Куплений в Китаї зовнішній HDD Samsung виявився «флешкою» між двома гайками

До одного з працівників російської ремонтної майстерні, проживає в місті недалеко від кордону з Китаєм, недавно в руки потрапив зовнішній жорсткий диск, куплений одним із співвітчизників в Китаї по «нерозумно низькою ціною». Громадянин, який звернувся в сервіс, поскаржився на погану роботу пристрою: наприклад, якщо попередньо зберегти фільм на пристрої, а потім спробувати відтворити, то вдасться насолодитися лише п'ятихвилинний уривком кінця кінострічки. До одного з працівників російської ремонтної майстерні, проживає в місті недалеко від кордону з Китаєм, недавно в руки потрапив зовнішній жорсткий диск, куплений одним із співвітчизників в Китаї по «нерозумно низькою ціною»

У сервісі вирішили розібратися з накопичувачем в присутності користувача. Яке ж було здивування працівників і того самого громадянина, коли погляду постало вміст пристрою: USB-диск без корпусу об'ємом 128 МБ, затиснутий з обох сторін гайками.

Яке ж було здивування працівників і того самого громадянина, коли погляду постало вміст пристрою: USB-диск без корпусу об'ємом 128 МБ, затиснутий з обох сторін гайками

Треба сказати, що творці вироби добре над ним попрацювали: пристрій коректно відображає не тільки свій обсяг, а й розміри файлів! Для того, щоб вирішити «проблему обсягу», «флешку» змусили працювати в циклічному режимі: по заповненні вільного місця вона починала перезаписувати дані з початку. Причому раніше скопійовані на пристрій файли (слід вважати, невеликого обсягу) не віддалились.

Працівники сервісу на даний момент намагаються з'ясувати, яким таким хитрим способом китайцям вдалося навчити USB- «флешку» роботі в такому незвичайному режимі.

джерело: Jitbit software