10 кращих вінчестерів для дому та офісу

 1. WD 3.5 SATA 3.0 1TB 7200RPM
 2. SEAGATE SATA 1TB 7200RPM 6GB / S 64MB
 3. TOSHIBA 3.5 SATA 3.0 1TB 7200RPM 32MB
 4. HGST 2,5 SATA 500GB 7200RPM
 5. WD 2.5 SATA 3.0 0.5TB 7200RPM 32MB CACHE
 6. TOSHIBA SATA 500GB 7200RPM 6GB / S / 64MB HDWD105UZSVA
 7. SEAGATE 2.5 "SATA 3.0 500GB 5400RPM 128MB ST500LM030
 8. TOSHIBA SATA 1TB 7200RPM 6GB / S / 64MB HDWD110UZSVA
 9. WD 3.5 SATA 3.0 0.5TB 7200RPM 32MB CACHE
 10. HGST HDD SATA2.5 "1TB 5400RPM / Z5K1 1W10028
 11. Цікаво про виробників

Вінчестер або внутрішній жорсткий диск - це те, що робить комп'ютер персональним, так як саме на ньому зберігаються всі особисті файли користувача. Бажаючи зберігати в одному місці фільми, музику, ігри та багато іншого, користувач не враховує можливості накопичувача, які не завжди відповідають запитам, що і стає частою причиною заміни HDD. За останні 50 років обсяг записуваної на диски інформації збільшився в 60 мільйонів разів, але людям як і раніше не вистачає місця на комп'ютері.

Ринок пропонує вінчестери з різними технічними параметрами і в різної цінової категорії. Деякі мають гучне ім'я виробника, інші менш знайомі споживачеві, але це не робить їх гірше іменитих аналогів. Зрозуміти і розібратися в тому, який HDD краще і коштує він своїх грошей, допоможе ТОП жорстких дисків. Нижче представлені «гвинти» як для домашнього користування, так і для серверів.

WD 3.5 SATA 3.0 1TB 7200RPM

0 1TB 7200RPM

популярний накопичувач серії WD , Який поєднує в собі сучасні розробки і відповідний на роль системного вінчестера. З легкістю вмістить в себе новий Windows, робочі програми та останні гри, не знижуючи продуктивність оперативної пам'яті. Головними його якостями є:

 • швидкість роботи;
 • потужність.

Стабільно працює при обробці даних з різною інтенсивністю навантаження, універсальний, але все ж більше підходить для домашнього використання.

Читайте також: ЯК ВИБРАТИ Жорсткий диск: ПОРАДИ ДЛЯ НОВАЧКІВ

SEAGATE SATA 1TB 7200RPM 6GB / S 64MB

SEAGATE SATA 1TB 7200RPM 6GB / S 64MB

Накопичувач для персонального ПК, відмінно підходить для зберігання і обробки даних користувачів. Любимо геймерами за технологію багаторівневого кешування, що дозволяє завантажувати важкі ігри швидше і з мінімумом втрат продуктивності. Особливістю є універсальне програмне забезпечення, яке легко підлаштовується під ОС Windows, Linux і iOS. У підсумку, купуючи вінчестер на 1 терабайт, юзер отримує саме терабайт пам'яті, що не страждає від стиснення операционкой.

3 головних переваги продукту це:

 1. швидкодія;
 2. економність;
 3. тиша.

вінчестер від SEAGATE - оптимальний варіант для домашнього користування. При цьому він невибагливий в обслуговуванні і нормально реагує на постійне навантаження додатками, іграми і роботою з онлайн-сервісами.

Читайте також: ЯК ДІЗНАТИСЯ МОДЕЛЬ НОУТБУКА? 5 ПРОСТИХ СПОСОБІВ

TOSHIBA 3.5 SATA 3.0 1TB 7200RPM 32MB

0 1TB 7200RPM 32MB

Зовнішній накопичувач легендарного бренду , Який, хоч і має непогану продуктивність, але частіше використовується для зниження навантаження на системний вінчестер і як додатковий резервуар зберігання даних. Встановлюється на домашні ПК або локальні сервери без особливих проблем і відмінностей в процесі монтування. Плюсами моделі є:

 • портативність;
 • компактність;
 • працездатність.

З огляду на переваги Toshiba, варто відзначити, що він стабільно працює з будь-яким типом основного накопичувача, але має маленький об'єм буфера даних (32 Мб), що не дає повноцінно використовувати в якості єдиного пристрою пам'яті. Крім цього, мінусами вважаються:

 • ціна (на 20% вище вартості аналогів);
 • короткий термін гарантії (24 місяці).

Що випускається в стандартних формах 2,5-3,5 дюйма, вінчестер підходить для стаціонарних ПК і ноутбуків. Відрізняється швидкістю роботи, що важливо при обробці важких файлів всередині комп'ютера або з інтернету.

