Воїн: шаленство (фури вар) Гайд | Патч 7.2 WoW Legion

 1. Воїн: шаленство (фури вар) Гайд | Патч 7.2 WoW Legion Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш...
 2. Таланти фури вару в WoW Legion
 3. Характеристики фури воїна в WoW Legion
 4. Поради по підготовці до рейдів для воїнів
 5. Артефакт Бойові мечі валарьяров і реліквії
 6. Аддони для воїнів
 7. додаткові поради
 8. Воїн: шаленство (фури вар) Гайд | Патч 7.2 WoW Legion
 9. Загальний огляд по воїну спеціалізації шаленство в Легіоні
 10. Таланти фури вару в WoW Legion
 11. Характеристики фури воїна в WoW Legion
 12. Поради по підготовці до рейдів для воїнів
 13. Артефакт Бойові мечі валарьяров і реліквії
 14. Аддони для воїнів
 15. додаткові поради
 16. Воїн: шаленство (фури вар) Гайд | Патч 7.2 WoW Legion
 17. Загальний огляд по воїну спеціалізації шаленство в Легіоні
 18. Таланти фури вару в WoW Legion
 19. Характеристики фури воїна в WoW Legion
 20. Поради по підготовці до рейдів для воїнів
 21. Артефакт Бойові мечі валарьяров і реліквії
 22. Аддони для воїнів
 23. додаткові поради

Воїн: шаленство (фури вар) Гайд | Патч 7.2 WoW Legion

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

У Legion воїн спеціалізації шаленство або просто фури вар ніяким кардинальним змінам не піддався і його механіка досі крутиться навколо несамовитість , Проте як же тепер здорово шинкувати ворогів в капусту! Нові анімації своє добру справу все-таки зробили.

Даний гайд вам стане в нагоді, якщо ви захочете влитися в ряди воїнів, як тепер стало ясно, Одіна і комфортно відчувати себе як на прокачування, так і в рейдах.

Даний гайд вам стане в нагоді, якщо ви захочете влитися в ряди воїнів, як тепер стало ясно, Одіна і комфортно відчувати себе як на прокачування, так і в рейдах

Загальний огляд по воїну спеціалізації шаленство в Легіоні

Фури вар в Legion отримав більше свободи, ніж було раніше. Так, лють тепер не впливає на більшу частину здібностей і використовується в основному для застосування буйство . вихор , На додачу до того, що він позбувся вимог люті, тепер взаємодіє з іншими здібностями, дозволяючи більш ефективно наносити АОЄ шкоди, до того ж він тепер дуже ефектно виглядає. В цілому ж все приблизно так, як і раніше.

кровожерливість дозволяє накопичувати більше люті, викликати захоплення впав при критичних ударах, а також відновлює самий мізер здоров'я - 4% - взагалі з відновленням здоров'я у фури вару все не дуже весело. буйство використовується для зливу люті і, що добре, гарантовано викликає несамовитість. Розлючений випад за замовчуванням застосовується тільки в нестямі і це основна завдає шкоди здатність - чим частіше застосовується, тим краще. Шалений удар плеча досить слабкий і потрібен хіба тільки тоді, коли більше використовувати нічого, чого не скажеш про здатність страта - як і раніше, чим частіше ви зможете застосовувати її, тим краще.

Виходячи з того, що в нестямі ваша швидкість зростає багаторазово, а також з огляду на ефект майстерності - збільшення шкоди під час дії несамовитості - ви захочете спрацьовування цього ефекту якомога частіше і в цьому відмінно допомагає бойовий крик . В принципі, спрацьовування несамовитості і є основа механіки фури вару.

Що можна відзначити з плюсів гри фури варом? Відмінний бурстовий шкоди - в справі нанесення величезного шкоди за лічені секунди фури вар дасть фору кому завгодно. Також можна відзначити непогані атакуючі і захисні кулдаун з малим часом відновлення і непогані можливості для АОЄ шкоди за рахунок нових взаємодій з вихором.

З мінусів - ефективність в бою обмежується кулдаун і сильно залежить від спрацювання несамовитості, а також не варто забувати про досить низької виживаності, але це частково можна виправити.

Таланти фури вару в WoW Legion

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

У талантах фури вару панує складний вибір - все залежить від ситуації, однак ви можете створити і більш комфортний універсальний білд - така можливість теж присутня.

Таланти першого тиру

 • Військова машина збільшує ваш показник швидкості і швидкість пересування на 30% на 10 сек. після кожного смертельного удару. Цей талант дозволить згладити простої між спрацьовуванням несамовитості і в рейдах буде корисний у бою з купою кволих ворогів, однак проти однієї або декількох довгоживучих цілей буде абсолютно даремний. Також цей талант може виявитися корисним на полях бою, якщо ви встигнете досить часто наносити останній удар.

 • Нескінченна лють збільшує на 30% кількість люті, що генерується автоатака. Самий універсальний талант тиру - буде корисний завжди і всюди, так як дозволить частіше використовувати Буйство, що, в свою чергу, полегшує ситуацію з несамовитістю.

 • Свіже м'ясо збільшує ймовірність критичного удару здатності Кровожерливість на 40% проти цілей з запасом здоров'я вище 80%. Талант, треба сказати, виглядає сумнівно - умови спрацьовування проявляються тільки на самому початку бою, після чого талант стає просто марний.

Таланти другого тиру

 • Ударна хвиля дозволяє раз в 40 сек. нанести невеликий шкоди всім цілям в межах 10 м. перед воїном і оглушити їх на 4 сек. Якщо удар вразить 3 або більше цілей, то час відновлення скоротиться на 20 сек. Хороший талант для проходження підземель на 5 чоловік і прокачування - групи ворогів зустрічаються постійно і, як правило, просто напрошуються на оглушення.

