Особистий кабінет Qiwi: вхід, реєстрація, можливості, рішення проблем

 1. Як увійти з комп'ютера в Qiwi гаманець?
 2. Як увійти через мобільний додаток в особистий кабінет Qiwi гаманця?
 3. Як увійти в Qiwi гаманець за допомогою терміналу?
 4. Можливості особистого кабінету Qiwi
 5. Можливі проблеми та їх вирішення

Qiwi гаманець популярна платіжна система отримала великий розвиток в 2013 році. Технології ні стоять на місці, і якщо раніше ви робили транзакції стоячи в чергах або сидячи за ПК, то тепер гаманець, який не має мобільної версії вважається не серйозним.

Щоб відразу перейти в особистий кабінет Ківі гаманця перейдіть за посиланням: qiwi.com і натисніть кнопку увійти в верхньому правому куті

Qiwi має різні додатки, вхід в особистий кабінет в кожному з додатків значно відрізняється, дана стаття допоможе увійти в особистий кабінет в кожному з них.

Для того щоб зареєструвати або по-іншому створити свій особистий кабінет в платіжній системі Qiwi необхідно виконати декілька дій. У даній статті описаний один спосіб реєстрації, за допомогою офіційного сайту Qiwi, але ви також можете створити особистий кабінет в салоні Qiwi, терміналі і ще масою інших способів! Про них ви можете прочитати за посиланням .

Покрокова інструкція по реєстрації аккаунта

 1. Для реєстрації перейдіть на сайт Qiwi.com
 2. Натисніть «Створити гаманець» у верхньому правому кутку
  Qiwi гаманець популярна платіжна система отримала великий розвиток в 2013 році
 3. Введіть номер, який ви можете підтвердити, поставте галочку поруч з капчі «Я не робот», натисніть «Продовжити»
 4. Ви потрапите на поле введення пароля, пароль необхідний для входу в ваш особистий кабінет, постарайтеся запам'ятати або записати його. Придумайте пароль, за правилами платіжної системи Qiwi пароль повинен включати в себе букви англійського алфавіту, одну велику букву, число, 8 символів в самому паролі. Продублюйте придуманий пароль, виберіть термін дії пароля (його необхідно міняти через певний час, ви можете поміняти його за допомогою особистого кабінету). Після заповнення полів, на номер мобільного телефону, зазначеного при реєстрації, прийде код підтвердження, введіть його і натисніть «Продовжити»
 5. Тепер ви перебуваєте в особистому кабінеті Qiwi! Не забудьте записати пароль!

Як увійти з комп'ютера в Qiwi гаманець?

Щоб увійти в особистий кабінет Qiwi гаманця з ПК, необхідний доступ в інтернет і програма для завантаження веб-сторінок (браузер). Також дані гаманця для входу: номер телефону на який був зареєстрований гаманець, і пароль для входу в особистий кабінет, вказаний при реєстрації.

Покрокова інструкція:

 1. Запустіть персональний комп'ютер
 2. Запустіть будь-який доступний браузер, наприклад, Google Chrome
 3. Відкрийте пошукову систему (зазвичай вона вже закладена в домашній сторінці вашого браузера), введіть Qiwi, натисніть «Пошук»
 4. Натисніть на перше посилання в пошуку
 5. На сайті Qiwi гаманця натисніть «Увійти»
 6. Введіть мобільний телефон, пароль, натисніть «Увійти»
 7. Ви опинитеся в особистому кабінеті Qiwi гаманця!

Як увійти через мобільний додаток в особистий кабінет Qiwi гаманця?

Мобільний додаток Qiwi поширюється на системи: Android , iOS , Blackberry , Windows Phone . Якщо ваш смартфон підтримує одну з них, ви сміливо можете зайти в магазин і скачати програму, воно поширюється безкоштовно.

Покрокова інструкція:

 1. Запустіть мобільний додаток Qiwi на смартфоні
 2. При першому запуску програма попросить ввести номер мобільного телефону, якщо номер не зареєстрований в Qiwi, вам необхідно ввести пароль, продублювати його, і потім ввести пін-код. Якщо ви входите з мобільного додатка перший раз, але номер уже зареєстрований в Qiwi, то після введення мобільного телефону вам необхідно придумати пін-код складається з 4 чисел
 3. Придумайте пін-код, потім продублюйте його
 4. Відкриється особистий кабінет Qiwi в мобільному додатку!

Як увійти в Qiwi гаманець за допомогою терміналу?

Якщо у вас немає доступу в інтернет-мережу, то існує зайти в особистий кабінет Ківі гаманця за допомогою фірмового платіжного терміналу.

