Історія з британським громадянством Брильова може "вийти боком" керівникам ВГТРК і Першого каналу: Новини Накануне.RU

  1. Історія з британським громадянством Брильова може "вийти боком" керівникам ВГТРК і Першого каналу

Історія з британським громадянством Брильова може "вийти боком" керівникам ВГТРК і Першого каналу

Історія з британським громадянством замдиректора ГТК "Росія 1" за спеціальними інформаційним проектам Сергія Брильова може "вийти боком" керівникам ВГТРК і Першого каналу Олегу Добродєєву і Костянтину Ернсту.

Читайте також:

Нагадаємо, після оприлюднення інформації про наявність у одного з провідних журналістів державної телерадіокомпанії британського громадянства Брильов зробив публічний акт визнання . Як ВГТРК буде діяти щодо одного зі своїх яскравих пропагандистів - поки неясно.

як повідомляє Telegram-канал Незигарь, Добродєєв і Ернст вважалися фаворитами на пости глави Адміністрації президента або першого заступника глави АП.

"У Ернста завжди були складні відносини з Ковальчуком, але з приходом на Перший канал комісара Кирієнко Дениса Молчанова Костянтин почав вибудовувати особисті відносини з керівником внутрішньої політики Кремля. Тим більше, що Ернсту дуже потрібна підтримка Кирієнко для збільшення субсидій і нейтралізації різного роду перевірок", - стверджує канал.

За його даними, в результаті до Ернсту стали прохолодно ставитися перший заступник керівника АП Олексій Громов і брати Ротенберг, а Добродєєв "сам неодноразово просився про відхід з ВГТРК".

"Проблема в тому, що зайняти місце хочуть представники різних кланів. І не факт, що наступником Добродєєва стане Андрій Кондрашов. Тому питання також поставлений на паузу. І вона занадто затягнулася", - робить висновок Незигарь.

Нагадаємо, у вересні цього року свій пост покинув заступник гендиректора ВДТРК з розвитку Дмитро Медников. До його відходу у гендиректора холдингу Олега Добродєєва було 10 заступників, два з яких мають статус першого - генеральний директор телеканалу "Росія 1" Антон Златопольский і прес-секретар передвиборчого штабу Володимира Путіна Андрій Кондрашов, що зайняв пост першого заступника гендиректора ВДТРК після президентських виборів.