 • удар громовержця дозволяє раз в 30 сек. нанести мети в межах 20 м. звичайний шкоди і оглушити її на 4 сек. У порівнянні з тим, що було раніше, талант послабили - тепер він не завдає додаткового шкоди цілям з несприйнятністю до оглушення і це не дуже здорово. Може стати в нагоді як додатковий засіб прицільного контролю, але, як правило, не використовується ні в рейдах, ні в підземеллях.

 • подвоєне час надає додатковий заряд ривків і скорочує його час відновлення на 3 сек. Цей талант збільшить мобільність воїна в битвах з кількома цілями і буде корисний в PvP - і те, і інше досить непогано.

Таланти третього тиру

 • Гарматне ядро дозволяє з певною ймовірністю збільшити шкоди наступного вихору на 200%. Хороший талант для нанесення АОЄ шкоди - сміливо беріть його, якщо чекає бій з групами ворогів.

 • спалах викликає спрацьовування несамовитості при використанні лють Берсерк . Незважаючи на гарантоване спрацьовування несамовитості, цей талант ефективніше використовувати за прямим призначенням, а не у вигляді додаткової кнопки в ротації.

 • Аватар дозволяє раз в 90 сек. зняти ефекти знерухомлення і уповільнення і збільшити наноситься шкоди на 20% на 20 сек. Хороший талант, відповідний як для нанесення АОЄ шкоди, так і для битв з однією або декількома цілями, однак вам доведеться підгадується час, щоб використовувати здатність найбільш ефективно.

Таланти четвертого тиру

 • Розлючений ривок збільшує зцілення від Кровожданості після використання здатності Ривок на 300%. Відмінний талант для прокачування і локальних завдань, в інших випадках - нічого особливого.

 • граничний крок зменшує час відновлення здатності героїчний стрибок на 15 сек. і після кожного її використання ваша швидкість пересування збільшується на 70% на 3 сек. Хороший талант, що збільшує мобільність. Якщо в бою немає кількох цілей для Ривка, то він вас сильно виручить.

 • бойова розфарбування знижує отримується в стані несамовитості шкоди на 5%. Непоганий пасивний талант, трохи збільшує виживаність фури вару. Ключове слово - небагато.

Таланти п'ятого тиру

 • кровопролиття дозволяє безкоштовно застосувати Буйство після критичного удару здатністю Страта. Дозволяє Страти і буйство відмінно один одного доповнювати - в битві з одного долгоживущей метою цей талант добре себе проявляє.

 • розлючений берсерк збільшує наноситься шкоди на 10%, а швидкість пересування на 30% на 6 сек. кожен раз, як рівень вашої люті досягає 100. Спірний талант, який змушує вас ретельно стежити за накопиченням люті і рідше використовувати Буйство. 10% додаткового шкоди того не варті.

 • різанина знижує витрати люті на Буйство на 15 од. У бою з кількома цілями цей талант вельми ефективний, так як дозволить вам посилювати Буйство за допомогою Вихора і частіше його використовувати, а це дозволить частіше впадати в Несамовитість.

Таланти шостого тиру

 • Кривава баня дозволяє вашим атакам протягом 10 сек. викликати ефект кровотечі, який завдасть 40% від їх утрати протягом 6 сек. Низький час відновлення - 30 сек. - дозволяє цього таланту непогано збільшувати ваш шкоди в бою з декількома довгоживучими цілями.

 • сказ дозволяє збільшити показник швидкості на 5% на 10 сек. після кожного використання Шалений удар плеча . Ефект підсумовується до 3 разів, тобто до 15% швидкості. Ефект досить хороший, тільки от Шалений удар плеча від цього сильніше не стає - він майже ніколи не використовується, а тому і ефективність таланту занадто низька.

 • Внутрішня лють дозволяє використовувати Розлючений випад без ефекту несамовитості і збільшує втрати від нього на 150%, однак дає йому час відновлення 4,5 сек. Відмінний талант, що підсилює вашу основну атакуючу здатність, до того ж вам більше не потрібно постійно відслідковувати ефекти несамовитості.

Таланти сьомого тиру

 • вихор клинків - це жива класика. Дозволяє вам протягом 6 сек. атакувати всіх ворогів в радіусі 8 м., також наділяючи несприйнятністю до ефектів контролю. Під час дії здатності ви не можете використовувати інші атакуючі здібності, але можете пересуватися, ухилятися, парирувати і використовувати захисні здібності. Незважаючи на те, що це непоганий талант, в цій спеціалізації воїна він поступається здатності артефакту лють Одіна по ефективності - 6 сек. без атакуючих здібностей для фури вару занадто багато.

 • нестримна енергія генерує 100 од. люті при кожному використанні здатності бойовий крик . Все, що вам потрібно знати про це талант - у вас і без нього достатньо люті.

 • рев дракона раз в 25 сек. дозволяє нанести шкоди противникам в радіусі 8 м. перед воїном і збільшити наноситься шкоди на 20% на 6 сек. Ця здатність завжди завдає критичний шкоди і ігнорує показник броні. Відмінний талант, що підходить для більшості ситуацій і непогано взаємодіє з іншими атакуючими здібностями. Поступається Вихру клинків тільки в нанесенні АОЄ шкоди.


Ротації воїна (шаленство) в Легіоні

 • Ротація для одиночної цілі

На початку бою завжди використовуйте ривок , Після чого застосовуйте кровожерливість , лють Одіна і Розлючений випад , Поки не заробите достатньо люті для застосування буйство . Коли ви накопичили достатньо люті, використовуйте рев дракона і тільки після нього застосовуйте буйство . Коли запас здоров'я мети знижується до 20%, зайву лють зливайте на страта , Поєднуючи її з ефектом несамовитість .

використовуйте вихор кожен раз, як спрацьовує ефект Гарматне ядро , А коли інші здібності недоступні, застосовуйте Шалений удар плеча .

кровопролиття чудово підходить для цієї ротації. Також ви можете використовувати бойовий крик на початку бою, щоб гарантовано отримати ефект несамовитості після атаки кровожерливих. талант Аватар добре поєднується з ревом дракона, ще більше посилюючи Несамовитість.

