на яких і буде розкрита час.

Віджет

Додаток відображається у вигляді невеликого віджету (размером1х1), який виноситься або на робочий стіл, або знаходиться в рядку стану. Іконка супроводжується текстом з часом, через яке очікується наступного сигнал.
Додаток відображається у вигляді невеликого віджету (размером1х1), який виноситься або на робочий стіл, або знаходиться в рядку стану

Хочете вставати під час під хороший будильник, який налаштований персонально для Вас?