Капучинатор

  1. Електричний збивач молока
  2. Механічний збивач молока
  3. Вспениватель молока на батарейках
  4. Шаблони для капучино

Латте маккіато, капучино або гарячий шоколад з повітряної молочної піною - при одній думці про це течуть слинки. Щоб молочна пінка вдалася на славу, необхідний спеціальний прилад для збивання молока, який буває різних форм і моделей. Капучинатор допоможе Вам повністю розкрити смак улюбленого напою, приготованого в кавоварці або кавомашині.

У цій статті ми розповімо Вам, як правильно вибрати капучинатор і необхідний посуд для приємного насолоди цим ароматним напоєм!

Електричний збивач молока

Електричний капучинатор зазвичай складається з ємності для молока з нержавіючої сталі, підставки з кабелем і віночка для збивання, який при обертанні нагріває і збиває молоко. Після включення капучинатор бере на себе всі турботи по збивання молока, і через 90 секунд Ви можете насолоджуватися теплою молочною пінкою. Електричний капучинатор також доступний з функцією індукції.

Механічний збивач молока

Хоча електричний збивач молока практичний і зручний, але деякі любителі кави все ж вважають за краще механічні Капучинатори. Існує два види капучинатора, які працюють вручну.

  • Капучинатор для збивання молока з ємністю з нержавіючої сталі. Молочна піна виробляється за допомогою накачування. Більшість таких пристроїв оснащені спеціальними підставками, які можна ставити на плиту і нагрівати. Невеликий носик ємності дозволяє точно і акуратно розподілити збиту піну в чашці з капучино або какао.
  • Автономний ручної спінювач молока - цей маленький ручний збивач працює за принципом віночка. Молоко можна збити вручну до утворення об'ємної піни. Шанувальники ручного капучинатора стверджують, що молочна пінка стає особливо повітряної.

Шанувальники ручного капучинатора стверджують, що молочна пінка стає особливо повітряної

Вспениватель молока на батарейках

Автономний ручної капучинатор можна придбати і на батарейках. У каструльку або чашку, в якій знаходиться розігріте молоко, поміщається спінювач і через кілька миттєвостей у Вас вже готова повітряна пінка. При етоі Ви не витрачає ніяких фізичних зусиль при використанні капучинатора, як і в випадку з автономним ручним Вспениватель молока. Під час збивання, тонкий металевий стрижень капучинатора робить велику кількість обертів і за рахунок цього досягається такий чудовий результат - легка повітряна піна, яка буде вінцем Вашого власного "творіння" - кава, капучино або латте.

Шаблони для капучино

Як зробити молочну піну ще більш привабливою і апетитною? Точно! Використовуючи спеціальні шаблони для капучино! За допомогою відповідних кумедних трафаретів з какао-порошку на молочній піні можна зробити сердечка, смайлики, зірочки та інші веселі мотиви. За допомогою спеціальної палички на капучинатором можна створити красиві візерунки і мотиви на білій повітряної піні. Вибирайте капучинатор і проявіть свою фантазію!

Насолоджуйтеся ароматним капучино, зробленого капучинатором, який всього за кілька миттєвостей підніме Вам настрій і зробить ранок ще приємніше! Ви можете подивитися на сайт WESTWING, асортимент якого вразить Вас своєю різноманітністю! Ставайте його учасником прямо зараз і отримуйте приємні бонуси!

Ставайте його учасником прямо зараз і отримуйте приємні бонуси