 • Ротація для АОЄ шкоди

використовуйте ривок , Після чого тут же протискуєте вихор клинків . Далі вам потрібно використовувати вихор для активації ефекту - після активації ефекту використовуйте кровожерливість або буйство , Якщо люті досить.

Весь інший час протискуєте вихор , Розлючений випад і лють Одіна для активації ефекту Гарматне ядро .

Характеристики фури воїна в WoW Legion

В першу чергу воїну необхідна Сила - це найважливіша характеристика, після якої йдуть вторинні характеристики. З вторинних характеристик найважливішою є Швидкість - вам буде потрібно хоча б 18%. Далі вам потрібно набрати 30% Критичного удару, щоб Несамовитість спрацьовувало досить часто. Далі за важливістю йде Майстерність, яка підвищує весь шкоди під час несамовитості. Універсальність теж непогана, але навряд чи у вас вийде набрати все характеристики разом.

Поради по підготовці до рейдів для воїнів

Екіпірування з гніздами - це добре. Вам знадобиться 1 Око сили Саблезуба і Світозар стрімкості для всіх, хто лишився гнізд, щоб відчувати себе в рейді комфортніше.

Не забувайте і про чари - вам знадобляться 2 зачарования на силу і все решта на швидкість. Якщо Ви збираєтеся змінити екіпіровку якомога швидше, то не варто купувати кращі чари відразу.

З зілля знадобляться Настій незліченних армій , Зілля давньої війни і зілля здоров'я. Зілля тривалої сили для фури вару не так корисно через заснованої на нестямі механіки.

З їжі вам стане в нагоді та, що збільшує показник швидкості - їжте не роздумуючи.

Артефакт Бойові мечі валарьяров і реліквії

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

Зброєю для фури вару в Legion служать Бойові мечі валарьяров - пара дворічних клинків, які потрібно спершу відібрати у одного з прислужників Хеліі. Втім, майже все артефактних зброю доводиться у кого-то відбирати.

Розвивати свій артефакт фури вари можуть як завгодно, але краще все-таки дотримуватися певного шляху, щоб отримати найбільшу користь від всіх особливостей артефакту.

Розвивати свій артефакт фури вари можуть як завгодно, але краще все-таки дотримуватися певного шляху, щоб отримати найбільшу користь від всіх особливостей артефакту

Як бачите, тут є три осередки для трьох різних реліквій - вогню, шторму і заліза. Підбирати реліквії краще виходячи з їх рівня предмета, але якщо він вже досить високий, то потрібно звернути увагу і на особливості, які реліквії підсилюють.

Найбільш ефективними особливостями є наступні:

 • Гнів і лють підвищує шкоди від основної атакуючої здатності.

 • неперевершена сила збільшує критичний шкоди по час дії Бойового крику, а він, як ви пам'ятаєте, дає 100% Критичного удару на 5 сек.

 • навіжений берсерк збільшує весь шкоди під час несамовитості. Ця особливість дозволить знизити вимоги спорядження по майстерно, так як робить те ж саме, не займаючи місця в інвентарі.

 • некерована лють дозволяє накопичувати більше люті від Ривка. Найменш корисна особливість з цього списку, проте в локальних завданнях вона дуже ефективна.

Аддони для воїнів

З аддонів вам знадобляться:

 • DBM - стандартний інструментарій рейдера. Іноді без нього навіть не беруть в рейди.

 • · Recount або Skada допоможуть вам відстежити вашу ефективність в бою і потім похвалитися в гільдейскіх чаті своїм високим ДПС.

 • · GTFO буде попереджати вас, якщо ви стоїте в калюжі - корисна річ.

 • · TellMeWhen допомагає відслідковувати кулдаун, яких у фури вару багато і вони до всього іншого дуже швидко відкочуються.

 • · Omen Threat Meter дозволяє зручно відстежувати рівень загрози - іноді стане в нагоді і ДД класах.

додаткові поради

Ви можете використовувати макроси, щоб полегшити собі гру за фури вару.

/ Cancelaura Bladestorm

/ Cast Bladestorm

Цей макрос допоможе вам скасувати ефект Вихора клинків, якщо ваші цілі вже випустили дух і вам терміново потрібно бігти в іншу сторону.

/ Cast [@focus, harm, exists] [@ target] Pummel

Цей макрос застосовує зуботичини до вашої поточної мети або цілі, на яку вказує курсор.

/ Use Bloodbath

/ Use Avatar

/ Use Blood Fury

/ Use Berserking

Дуже корисний макрос, який одночасно застосовує ваші атакуючі кулдаун. З ним ви не ризикуєте втратити момент для нанесення шкоди, а таких моментів у фури вару завжди вистачає.

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

Воїн: шаленство (фури вар) Гайд | Патч 7.2 WoW Legion

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

У Legion воїн спеціалізації шаленство або просто фури вар ніяким кардинальним змінам не піддався і його механіка досі крутиться навколо несамовитість , Проте як же тепер здорово шинкувати ворогів в капусту! Нові анімації своє добру справу все-таки зробили.

Даний гайд вам стане в нагоді, якщо ви захочете влитися в ряди воїнів, як тепер стало ясно, Одіна і комфортно відчувати себе як на прокачування, так і в рейдах.

Даний гайд вам стане в нагоді, якщо ви захочете влитися в ряди воїнів, як тепер стало ясно, Одіна і комфортно відчувати себе як на прокачування, так і в рейдах

Загальний огляд по воїну спеціалізації шаленство в Легіоні

Фури вар в Legion отримав більше свободи, ніж було раніше. Так, лють тепер не впливає на більшу частину здібностей і використовується в основному для застосування буйство . вихор , На додачу до того, що він позбувся вимог люті, тепер взаємодіє з іншими здібностями, дозволяючи більш ефективно наносити АОЄ шкоди, до того ж він тепер дуже ефектно виглядає. В цілому ж все приблизно так, як і раніше.

