Вивчення ветеринарії в Великобританії

Багато з нас з дитинства мріяли рятувати маленьких кошенят і допомагати хворим цуценятам. Однак професія ветеринара включає роботу і з багатьма іншими видами тварин, від домашніх вихованців до рогатої худоби, а також спеціальні знання в сфері біології та вузьких дисциплін.

Кому підійде програма по ветеринарії?

Якщо ви любите тварин і цікавитеся біологією, робота ветеринарним лікарем дозволить вам поєднати ці захоплення.

Якщо ви любите тварин і цікавитеся біологією, робота ветеринарним лікарем дозволить вам поєднати ці захоплення

Яка структура навчання?

Як і стандартне медичну освіту у Великобританії, програми по ветеринарії мають тривалість 5 років (6 років в Кембриджі). Деякі вузи також пропонують попередню підготовчу програму тривалістю 1 рік. Співвідношення годин лекцій і семінарів залежить від вузу: на цей показник варто звернути увагу при виборі програми.

Який вуз вибрати?

У число університетів, що пропонують програми по ветеринарії, входять університет Брістоля , Кембриджський університет, Університет Единбурга і Королівський Ветеринарний Коледж в Лондоні.

університет Саррея також реалізує цілий ряд перспективних програм бакалаврату, магістратури, аспірантури та підвищення кваліфікації у сфері ветеринарної медицини. Інвестиції в нову будівлю Факультету ветеринарії, що відкрила свої двері в жовтні 2015 року, склали 45 £ мільйонів, що підтверджує важливість даного напрямку в загальній структурі вузу. Список програм Університету Саррея з ветеринарної медицини включає: програми бакалаврату «Veterinary Biosciences BSc (Hons)» і « Veterinary Medicine and Science BVMSci », Програму магістратури« MSc Veterinary Microbiology »і програму аспірантури« PhD Veterinary Medicine and Science ».

>> Дивитися всі програми University of Surrey

кар'єрні перспективи

Крім роботи ветеринарним лікарем, випускники програми також працюють в сфері біомедичних досліджень і в відповідних урядових організаціях, включаючи Департамент з питань навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства Сполученого Королівства.

Кому підійде програма по ветеринарії?
Яка структура навчання?
Який вуз вибрати?