Покрокова інструкція

 1. Знайдіть найближчий до Ківі-термінал, наприклад на онлайн карті за цим посиланням
 2. У терміналі натисніть «Qiwi гаманець»
 3. В меню вибору дій натисніть «Увійти»
 4. Введіть номер зареєстрованого мобільного телефону в системі Qiwi, натисніть «Вперед»
 5. На вказаний номер прийде код доступу, введіть його і натисніть «Далі»
 6. Тепер ви в особистому кабінеті Qiwi, ви можете поповнити баланс, оплатити послуги і багато іншого!

Можливості особистого кабінету Qiwi

Перш ніж говорити про можливості особистого кабінету Qiwi потрібно розібратися навіщо він потрібен в цілому. За допомогою особистого кабінету ви керуєте роботою гаманця, по суті це одна веб-сторінка, що надає інформацію про те, що відбувається з гаманцем. Можливості вражають, ви можете оплатити будь-яку послугу з будь-якої форми оплати, навіть квитанції за реквізитами . Особистий кабінет надає можливість стежити за витратами, поповненнями та інше. У будь-якому сервісі є технічна підтримка , Яка допомагає вирішити спірні питання, Qiwi має гарячу лінію , А також онлайн-консультантів, які можуть вам допомогти. Якщо ви не знайшли в даному переліку можливостей потрібну інформацію, ознайомтеся з сайтом: www.qiwi-koshelek.com , Який допоможе вам зорієнтуватися в можливостях гаманця, а також допоможе інструкціями при будь-якій ситуації!

Можливі проблеми та їх вирішення

Будь-яка платіжна система не ідеальна, одні мають налагоджений інтерфейс, інші сучасну безпеку. У будь-якої системи виникають проблеми. Вони пов'язані з людським фактором, внизу зібрані популярні питання від користувачів, і короткі відповіді на них, звичайно багато питань вирішуються тільки зі службою технічної підтримки, тому якщо ви не знайшли потрібного питання, зверніться в технічну підтримку .

Що робити якщо забув пароль?

При вході в ЛК, натисніть «Нагадати», введіть номер мобільного телефону, натисніть «Продовжити». Якщо ви вказали в налаштуваннях свій Email, то вам буде надіслано автоматичний лист з відновленням пароля, перейдіть за посиланням, введіть новий пароль, важливо щоб він не збігався зі старим. Продублюйте новий пароль і натисніть «Продовжити», пароль буде змінений, і ви зможете заново зайти в Qiwi.

При вході відбувається постійне завантаження і Qiwi не відкривається, як бути?

У платіжному сервісі QIwi часто проводяться технічні роботи, гаманець може бути виведений з ладу на годину-дві, в деяких випадках термін досягає 2-3 дня. Тому просто дочекайтеся відновлення роботи гаманця.

При вході в свій гаманець, внизу з'являється напис: «Ваш гаманець заблокований», що робити?

Написати в технічну підтримку, яка допоможе вам вирішити ситуацію, що склалася. Зазвичай гаманці блокуються через перевищення ліміту, або великий активності, якщо ви не проводили незаконних транзакцій, то швидше за все відразу після звернення в підтримку ваш гаманець розблокують.

Чи не приходять SMS від Qiwi, що робити?

Перевірте правильність набраного номера якщо ви входите., І чекайте SMS з кодом підтвердження. Але в основному SMS при завантаженості серверів може не приходить до півгодини, вам залишається тільки чекати.

Звичайно ж це не всі проблеми, якщо вам необхідна допомога в рішення будь-якого питання, пов'язаного з особистим кабінетом Qiwi ви можете звернеться в службу підтримки на офіційному сайті Qiwi: qiwi.com/support.action. Також ви можете написати свої запитання в коментарі під цією статтею.

Також ви можете написати свої запитання в коментарі під цією статтею

Як увійти з комп'ютера в Qiwi гаманець?
Як увійти через мобільний додаток в особистий кабінет Qiwi гаманця?
Як увійти в Qiwi гаманець за допомогою терміналу?
Як увійти з комп'ютера в Qiwi гаманець?
Як увійти через мобільний додаток в особистий кабінет Qiwi гаманця?
Як увійти в Qiwi гаманець за допомогою терміналу?
Що робити якщо забув пароль?
При вході відбувається постійне завантаження і Qiwi не відкривається, як бути?
При вході в свій гаманець, внизу з'являється напис: «Ваш гаманець заблокований», що робити?
Чи не приходять SMS від Qiwi, що робити?