кровожерливість дозволяє накопичувати більше люті, викликати захоплення впав при критичних ударах, а також відновлює самий мізер здоров'я - 4% - взагалі з відновленням здоров'я у фури вару все не дуже весело. буйство використовується для зливу люті і, що добре, гарантовано викликає несамовитість. Розлючений випад за замовчуванням застосовується тільки в нестямі і це основна завдає шкоди здатність - чим частіше застосовується, тим краще. Шалений удар плеча досить слабкий і потрібен хіба тільки тоді, коли більше використовувати нічого, чого не скажеш про здатність страта - як і раніше, чим частіше ви зможете застосовувати її, тим краще.

Виходячи з того, що в нестямі ваша швидкість зростає багаторазово, а також з огляду на ефект майстерності - збільшення шкоди під час дії несамовитості - ви захочете спрацьовування цього ефекту якомога частіше і в цьому відмінно допомагає бойовий крик . В принципі, спрацьовування несамовитості і є основа механіки фури вару.

Що можна відзначити з плюсів гри фури варом? Відмінний бурстовий шкоди - в справі нанесення величезного шкоди за лічені секунди фури вар дасть фору кому завгодно. Також можна відзначити непогані атакуючі і захисні кулдаун з малим часом відновлення і непогані можливості для АОЄ шкоди за рахунок нових взаємодій з вихором.

З мінусів - ефективність в бою обмежується кулдаун і сильно залежить від спрацювання несамовитості, а також не варто забувати про досить низької виживаності, але це частково можна виправити.

Таланти фури вару в WoW Legion

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

У талантах фури вару панує складний вибір - все залежить від ситуації, однак ви можете створити і більш комфортний універсальний білд - така можливість теж присутня.

Таланти першого тиру

 • Військова машина збільшує ваш показник швидкості і швидкість пересування на 30% на 10 сек. після кожного смертельного удару. Цей талант дозволить згладити простої між спрацьовуванням несамовитості і в рейдах буде корисний у бою з купою кволих ворогів, однак проти однієї або декількох довгоживучих цілей буде абсолютно даремний. Також цей талант може виявитися корисним на полях бою, якщо ви встигнете досить часто наносити останній удар.

 • Нескінченна лють збільшує на 30% кількість люті, що генерується автоатака. Самий універсальний талант тиру - буде корисний завжди і всюди, так як дозволить частіше використовувати Буйство, що, в свою чергу, полегшує ситуацію з несамовитістю.

 • Свіже м'ясо збільшує ймовірність критичного удару здатності Кровожерливість на 40% проти цілей з запасом здоров'я вище 80%. Талант, треба сказати, виглядає сумнівно - умови спрацьовування проявляються тільки на самому початку бою, після чого талант стає просто марний.

Таланти другого тиру

 • Ударна хвиля дозволяє раз в 40 сек. нанести невеликий шкоди всім цілям в межах 10 м. перед воїном і оглушити їх на 4 сек. Якщо удар вразить 3 або більше цілей, то час відновлення скоротиться на 20 сек. Хороший талант для проходження підземель на 5 чоловік і прокачування - групи ворогів зустрічаються постійно і, як правило, просто напрошуються на оглушення.

 • удар громовержця дозволяє раз в 30 сек. нанести мети в межах 20 м. звичайний шкоди і оглушити її на 4 сек. У порівнянні з тим, що було раніше, талант послабили - тепер він не завдає додаткового шкоди цілям з несприйнятністю до оглушення і це не дуже здорово. Може стати в нагоді як додатковий засіб прицільного контролю, але, як правило, не використовується ні в рейдах, ні в підземеллях.

 • подвоєне час надає додатковий заряд ривків і скорочує його час відновлення на 3 сек. Цей талант збільшить мобільність воїна в битвах з кількома цілями і буде корисний в PvP - і те, і інше досить непогано.

Таланти третього тиру

 • Гарматне ядро дозволяє з певною ймовірністю збільшити шкоди наступного вихору на 200%. Хороший талант для нанесення АОЄ шкоди - сміливо беріть його, якщо чекає бій з групами ворогів.

 • спалах викликає спрацьовування несамовитості при використанні лють Берсерк . Незважаючи на гарантоване спрацьовування несамовитості, цей талант ефективніше використовувати за прямим призначенням, а не у вигляді додаткової кнопки в ротації.

 • Аватар дозволяє раз в 90 сек. зняти ефекти знерухомлення і уповільнення і збільшити наноситься шкоди на 20% на 20 сек. Хороший талант, відповідний як для нанесення АОЄ шкоди, так і для битв з однією або декількома цілями, однак вам доведеться підгадується час, щоб використовувати здатність найбільш ефективно.

Таланти четвертого тиру

 • Розлючений ривок збільшує зцілення від Кровожданості після використання здатності Ривок на 300%. Відмінний талант для прокачування і локальних завдань, в інших випадках - нічого особливого.

 • граничний крок зменшує час відновлення здатності героїчний стрибок на 15 сек. і після кожного її використання ваша швидкість пересування збільшується на 70% на 3 сек. Хороший талант, що збільшує мобільність. Якщо в бою немає кількох цілей для Ривка, то він вас сильно виручить.

 • бойова розфарбування знижує отримується в стані несамовитості шкоди на 5%. Непоганий пасивний талант, трохи збільшує виживаність фури вару. Ключове слово - небагато.

Таланти п'ятого тиру

 • кровопролиття дозволяє безкоштовно застосувати Буйство після критичного удару здатністю Страта. Дозволяє Страти і буйство відмінно один одного доповнювати - в битві з одного долгоживущей метою цей талант добре себе проявляє.

 • розлючений берсерк збільшує наноситься шкоди на 10%, а швидкість пересування на 30% на 6 сек. кожен раз, як рівень вашої люті досягає 100. Спірний талант, який змушує вас ретельно стежити за накопиченням люті і рідше використовувати Буйство. 10% додаткового шкоди того не варті.

