Ніколета розлучилася з Філіпом рівниною

  1. Ніколета розлучилася з Філіпом рівниною
  2. Галерея

Ніколета розлучилася з Філіпом рівниною

Ніколета Лозанова вирішила розділити всесвітньо відомого модельєра Філіпа Плайне зі своїм прекрасним другом Оксаною. Лідер Paparazzi прагне високо і рішуче стає місіс Plain, кажуть вони з силіконового середовища.
Драматург не перестає писати німецькою мовою в соціальній мережі і запитав Плайне безпосередньо, якщо вона не хоче відвідувати його в його величезному особняку в Швейцарії. Улюбленим аксесуаром Філіпа є черепи, які розміщені по всьому будинку, і Ніколета любить бачити розкіш будинку 27-річного німця своїми очима, пише «Кожен день».
Колишній футболіст Валерій Божинов протягом багатьох років має тільки одяг з маркою німецького дизайнера. Ніколета і Філіп відомі з 2013 року, коли вона жила в Мілані разом з Божиновим, але тоді між ними нічого не було.
Під час візиту до Болгарії в кінці жовтня драматург переплевся з Plain Networks. Саме Николета супроводжував модника під час свого візиту до нашої країни, де приїхав відкрити бутік на Соборній вулиці в Софії, а після вечірки в столичному клубі лідер "Папарацці" супроводжував прекрасну жінку до свого готельного номера і спав з ним. Сама Лозанова спробувала донести новину до ЗМІ, оскільки вона втомилася від сотень чуток, з якими лежав бозмен Божинов. Краса навіть залишилася з ним на кілька днів відпочинку. За нашими джерелами, Лозанова затонула дизайнером і робила для них вражаючі плани.
- Це Ніколета небезпечно! Хіт світового мільярдера! Як ці цифри роблять? "Вони не пошкодили ювелірів в Болгарії, не сумніваючись у своїх стосунках з Філіпом Плейн Лозановою вразили всіх рідних матеріальних дівчат у землі, і сказано, що для її розваги, її німець погано розплатився з сумою 50 000 євро.
Філіп не перестає насолоджуватися красивою брюнеткою з подарунками. На її день народження 30 листопада німець особисто послав їй подарунок - сукню, яку вона була на своєму відпустці. Срібне пальто, яке розкриває задоволення товариша по футболу, коштує 15 тисяч і є останньою колекцією Плайна. "Ніколета була на сьомому небесі з щастям, коли вона отримала ауран, і ті, хто не вірив Філіпу, вже були переконані, що вона амбіційна розлучитися з ним зі своїм хлопцем Оксаною", - прокоментував знайомий.
Між тим, Ніколета Лозанова отримала новий подарунок від красунь - плитку, на якій вона написала "Філіп рівнина для Ніколета", і вона не забула написати, що вона дуже дякувала йому і поклала в соціальну мережу ікону коханої людини.
Я закінчився з болгарами. Тут, в Болгарії, немає нікого, хто б гідний мене », - сказала Ніколета Лозанова кілька місяців тому, коли зрозуміла, що розлучається з Валерієм Божиновим.

Галерея

09.12.2015, 14:15

962 0Як ці цифри роблять?