міксер

  1. Міксер на кухні
  2. Стаціонарний міксер
  3. Міксер для коктейлів
  4. Блендер для приготування їжі
  5. ручний міксер

Подрібнювати, змішувати, робити пюре - на кухні завжди знайдеться чим зайнятися. Не тільки при приготуванні їжі ми використовуємо дрібну побутову техніку для подрібнення і нарізки продуктів. Міксер виявляється незамінним талановитим помічником на нашій кухні.

Міксер на кухні

Коктейлі, тісто, супи, шейкі і збиті вершки - ось неповний список того, що можна змішати і збити за допомогою міксера. Спочатку ми думаємо, що звичайні міксери зовсім непотрібна на кухні річ. Але тільки ближче познайомившись з цим предметом і виявивши всі його приховані таланти, ми робимо висновок, що незамінних його на кухні нічого іншого немає.

Якщо Ви думаєте про кухню, які думки Вас приходять в голову? Перемішування тесту, нарізування і подрібнення овочів, змішування коктейлів? Використовуючи при цьому міксер, ви можете заощадити велику кількість часу і сил. На сьогоднішній день існує величезний вибір міксерів з різними функціями, різних видів, кольорів і форм. Стаціонарний або ручний , блендер або міксер для коктейлів. Область застосування цих електричних приладів залежить від Вашої фантазії. Міксер для коктейлів можна, наприклад, також використовувати для приготування соусів для салатів.

Стаціонарний міксер

Стаціонарний міксер класичної форми в США називають блендером Стаціонарний міксер класичної форми в США називають блендером. Цей практичний електричний прилад був винайдений на початку 20 століття Стівеном Поплавски і до сих пір є видатним і незамінним приладом на кухні.

Моделі стаціонарних міксерів складаються переважно з двох частин: підстави, де знаходиться мотор, і пластмасовій чи скляній чаші, в якій змішуються або збиваються інгредієнти. У чаші закріплюються ножі-подрібнювачі, які легко розправляються з будь-яким завданнями з подрібнення і змішування продуктів.

Залежно від потужності двигуна, в стаціонарному міксері можна подрібнювати навіть лід або заморожені ягоди і фрукти. Його талант полягає не тільки в швидкому подрібненні твердих речей, але і в змішуванні інгредієнтів до однорідної консистенції без грудочок, наприклад, з його допомогою можна зробити ідеальне тісто для млинців, крем-суп або збити вершки. Якщо Ви рідко готуєте або не використовуєте для всього цього міксер, можна використовувати його для приготування смузі, шейков або коктейлів.

Міксер для коктейлів

Цілком очевидно - коктейлі можуть бути смачними, навіть якщо вони безалкогольні! Приготувати смачні коктейлі Вам допоможе міксер. Щоб не витрачати час і сили на подрібнення льоду вручну, доручіть це завдання стаціонарного міксера! Якщо у Вас його немає, підійде найпростіший міксер для коктейлів або Шейкер.

Найчастіше шейкери зроблені з металу, скла або пластмаси. Зазвичай шейкер на три чверті заповнений льодом, який, при струшуванні, швидко охолоджує напій. Коктейлі, при приготуванні яких використовуються вершки, нагадують за смаком вершкове морозиво. Коктейлі, збиті вручну, за смаком і консистенції мало чим відрізняються від збитих в міксері. Спробуйте зробити в Шейкер коктейль Джеймса Бонда, який рекомендує «Мартіні з горілкою. Змішати, але не збовтувати ».

Блендер для приготування їжі

При приготуванні крем-супів або пюре незамінним помічником виявиться блендер. На відміну від стаціонарного, заглибний блендер оснащений в нижній частині замість віночків для збивання однієї лопатевої насадкою-ножем. У верхній частині приладу розташований мотор з електричним приводом. Перевага блендера полягає в тому, що до нього підходять чашки будь-якого розміру і форми.

Це практично при приготуванні супів: Вам не потрібно переливати суп з каструлі в чашу, як в стаціонарному міксері. Для пюрірованія супів досить помістити блендер в каструлю з супом. Щоб уникнути опіків, слід звертати увагу на те, щоб гарячі рідини при перемішуванні не потрапили на шкіру. Також необхідно стежити, щоб вільно висить електричний шнур блендера не потрапив в каструлю з супом і сам не перетворився на пюре.

ручний міксер

Для приготування тіста ідеально підійде ручний міксер. До нього додаються різні насадки: для перемішування тесту використовується спіральна насадка у вигляді гака, віночок для збивання яєчних білків або вершків.

Неважливо, чи хочете Ви спекти пиріг, торт, збити вершки, приготувати коктейль або зробити крем-суп, Вам на допомогу прийде незамінний і багатофункціональний міксер.

Навіть міксер можна замовити в Інтернет-магазині! І Вам не доведеться виходити з дому.

Якщо Ви думаєте про кухню, які думки Вас приходять в голову?