 • різанина знижує витрати люті на Буйство на 15 од. У бою з кількома цілями цей талант вельми ефективний, так як дозволить вам посилювати Буйство за допомогою Вихора і частіше його використовувати, а це дозволить частіше впадати в Несамовитість.

Таланти шостого тиру

 • Кривава баня дозволяє вашим атакам протягом 10 сек. викликати ефект кровотечі, який завдасть 40% від їх утрати протягом 6 сек. Низький час відновлення - 30 сек. - дозволяє цього таланту непогано збільшувати ваш шкоди в бою з декількома довгоживучими цілями.

 • сказ дозволяє збільшити показник швидкості на 5% на 10 сек. після кожного використання Шалений удар плеча . Ефект підсумовується до 3 разів, тобто до 15% швидкості. Ефект досить хороший, тільки от Шалений удар плеча від цього сильніше не стає - він майже ніколи не використовується, а тому і ефективність таланту занадто низька.

 • Внутрішня лють дозволяє використовувати Розлючений випад без ефекту несамовитості і збільшує втрати від нього на 150%, однак дає йому час відновлення 4,5 сек. Відмінний талант, що підсилює вашу основну атакуючу здатність, до того ж вам більше не потрібно постійно відслідковувати ефекти несамовитості.

Таланти сьомого тиру

 • вихор клинків - це жива класика. Дозволяє вам протягом 6 сек. атакувати всіх ворогів в радіусі 8 м., також наділяючи несприйнятністю до ефектів контролю. Під час дії здатності ви не можете використовувати інші атакуючі здібності, але можете пересуватися, ухилятися, парирувати і використовувати захисні здібності. Незважаючи на те, що це непоганий талант, в цій спеціалізації воїна він поступається здатності артефакту лють Одіна по ефективності - 6 сек. без атакуючих здібностей для фури вару занадто багато.

 • нестримна енергія генерує 100 од. люті при кожному використанні здатності бойовий крик . Все, що вам потрібно знати про це талант - у вас і без нього достатньо люті.

 • рев дракона раз в 25 сек. дозволяє нанести шкоди противникам в радіусі 8 м. перед воїном і збільшити наноситься шкоди на 20% на 6 сек. Ця здатність завжди завдає критичний шкоди і ігнорує показник броні. Відмінний талант, що підходить для більшості ситуацій і непогано взаємодіє з іншими атакуючими здібностями. Поступається Вихру клинків тільки в нанесенні АОЄ шкоди.


Ротації воїна (шаленство) в Легіоні

 • Ротація для одиночної цілі

На початку бою завжди використовуйте ривок , Після чого застосовуйте кровожерливість , лють Одіна і Розлючений випад , Поки не заробите достатньо люті для застосування буйство . Коли ви накопичили достатньо люті, використовуйте рев дракона і тільки після нього застосовуйте буйство . Коли запас здоров'я мети знижується до 20%, зайву лють зливайте на страта , Поєднуючи її з ефектом несамовитість .

використовуйте вихор кожен раз, як спрацьовує ефект Гарматне ядро , А коли інші здібності недоступні, застосовуйте Шалений удар плеча .

кровопролиття чудово підходить для цієї ротації. Також ви можете використовувати бойовий крик на початку бою, щоб гарантовано отримати ефект несамовитості після атаки кровожерливих. талант Аватар добре поєднується з ревом дракона, ще більше посилюючи Несамовитість.

 • Ротація для АОЄ шкоди

використовуйте ривок , Після чого тут же протискуєте вихор клинків . Далі вам потрібно використовувати вихор для активації ефекту - після активації ефекту використовуйте кровожерливість або буйство , Якщо люті досить.

Весь інший час протискуєте вихор , Розлючений випад і лють Одіна для активації ефекту Гарматне ядро .

Характеристики фури воїна в WoW Legion

В першу чергу воїну необхідна Сила - це найважливіша характеристика, після якої йдуть вторинні характеристики. З вторинних характеристик найважливішою є Швидкість - вам буде потрібно хоча б 18%. Далі вам потрібно набрати 30% Критичного удару, щоб Несамовитість спрацьовувало досить часто. Далі за важливістю йде Майстерність, яка підвищує весь шкоди під час несамовитості. Універсальність теж непогана, але навряд чи у вас вийде набрати все характеристики разом.

Поради по підготовці до рейдів для воїнів

Екіпірування з гніздами - це добре. Вам знадобиться 1 Око сили Саблезуба і Світозар стрімкості для всіх, хто лишився гнізд, щоб відчувати себе в рейді комфортніше.

Не забувайте і про чари - вам знадобляться 2 зачарования на силу і все решта на швидкість. Якщо Ви збираєтеся змінити екіпіровку якомога швидше, то не варто купувати кращі чари відразу.

З зілля знадобляться Настій незліченних армій , Зілля давньої війни і зілля здоров'я. Зілля тривалої сили для фури вару не так корисно через заснованої на нестямі механіки.

З їжі вам стане в нагоді та, що збільшує показник швидкості - їжте не роздумуючи.

Артефакт Бойові мечі валарьяров і реліквії

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

Зброєю для фури вару в Legion служать Бойові мечі валарьяров - пара дворічних клинків, які потрібно спершу відібрати у одного з прислужників Хеліі. Втім, майже все артефактних зброю доводиться у кого-то відбирати.

Розвивати свій артефакт фури вари можуть як завгодно, але краще все-таки дотримуватися певного шляху, щоб отримати найбільшу користь від всіх особливостей артефакту.

Розвивати свій артефакт фури вари можуть як завгодно, але краще все-таки дотримуватися певного шляху, щоб отримати найбільшу користь від всіх особливостей артефакту

Як бачите, тут є три осередки для трьох різних реліквій - вогню, шторму і заліза. Підбирати реліквії краще виходячи з їх рівня предмета, але якщо він вже досить високий, то потрібно звернути увагу і на особливості, які реліквії підсилюють.