HGST 2,5 SATA 500GB 7200RPM

HGST 2,5 SATA 500GB 7200RPM

Японська компанія, «дочка» Western Digital, вже давно радує користувачів якісними комплектуючими до ПК, і накопичувач HGST не став винятком. Розроблений для ноутбуків і ультрабуків, він має маленьку товщину (7 мм) і екологічно безпечну начинку, позитивно впливає як на навколишнє середовище, так і на працездатність. Серед переваг варто виділити:

 • оперативну пам'ять;
 • швидкість;
 • ударостойкость;
 • маленьке енергоспоживання.

Накопичувач недавно з'явився на ринку, але вже користується попитом, що, можливо, зробить його кращим жорстким диском в цьому році. Цьому сприяє прийнятна ціна і впроваджені технології компанії Western Digital, яка на сьогодні залишається одним з передових розробників і виробників пристроїв пам'яті.

Читайте також: ЯК ЗАЙТИ В БІОС (BIOS) НА ноутбук або комп'ютер - 2 ШВИДКИХ МЕТОДУ

WD 2.5 SATA 3.0 0.5TB 7200RPM 32MB CACHE

5TB 7200RPM 32MB CACHE

Ще один представник компанії WD потрапив в топ зовсім не випадково. Він був відзначений за продуктивність і універсальність використання, що важливо при монтуванні в ноутбук і стаціонарний ПК. Крім цього, з плюсів варто виділити:

 • час включення;
 • швидкість читання і запису;
 • систему охолодження.

Однаково легко монтується в корпоративні сервери і домашні комп'ютери, що тільки збільшує його популярність і попит на нього. Крім того, користувачі відзначають приємну вартість і добротне якість, що підвищує його рейтинг серед HDD.

TOSHIBA SATA 500GB 7200RPM 6GB / S / 64MB HDWD105UZSVA

TOSHIBA SATA 500GB 7200RPM 6GB / S / 64MB HDWD105UZSVA

Ця модель накопичувача розроблена для персональних комп'ютерів, хоча часто використовується і на локальних серверах, відрізняючись:

 • швидкодією;
 • захистом даних;
 • стійкістю до перепадів напруги;
 • простотою установки;
 • низькою ціною.

Найчастіше вінчестер встановлюється як додатковий пристрій пам'яті для обробки інформації до головного накопичувача. Його робота в поодинці дозволяє нормально обробляти тільки невеликі файли, відкривати гри з невисокими системними вимогами.

Незважаючи на це, TOSHIBA - один з кращих виробників вінчестерів в цьому рейтингу. Політика компанії щодо HDD останні кілька років спрямована на підвищення якості та продуктивності. Японці все далі поширюють моду на екологічно безпечні технології, що і реалізовано в цьому вінчестері.

Читайте також: ЯК ВИБРАТИ ИГРОВОЙ КОМП'ЮТЕР?

SEAGATE 2.5 "SATA 3.0 500GB 5400RPM 128MB ST500LM030

0 500GB 5400RPM 128MB ST500LM030

500-гігабайтний накопичувач від Seagate орієнтований на приватного користувача. Має високу продуктивність і універсальне ПО, що дозволяє використовувати його і в ноутбуках, і в стаціонарних комп'ютерах. Більшість користувачів, які купили цей пристрій, відзначають його стійкість до температури, а також:

 • обсяг буфера;
 • тишу роботи;
 • економічність.

Вінчестер підходить для роботи з важкими файлами на ПК і з інтернету завдяки використанню додаткової «оперативки», прискорює читання потоку даних.

TOSHIBA SATA 1TB 7200RPM 6GB / S / 64MB HDWD110UZSVA

TOSHIBA SATA 1TB 7200RPM 6GB / S / 64MB HDWD110UZSVA

Вінчестер від Toshiba часто купується, як додатковий носій до основного пристрою, який розвантажує його в плані обробки інформації. Втім, це не робить його непридатним для окремого використання. Він добре підходить для зберігання музики, фотографій, ігор та інших даних, відрізняючись надійністю, а також:

 • простотою в підключенні;
 • низьким енергоспоживанням;
 • невисокою вартістю.

Пристрій ефективно працює на стаціонарних комп'ютерах і ноутбуках, і може бути задіяний як основний жорсткий диск при невисокому навантаженні.

Читайте також: ЯК ВИБРАТИ ХОРОШИЙ КОМП'ЮТЕР ДЛЯ РІЗНИХ ЗАВДАНЬ

WD 3.5 SATA 3.0 0.5TB 7200RPM 32MB CACHE

5TB 7200RPM 32MB CACHE

Цей накопичувач компанії WD , Як і всі вироби бренду, розроблений за сучасною технологією, що робить його надійним і екологічно безпечним. Це не тільки позитивно впливає на навколишнє середовище, але і знижує витрати на утилізацію, які закладаються у вартість, що є гарною підмогою для покупки. Окрім вигідної ціни виділяються:

 • маленькі габарити;
 • простота установки.

