Фінська взуття KUOMA - інформація про товари

Фінська зимове взуття KUOMA виключно тепла і дуже зручна. Всі чобітки KUOMA мають міцну амортизирующую підошву, яка «працює» навіть в холодних зимових умовах. Крім того, наша взуття забезпечене змінними устілками і світловідбиваючими смужками з метою підвищення безпеки. Матерчатий верх взуття проходять спеціальну протівогрязевую і влагоотталківающую обробку. Фінська взуття KUOMA підходить навіть для самих холодних зим. KUOMA це:

 • легка, виключно тепла фінська зимове взуття
 • моделі з застібкою «велкро», чоботи, взуття з застібкою, що перешкоджає попаданню снігу всередину, взуття зі шнурівкою і взуття для туризму ( «хайкери»)
 • різні поєднання кольорів і оформлення

Для виготовлення популярної фінської взуття KUOMA беруться найсучасніші, легкі, ізолюючі і водонепроникний одяг. Сучасні технології виготовлення і вибір відповідних матеріалів забезпечує високу якість продукції, що випускається взуття.

Асортимент зимової колекції фінської взуття KUOMA включає чоботи із застібкою «велкро» і без неї, чоботи зі снігозахисними манжетами, «хайкери» із застібкою «велкро» і на шнурках. Взуття KUOMA виготовляють для всіх вікових груп: для дітей, жінок і чоловіків.

Найменший розмір у виробництві - 19, найбільший - 49.

Моделі для дітей зроблені так, щоб їх легко було надягати, і, крім того, вони мають зручну колодку. Жіночі моделі мають колодку ширше або вужче, деякі моделі мають елегантну підошву.

Все взуття марки KUOMA виготовляється в Фінляндії.

 1. Всі моделі забезпечені міцними шкіряними вставками з вологостійким просоченням.
 2. Міцна, надійна, зносостійка, гнучка, теплоизолирующая підошва з поліуретану відливається безпосередньо на верх взуття і тому тримається краще, ніж приклеєна підошва. Незважаючи на те, що підошва може ковзати в складних умовах або коли взуття ще нова, «зчеплення» поліпшується у міру шкарпетки.
 3. Тепла змінна устілка, яка завдяки шорсткості нижнього шару не згортається під ногою під час шкарпетки.
 4. Поверхня виконана із зносостійкого матеріалу, який володіє вологовідштовхувальними і протівогрязевимі властивостями.
 5. Еластичний і надає міцність каблуку задник, який також відливається разом з підошвою.
 6. Розташовані спереду і ззаду світловідбиваючі смужки 3M-Scotchlite підвищують безпеку.
 7. Чітко виконана бирка із зазначенням розміру взуття, на якій можна написати ім'я (дитячі моделі).
 8. Під шаром поверхневої тканини знаходиться шар теплоізолюючих пластмаси, яка завдяки своїй конструкції з закритими порами абсолютно не вбирає вологу (взуття швидко сохне).
 9. Тепла і довговічна внутрішня обробка з ворсу.
 10. Місця, найбільш схильні до стирання, прошиті подвійним рядком, що надає швах високу міцність.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ДОГЛЯДУ:

Для чищення взуття Куомо рекомендується застосовувати вологу тканину. Зимове взуття з матерчатим верхом можна прати в машині, але при цьому дуже важливо виконувати інструкції по догляду. Температура прання і сушіння не повинна перевищувати 40 ° C. Інструкції з прання є також на взуття, яку можна прати.

Для збереження якісних характеристик взуття ми рекомендуємо відновлювати грязе- і водовідштовхувальну просочення за допомогою спеціальних аерозолів, особливо після прання.

Увага!

Шви в виробах не проклеюються, тому взуття не є водонепроникною і не призначена для відкритої води. Вологостійкості виробів Куомо цілком достатньо для снігу і мокрого снігу взимку. При тривалому перебуванні у воді шви підмокають.

Можливе ручне та машинне прання при 40гр. З

Сушити при температурі не вище 40 гр. ЗУ нашому магазині можна купити:
Фінська взуття Куомо
Фінська взуття Куомо зі знижкою!
Валянки Куомо дитячі
Доросла взуття Куомо