Melissa l Взуття з екологічного пластику

Розкішна, стильна і екологічна взуття бразильського бренду Melissa не має собі рівних у світі пластикової моди. За весь час існування марки з 1979 року було вироблено понад 50 мільйонів пар чепуристої жіночого взуття, яке носять більш ніж в 80 країнах світу.

Неординарним дизайном продукція бренду Melissa зобов'язана колаборації з відомими модельєрами. Серед них такі імена, як Вів'єн Вествуд [Vivienne Westwood], Жан Поль Готьє [Jean Paul Gaultier], Заха Хадід [Zaha Hadid], Карім Рашид [Karim Rashid], Карл Лагерфельд [Karl Lagerfeld], Джейсон Ву [Jason Wu], Педро Лоуренсо [Pedro Lourenco].

За допомогою неординарних талантів модних дизайнерів Melissa від сезону до сезону випускає авангардні капсульні колекції в стилі pop luxury, які, мабуть, можуть бути зроблені настільки блискуче лише з цього альтернативного матеріалу - яскравого, гнучкого і, до приємного здивування, ароматного пластика. Серед зіркових прихильниць взуття Melissa: Кеті Перрі [Katy Perry], Агнесс Дін [Agyness Deyn], Енн Гетевей [Anne Hathaway], Кейт Бланшет [Cate Blanchett] і Кейт Мосс [Kate Moss].


Серед зіркових прихильниць взуття Melissa: Кеті Перрі [Katy Perry], Агнесс Дін [Agyness Deyn], Енн Гетевей [Anne Hathaway], Кейт Бланшет [Cate Blanchett] і Кейт Мосс [Kate Moss]

Але неоціненний внесок компанії в сучасну моду не обмежується прикрашальництвом тротуарів мегаполісів і червоних килимових доріжок: абсолютно екологічна взуття виробляється в Бразилії з моно матеріалу під назвою melflex, за допомогою якого моделі, в буквальному сенсі, відливають у форму без використання клею. А це значить, що в тварин бренд не зацікавлений, фабрика не терпить сировинних відходів, а туфлі підлягають стовідсоткової вторинної переробки.

І поки точаться суперечки про те, що пластикова взуття не є достатньо «зеленої», Мішель Леві [Michele Levy], генеральний виконавчий директор бренду, бачить це зовсім в іншому ключі: «Melissa - піонер в індустрії пластикової взуття: вона унікальна як у відношенні дизайну і комфорту, так і по відношенню до технологій. Ми є єдиною компанією в світі, яка присвятила останні 40 років цілком створенню взуття з альтернативного матеріалу, тому наш продукт не схожий ні на який інший. Якість, дизайн, збереження навколишнього середовища - це наше кредо. У Китаї ви цього не зустрінете. »

PS

Офіційний сайт - інтернет магазин Melissa