Відновлення даних з зовнішнього жорсткого диска HDD в Москві

 1. Як ми відновлюємо дані з зовнішніх жорстких дисків
 2. Що таке зовнішній жорсткий диск?
 3. Як ми працюємо
 4. Чому втрачаються дані на зовнішніх жорстких дисках?
 5. Фахівці з зовнішніх жорстких дисків:
 6. За 19 років 87 750 клієнтів вибрали нас
 7. З яких зовнішніх дисків можна відновити дані?
 8. Скільки коштує відновлення даних зі знімного диска?

Потрібно відновлення даних з зовнішнього жорсткого диска? Він веде себе некоректно? Видає сторонні звуки або навпаки не крутиться? Чи не визначається при підключенні до комп'ютера? Дані не доступні?

Звертайтеся за відновленням в найпотужнішу лабораторію в Росії до кращих фахівців.

Як ми відновлюємо дані з зовнішніх жорстких дисків

Потрібно відновлення даних з зовнішнього жорсткого диска

паяльні станції

паяльні станції

У чистій кімнаті

У чистій кімнаті

Перестановщікі пластин

Перестановщікі пластин

PC3000 Data Extractor

PC3000 Data Extractor

З величезною базою дисків-донорів

Що таке зовнішній жорсткий диск?

Зовнішні жорсткі диски підключаються до комп'ютера (ноутбуку або медіаплеєра) по інтерфейсах USB (через це набуло поширення назва «usb диск» і відповідну назву послуги - відновлення usb диска), eSATA, FireWire і Ethernet Зовнішні жорсткі диски підключаються до комп'ютера (ноутбуку або медіаплеєра) по інтерфейсах USB (через це набуло поширення назва «usb диск» і відповідну назву послуги - відновлення usb диска), eSATA, FireWire і Ethernet. Вони складаються з двох компонентів - звичайний жорсткий диск (форм-фактор 2,5 ", 3,5" або 1,8 ", інтерфейси SATA / IDE і їх різноманітні micro-версії), такий же, які працюють в комп'ютерах або ноутбуках. Другий компонент - контейнер з платою-перехідником, яка перетворює інтерфейс SATA / IDE у зовнішній USB / eSATA і тп. Так само плата-перехідник може додавати індикатори, кнопки, інтерфейс харчування, роз'єм для підключення ще одного диска і тому подібний функціонал.

Зовнішні жорсткі диски з'явилися і стали популярні разом з розвитком технології USB. Вона дозволяє підключати зовнішній носій і приступати до роботи з ним без перезавантаження операційної системи. Події, які передували їй рішення «mobile rack» вирішували аналогічне завдання - спростити підключення диска, перетворити його в знімний жорсткий диск. Але через те, що працювали вони за технологією IDE (рідше - SATA), були не так зручні, як зовнішні жорсткі диски USB.

Так само, під зовнішніми дисками іноді мають на увазі міні-сервери використовують технології RAID (виробництва Synology, QNAP, Buffalo, Lacie, Iomega і провідних виробників звичайних жорстких дисків - Western Digital, Seagate, Maxtor, Hitachi, Toshiba і інші) Так само, під зовнішніми дисками іноді мають на увазі міні-сервери використовують технології RAID (виробництва Synology, QNAP, Buffalo, Lacie, Iomega і провідних виробників звичайних жорстких дисків - Western Digital, Seagate, Maxtor, Hitachi, Toshiba і інші). Усередині таких мережевих накопичувачів коштують від 1 до 5 звичайних жорстких дисків, сконфигурированних в RAID систему. За рахунок цього забезпечується надійність і швидкість RAID, але так само за рахунок цього можливо ускладнення відновлення даних, так як по суті зробити доводиться як відновлення даних з жорсткого диска (В разі його несправності), так і відновлення даних з RAID масиву .

Як ми працюємо

доставка

кур'єром безкоштовно

діагностика

швидко і безкоштовно

відновлення

на професійному обладнанні

перевірка

якості та повноти відновлення

оплата

тільки при успішному результаті

Чому втрачаються дані на зовнішніх жорстких дисках?

До основних причин втрати даних на звичайних жорстких дисках тут додається той фактор, через який ці диски в основному і купують. Знімні жорсткі диски кидають, б'ють, кидають, обливають кави, наступають на них ногою і багато-багато іншого, що рідше трапляється зі стаціонарними дисками. Через це на зовнішніх жорстких дисках частіше зустрічаються такі проблеми, як клин шпинделя, несправність блоку магнітних головок і така рідкісна проблема для звичайних дисків, як залипання головок на поверхні пластин.

З іншого боку, на дисках форм-фактора 2,5 ", які найбільше поширені, перераховані проблеми вирішуються помітно простіше, ніж на дисках 3,5" так що відновлення даних з зовнішнього жорсткого диска часто виробляється набагато успішніше, ніж відновлення даних зі звичайного диска.

Фахівці з зовнішніх жорстких дисків:

В яких випадках дані можна відновити?

Коротко: відновлення даних зі знімного жорсткого диска можна зробити в будь-яких випадках, поки дані не знищені або повністю не перезаписані. При будь-яких сімпотмах (зовнішній диск не визначається, стукає, не крутиться) і поломки (у нього несправна мікропрограма, плата електроніки, головки читання-запису, стався клин двигуна або залипання головок на поверхні) дані можна відновити. Відновлення видалених даних з зовнішнього жорсткого диска нічим не відрізняється від відновлення даних з жорсткого диска, який знаходиться всередині комп'ютера або від відновлення даних з жорсткого диска ноутбука. Те ж саме можна сказати про відновлення даних після форматування, переустановлення системи, появи бедблоков і взагалі будь-яких проблем.

За 19 років 87 750 клієнтів вибрали нас

досвідчені фахівці

Нас рекомендують виробники

Знаємо RAID краще виробників

Прозора схема роботи

справжня лабораторія

Нас рекомендують вдячні клієнти

вигідні ціни

Конфіденційність і повний комплект документів

З яких зовнішніх дисків можна відновити дані?

Ми відновлюємо дані з будь-яких зовнішніх жорстких дисків. Ми працюємо з будь-якими виробниками і моделями:

 • Transcend StoreJet
 • Seagate Freeagent, FreeAgent GoFlex, FreeAgent Desk, Black Expansion Portable, BlackArmor NAS і інші
 • A-DATA будь-яких серій
 • LaCie 2big, LaCie Rikiki, LaCie Minimus, LaCie Starck, LaCie Rugged, LaCie MAX Quadra і будь-які інші
 • iomega Prestige Portable, iomega Select, iomega eGo, і тп
 • Western Digital Elements, My Book, My Book Elite, My Passport
 • Verbatim Premier, Acclaim, Black Wallet, CLON
 • HITACHI LifeStudio
 • TOSHIBA Canvio

Якщо модель зовнішнього жорсткого диска не перелічити в цьому списку, ми все одно відновимо її - всі вони всередині містять обмежену кількість моделей стандартних жорстких дисків зі стандартними проблемами. Для будь-яких цих проблем вироблені і відпрацьовані методи вирішення.

Скільки коштує відновлення даних зі знімного диска?

Витяг з прайс-листа на відновлення даних :

Схожі послуги:

Скільки коштує відновлення даних зі знімного диска?
Потрібно відновлення даних з зовнішнього жорсткого диска?
Він веде себе некоректно?
Видає сторонні звуки або навпаки не крутиться?
Чи не визначається при підключенні до комп'ютера?
Дані не доступні?
Скільки коштує відновлення даних зі знімного диска?