Vivienne Westwood

  1. Особливості Vivienne Westwood
  2. Факти про Vivienne Westwood
  3. Додатково про Vivienne Westwood

Vivienne Westwood - британська марка одягу, створена Вів'єн Вествуд, изобретательницей стилю "панк" і людиною, що поширює вплив своєї особистості на все, що робить.

Особливості Vivienne Westwood

Вів'єн Вествуд була вчителькою початкових класів, коли зустріла свого другого чоловіка, Малькольма Макларена. У 1972 році вони разом відкрили бутик, який спочатку називався Let It Rock, потім Too Fast to Live, Too Young to Die, ще пізніше Sex і зараз називається World Ends. Вествуд придумувала одяг, а Макларен її конструював. Натхнення Вів'єн черпала на вулицях: у повій, байкерів, фетишистів. В цей час Макларен став менеджером Sex Pistols, і хлопці з групи носили речі Вествуд, що чимало сприяло зростанню популярності її як дизайнера.

VivienneWestwood VivienneWestwood.co.uk З вулиць на подіум одяг Vivienne Westwood потрапила лише в 1981 році - це була колекція, присвячена піратам. Стиль дизайнера в цей час змістився з шпилькових-рваного панка на пустотливо-едвардіанський: турнюри в поєднанні з короткою спідницею і кольоровими гольфами . У марки 5 магазинів у Великобританії і шоуруми в Мілані, Парижі та Лос-Анджелесі. Незважаючи на те, що деякі її речі вже виставлені в музеях, Вів'єн і зараз живе, живе і процвітає.

Факти про Vivienne Westwood

За довгий існування свого бренду, Вів'єн на що тільки не впливала: одягала панків, злила Маргарет Тетчер, одягаючись в її костюм, боролася з консюмеризму і народила двох синів, один з яких став фотографом в жанрі ню, а другий - творцем марки нижньої білизни Agent Provocateur. Найвідоміший дизайнер взуття Патрік Кокс робив туфлі для її колекції, а сама вона шила весільну сукню для Керрі Бредшоу, героїні серіалу Sex and the City. Правда, під час прем'єри повнометражного фільму, в якому Керрі і виходила заміж, Вествуд пішла через 10 хвилин після його початку, назвавши стиль приголубленою публікою Патриції Філд нудним і позбавленим смаку.

Додатково про Vivienne Westwood

У колекціях Vivienne Westwood є речі, як застосовні в житті, так і не дуже. Ключові елементи стилю: вікторіанський-едвардіанської Англія, тобто корсетообразная талія, жилети денді, жокейські брюки , Велика кількість твіду, клітини, смужки, імперської символіки і ретро-мілітарі; вплив панк-юності у вигляді ланцюгів, шпильок і зображення серця в якості романтичної складової. Також присутні асиметричні драпірування, денім та весела взуття.

Також присутні асиметричні драпірування, денім та весела взуття