Найбільш ефективними особливостями є наступні:

 • Гнів і лють підвищує шкоди від основної атакуючої здатності.

 • неперевершена сила збільшує критичний шкоди по час дії Бойового крику, а він, як ви пам'ятаєте, дає 100% Критичного удару на 5 сек.

 • навіжений берсерк збільшує весь шкоди під час несамовитості. Ця особливість дозволить знизити вимоги спорядження по майстерно, так як робить те ж саме, не займаючи місця в інвентарі.

 • некерована лють дозволяє накопичувати більше люті від Ривка. Найменш корисна особливість з цього списку, проте в локальних завданнях вона дуже ефективна.

Аддони для воїнів

З аддонів вам знадобляться:

 • DBM - стандартний інструментарій рейдера. Іноді без нього навіть не беруть в рейди.

 • · Recount або Skada допоможуть вам відстежити вашу ефективність в бою і потім похвалитися в гільдейскіх чаті своїм високим ДПС.

 • · GTFO буде попереджати вас, якщо ви стоїте в калюжі - корисна річ.

 • · TellMeWhen допомагає відслідковувати кулдаун, яких у фури вару багато і вони до всього іншого дуже швидко відкочуються.

 • · Omen Threat Meter дозволяє зручно відстежувати рівень загрози - іноді стане в нагоді і ДД класах.

додаткові поради

Ви можете використовувати макроси, щоб полегшити собі гру за фури вару.

/ Cancelaura Bladestorm

/ Cast Bladestorm

Цей макрос допоможе вам скасувати ефект Вихора клинків, якщо ваші цілі вже випустили дух і вам терміново потрібно бігти в іншу сторону.

/ Cast [@focus, harm, exists] [@ target] Pummel

Цей макрос застосовує зуботичини до вашої поточної мети або цілі, на яку вказує курсор.

/ Use Bloodbath

/ Use Avatar

/ Use Blood Fury

/ Use Berserking

Дуже корисний макрос, який одночасно застосовує ваші атакуючі кулдаун. З ним ви не ризикуєте втратити момент для нанесення шкоди, а таких моментів у фури вару завжди вистачає.

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

Воїн: шаленство (фури вар) Гайд | Патч 7.2 WoW Legion

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

У Legion воїн спеціалізації шаленство або просто фури вар ніяким кардинальним змінам не піддався і його механіка досі крутиться навколо несамовитість , Проте як же тепер здорово шинкувати ворогів в капусту! Нові анімації своє добру справу все-таки зробили.

Даний гайд вам стане в нагоді, якщо ви захочете влитися в ряди воїнів, як тепер стало ясно, Одіна і комфортно відчувати себе як на прокачування, так і в рейдах.

Даний гайд вам стане в нагоді, якщо ви захочете влитися в ряди воїнів, як тепер стало ясно, Одіна і комфортно відчувати себе як на прокачування, так і в рейдах

Загальний огляд по воїну спеціалізації шаленство в Легіоні

Фури вар в Legion отримав більше свободи, ніж було раніше. Так, лють тепер не впливає на більшу частину здібностей і використовується в основному для застосування буйство . вихор , На додачу до того, що він позбувся вимог люті, тепер взаємодіє з іншими здібностями, дозволяючи більш ефективно наносити АОЄ шкоди, до того ж він тепер дуже ефектно виглядає. В цілому ж все приблизно так, як і раніше.

кровожерливість дозволяє накопичувати більше люті, викликати захоплення впав при критичних ударах, а також відновлює самий мізер здоров'я - 4% - взагалі з відновленням здоров'я у фури вару все не дуже весело. буйство використовується для зливу люті і, що добре, гарантовано викликає несамовитість. Розлючений випад за замовчуванням застосовується тільки в нестямі і це основна завдає шкоди здатність - чим частіше застосовується, тим краще. Шалений удар плеча досить слабкий і потрібен хіба тільки тоді, коли більше використовувати нічого, чого не скажеш про здатність страта - як і раніше, чим частіше ви зможете застосовувати її, тим краще.

Виходячи з того, що в нестямі ваша швидкість зростає багаторазово, а також з огляду на ефект майстерності - збільшення шкоди під час дії несамовитості - ви захочете спрацьовування цього ефекту якомога частіше і в цьому відмінно допомагає бойовий крик . В принципі, спрацьовування несамовитості і є основа механіки фури вару.

Що можна відзначити з плюсів гри фури варом? Відмінний бурстовий шкоди - в справі нанесення величезного шкоди за лічені секунди фури вар дасть фору кому завгодно. Також можна відзначити непогані атакуючі і захисні кулдаун з малим часом відновлення і непогані можливості для АОЄ шкоди за рахунок нових взаємодій з вихором.

З мінусів - ефективність в бою обмежується кулдаун і сильно залежить від спрацювання несамовитості, а також не варто забувати про досить низької виживаності, але це частково можна виправити.

Таланти фури вару в WoW Legion

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

У талантах фури вару панує складний вибір - все залежить від ситуації, однак ви можете створити і більш комфортний універсальний білд - така можливість теж присутня.

Таланти першого тиру

 • Військова машина збільшує ваш показник швидкості і швидкість пересування на 30% на 10 сек. після кожного смертельного удару. Цей талант дозволить згладити простої між спрацьовуванням несамовитості і в рейдах буде корисний у бою з купою кволих ворогів, однак проти однієї або декількох довгоживучих цілей буде абсолютно даремний. Також цей талант може виявитися корисним на полях бою, якщо ви встигнете досить часто наносити останній удар.

 • Нескінченна лють збільшує на 30% кількість люті, що генерується автоатака. Самий універсальний талант тиру - буде корисний завжди і всюди, так як дозволить частіше використовувати Буйство, що, в свою чергу, полегшує ситуацію з несамовитістю.