Цей вінчестер можна сміливо назвати універсальним, а пристрої WD - одними з найкращих жорстких дисків в своїй ціновій категорії.

HGST HDD SATA2.5 "1TB 5400RPM / Z5K1 1W10028

5 1TB 5400RPM / Z5K1 1W10028

внутрішній накопичувач , Що використовується для підвищення обчислювальної здатності комп'ютера і зниження навантаження на основний вінчестер. Завдяки високій швидкості передачі даних він застосовується в локальних і корпоративних серверах для збільшення пропускної здатності ПК і усунення помилок коду, що виникають при обробці великих масивів інформації. За це він любимо технарями і програмістами, а його плюсами є:

 • підтримка NCQ;
 • маленький вага (92 грами);
 • гарантія (36 місяців);
 • буфер даних.

У топ жорстких дисків потрапили тільки ті вінчестери, які були визначені користувачами, як якісні пристрої, відповідні своїй ціні і якості. Саме тому тут представлені як брендові жорсткі диски, так і накопичувачі менш відомих виробників.

Цікаво про виробників

Дискові накопичувачі Toshiba використовуються в домашніх ПК або ноутбуках і цінуються користувачами за продуктивність, місткість і довговічність. Ці якості дозволяють компанії вже більше 40 років залишатися в списку лідерів галузі, задаючи тренди технологій зберігання і обробки інформації. Крім цього, Toshiba - один з небагатьох виробників, що мають повний цикл виготовлення: від проектування і розробки до випуску і продажу. Це забезпечує вінчестерам високу якість і конкурентну вартість, що важливо, з огляду на сусідство Надпродуктивність Китаю.

Toshiba - піонер в області високотехнологічних пристроїв пам'яті, який розробив і реалізував технологію флеш-пам'яті NAND, яка потім була впроваджена в продукцію інших фірм. Завдяки інноваційним технічним рішенням жорсткі диски цього бренду застосовуються як для приватних комп'ютерів і локальних систем зберігання даних, так і для корпоративних серверів.

Накопичувачі Western Digital, продуктивні і швидкі, використовуються в системах відеоспостереження, де значення має здатність пристрою оперативно обробляти і зберігати великі обсяги даних. Зрозуміло сфера їх застосування не обмежується системами безпеки: вони затребувані і серед компаній для використання на внутрішніх серверах, і серед користувачів.

Вінчестери WD відрізняються функціоналом і стабільністю роботи навіть при високій цілодобової навантаженні. Такі якості та низький відсоток функціональних дефектів забезпечується системою контролю якості FIT, яка застосовується на всіх накопичувачах WD і HGST.

Жорсткі диски бренду Seagate відомі завдяки пристойною ємності і швидкості роботи. При цьому вони часто впроваджуються в системи відеоспостереження та реєстратори. Це пояснюється їх технічними можливостями, здатністю обробляти інформацію і зображення без втрати якості.

Крім позитивних технічних характеристик, продукція Seagate пропонує користувачеві захист даних від пошкодження і витоку. Це забезпечується програмним забезпеченням Image Perfect, яке встановлюється на жорстких дисках, призначених для систем безпеки і корпоративних серверів.

Модель жорсткого диска

обсяг накопичувача, Гб обсяг буфера обміну, Мб Шумність, дБ Енергоспоживання, Вт зовнішня швидкість передачі даних, Мб / с WD 3.5 SATA 3.0 1TB 7200RPM 1000 64 28 8,1 600 SEAGATE SATA 1TB 7200RPM 6GB / S 64MB 1000 64 25 5,3 600 TOSHIBA 3.5 SATA 3.0 1TB 7200RPM 32MB 1000 32 26 6,4 600 HGST 2,5 SATA 500GB 7200RP 500 32 25 4,2 600 WD 2.5 SATA 3.0 0.5TB 7200RPM 32MB CACHE 500 32 23 2 600 TOSHIBA SATA 500GB 7200RPM 6GB / S / 64MB 500 64 26 6,5 600 SEAGATE 2.5 "SATA 3.0 500GB 5400RPM 128MB ST500LM030 500 128 22 1,7 600 TOSHIBA SATA 1TB 7200RPM 6GB / S / 64MB HDWD110UZSVA 1000 64 28 5,4 600 WD 3.5 SATA 3.0 0.5TB 7200RPM 32MB CACHE 500 32 29 6,8 600 HGST HDD SATA2.5 "1TB 5400RPM / Z5K1 1W10028 1000 128 29 5 600