 • Свіже м'ясо збільшує ймовірність критичного удару здатності Кровожерливість на 40% проти цілей з запасом здоров'я вище 80%. Талант, треба сказати, виглядає сумнівно - умови спрацьовування проявляються тільки на самому початку бою, після чого талант стає просто марний.

Таланти другого тиру

 • Ударна хвиля дозволяє раз в 40 сек. нанести невеликий шкоди всім цілям в межах 10 м. перед воїном і оглушити їх на 4 сек. Якщо удар вразить 3 або більше цілей, то час відновлення скоротиться на 20 сек. Хороший талант для проходження підземель на 5 чоловік і прокачування - групи ворогів зустрічаються постійно і, як правило, просто напрошуються на оглушення.

 • удар громовержця дозволяє раз в 30 сек. нанести мети в межах 20 м. звичайний шкоди і оглушити її на 4 сек. У порівнянні з тим, що було раніше, талант послабили - тепер він не завдає додаткового шкоди цілям з несприйнятністю до оглушення і це не дуже здорово. Може стати в нагоді як додатковий засіб прицільного контролю, але, як правило, не використовується ні в рейдах, ні в підземеллях.

 • подвоєне час надає додатковий заряд ривків і скорочує його час відновлення на 3 сек. Цей талант збільшить мобільність воїна в битвах з кількома цілями і буде корисний в PvP - і те, і інше досить непогано.

Таланти третього тиру

 • Гарматне ядро дозволяє з певною ймовірністю збільшити шкоди наступного вихору на 200%. Хороший талант для нанесення АОЄ шкоди - сміливо беріть його, якщо чекає бій з групами ворогів.

 • спалах викликає спрацьовування несамовитості при використанні лють Берсерк . Незважаючи на гарантоване спрацьовування несамовитості, цей талант ефективніше використовувати за прямим призначенням, а не у вигляді додаткової кнопки в ротації.

 • Аватар дозволяє раз в 90 сек. зняти ефекти знерухомлення і уповільнення і збільшити наноситься шкоди на 20% на 20 сек. Хороший талант, відповідний як для нанесення АОЄ шкоди, так і для битв з однією або декількома цілями, однак вам доведеться підгадується час, щоб використовувати здатність найбільш ефективно.

Таланти четвертого тиру

 • Розлючений ривок збільшує зцілення від Кровожданості після використання здатності Ривок на 300%. Відмінний талант для прокачування і локальних завдань, в інших випадках - нічого особливого.

 • граничний крок зменшує час відновлення здатності героїчний стрибок на 15 сек. і після кожного її використання ваша швидкість пересування збільшується на 70% на 3 сек. Хороший талант, що збільшує мобільність. Якщо в бою немає кількох цілей для Ривка, то він вас сильно виручить.

 • бойова розфарбування знижує отримується в стані несамовитості шкоди на 5%. Непоганий пасивний талант, трохи збільшує виживаність фури вару. Ключове слово - небагато.

Таланти п'ятого тиру

 • кровопролиття дозволяє безкоштовно застосувати Буйство після критичного удару здатністю Страта. Дозволяє Страти і буйство відмінно один одного доповнювати - в битві з одного долгоживущей метою цей талант добре себе проявляє.

 • розлючений берсерк збільшує наноситься шкоди на 10%, а швидкість пересування на 30% на 6 сек. кожен раз, як рівень вашої люті досягає 100. Спірний талант, який змушує вас ретельно стежити за накопиченням люті і рідше використовувати Буйство. 10% додаткового шкоди того не варті.

 • різанина знижує витрати люті на Буйство на 15 од. У бою з кількома цілями цей талант вельми ефективний, так як дозволить вам посилювати Буйство за допомогою Вихора і частіше його використовувати, а це дозволить частіше впадати в Несамовитість.

Таланти шостого тиру

 • Кривава баня дозволяє вашим атакам протягом 10 сек. викликати ефект кровотечі, який завдасть 40% від їх утрати протягом 6 сек. Низький час відновлення - 30 сек. - дозволяє цього таланту непогано збільшувати ваш шкоди в бою з декількома довгоживучими цілями.

 • сказ дозволяє збільшити показник швидкості на 5% на 10 сек. після кожного використання Шалений удар плеча . Ефект підсумовується до 3 разів, тобто до 15% швидкості. Ефект досить хороший, тільки от Шалений удар плеча від цього сильніше не стає - він майже ніколи не використовується, а тому і ефективність таланту занадто низька.

 • Внутрішня лють дозволяє використовувати Розлючений випад без ефекту несамовитості і збільшує втрати від нього на 150%, однак дає йому час відновлення 4,5 сек. Відмінний талант, що підсилює вашу основну атакуючу здатність, до того ж вам більше не потрібно постійно відслідковувати ефекти несамовитості.

Таланти сьомого тиру

 • вихор клинків - це жива класика. Дозволяє вам протягом 6 сек. атакувати всіх ворогів в радіусі 8 м., також наділяючи несприйнятністю до ефектів контролю. Під час дії здатності ви не можете використовувати інші атакуючі здібності, але можете пересуватися, ухилятися, парирувати і використовувати захисні здібності. Незважаючи на те, що це непоганий талант, в цій спеціалізації воїна він поступається здатності артефакту лють Одіна по ефективності - 6 сек. без атакуючих здібностей для фури вару занадто багато.

 • нестримна енергія генерує 100 од. люті при кожному використанні здатності бойовий крик . Все, що вам потрібно знати про це талант - у вас і без нього достатньо люті.

 • рев дракона раз в 25 сек. дозволяє нанести шкоди противникам в радіусі 8 м. перед воїном і збільшити наноситься шкоди на 20% на 6 сек. Ця здатність завжди завдає критичний шкоди і ігнорує показник броні. Відмінний талант, що підходить для більшості ситуацій і непогано взаємодіє з іншими атакуючими здібностями. Поступається Вихру клинків тільки в нанесенні АОЄ шкоди.


Ротації воїна (шаленство) в Легіоні

 • Ротація для одиночної цілі

На початку бою завжди використовуйте ривок , Після чого застосовуйте кровожерливість , лють Одіна і Розлючений випад , Поки не заробите достатньо люті для застосування буйство . Коли ви накопичили достатньо люті, використовуйте рев дракона і тільки після нього застосовуйте буйство . Коли запас здоров'я мети знижується до 20%, зайву лють зливайте на страта , Поєднуючи її з ефектом несамовитість .

використовуйте вихор кожен раз, як спрацьовує ефект Гарматне ядро , А коли інші здібності недоступні, застосовуйте Шалений удар плеча .

кровопролиття чудово підходить для цієї ротації. Також ви можете використовувати бойовий крик на початку бою, щоб гарантовано отримати ефект несамовитості після атаки кровожерливих. талант Аватар добре поєднується з ревом дракона, ще більше посилюючи Несамовитість.

 • Ротація для АОЄ шкоди

використовуйте ривок , Після чого тут же протискуєте вихор клинків . Далі вам потрібно використовувати вихор для активації ефекту - після активації ефекту використовуйте кровожерливість або буйство , Якщо люті досить.

Весь інший час протискуєте вихор , Розлючений випад і лють Одіна для активації ефекту Гарматне ядро .

Характеристики фури воїна в WoW Legion

В першу чергу воїну необхідна Сила - це найважливіша характеристика, після якої йдуть вторинні характеристики. З вторинних характеристик найважливішою є Швидкість - вам буде потрібно хоча б 18%. Далі вам потрібно набрати 30% Критичного удару, щоб Несамовитість спрацьовувало досить часто. Далі за важливістю йде Майстерність, яка підвищує весь шкоди під час несамовитості. Універсальність теж непогана, але навряд чи у вас вийде набрати все характеристики разом.

Поради по підготовці до рейдів для воїнів

Екіпірування з гніздами - це добре. Вам знадобиться 1 Око сили Саблезуба і Світозар стрімкості для всіх, хто лишився гнізд, щоб відчувати себе в рейді комфортніше.

Не забувайте і про чари - вам знадобляться 2 зачарования на силу і все решта на швидкість. Якщо Ви збираєтеся змінити екіпіровку якомога швидше, то не варто купувати кращі чари відразу.

З зілля знадобляться Настій незліченних армій , Зілля давньої війни і зілля здоров'я. Зілля тривалої сили для фури вару не так корисно через заснованої на нестямі механіки.

З їжі вам стане в нагоді та, що збільшує показник швидкості - їжте не роздумуючи.

Артефакт Бойові мечі валарьяров і реліквії

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

Зброєю для фури вару в Legion служать Бойові мечі валарьяров - пара дворічних клинків, які потрібно спершу відібрати у одного з прислужників Хеліі. Втім, майже все артефактних зброю доводиться у кого-то відбирати.

Розвивати свій артефакт фури вари можуть як завгодно, але краще все-таки дотримуватися певного шляху, щоб отримати найбільшу користь від всіх особливостей артефакту.

Розвивати свій артефакт фури вари можуть як завгодно, але краще все-таки дотримуватися певного шляху, щоб отримати найбільшу користь від всіх особливостей артефакту

Як бачите, тут є три осередки для трьох різних реліквій - вогню, шторму і заліза. Підбирати реліквії краще виходячи з їх рівня предмета, але якщо він вже досить високий, то потрібно звернути увагу і на особливості, які реліквії підсилюють.

Найбільш ефективними особливостями є наступні:

 • Гнів і лють підвищує шкоди від основної атакуючої здатності.

 • неперевершена сила збільшує критичний шкоди по час дії Бойового крику, а він, як ви пам'ятаєте, дає 100% Критичного удару на 5 сек.

 • навіжений берсерк збільшує весь шкоди під час несамовитості. Ця особливість дозволить знизити вимоги спорядження по майстерно, так як робить те ж саме, не займаючи місця в інвентарі.

 • некерована лють дозволяє накопичувати більше люті від Ривка. Найменш корисна особливість з цього списку, проте в локальних завданнях вона дуже ефективна.

Аддони для воїнів

З аддонів вам знадобляться:

 • DBM - стандартний інструментарій рейдера. Іноді без нього навіть не беруть в рейди.

 • · Recount або Skada допоможуть вам відстежити вашу ефективність в бою і потім похвалитися в гільдейскіх чаті своїм високим ДПС.

 • · GTFO буде попереджати вас, якщо ви стоїте в калюжі - корисна річ.

 • · TellMeWhen допомагає відслідковувати кулдаун, яких у фури вару багато і вони до всього іншого дуже швидко відкочуються.

 • · Omen Threat Meter дозволяє зручно відстежувати рівень загрози - іноді стане в нагоді і ДД класах.

додаткові поради

Ви можете використовувати макроси, щоб полегшити собі гру за фури вару.

/ Cancelaura Bladestorm

/ Cast Bladestorm

Цей макрос допоможе вам скасувати ефект Вихора клинків, якщо ваші цілі вже випустили дух і вам терміново потрібно бігти в іншу сторону.

/ Cast [@focus, harm, exists] [@ target] Pummel

Цей макрос застосовує зуботичини до вашої поточної мети або цілі, на яку вказує курсор.

/ Use Bloodbath

/ Use Avatar

/ Use Blood Fury

/ Use Berserking

Дуже корисний макрос, який одночасно застосовує ваші атакуючі кулдаун. З ним ви не ризикуєте втратити момент для нанесення шкоди, а таких моментів у фури вару завжди вистачає.

Рекламний блок. Вибачте за рекламу! Наш сайт займається продажем товарів і послуг в World of Warcraft . З популярного і по темі:

PS якщо хочете знижку - напишіть перед покупкою оператору за допомогою одного з контактів нашого сайту :)

Що можна відзначити з плюсів гри фури варом?
Що можна відзначити з плюсів гри фури варом?
Що можна відзначити з плюсів гри фури варом?