Дитяча зимове взуття: бюджетні варіанти. Валянки, сноубутси, дутики

 1. Дитяча зимове взуття: бюджетні варіанти. Валянки, сноубутси, дутики Прийшла зима, і в нашому форумі...
 2. Вітчизняна «мембранкі»
 3. дутики
 4. Шкіряні чоботи на хутрі
 5. сноубутси
 6. валянки
 7. унти
 8. Дитяча зимове взуття: бюджетні варіанти. Валянки, сноубутси, дутики
 9. Сотий раз про вибір
 10. Вітчизняна «мембранкі»
 11. дутики
 12. Шкіряні чоботи на хутрі
 13. сноубутси
 14. валянки
 15. унти
 16. Дитяча зимове взуття: бюджетні варіанти. Валянки, сноубутси, дутики
 17. Сотий раз про вибір
 18. Вітчизняна «мембранкі»
 19. дутики
 20. Шкіряні чоботи на хутрі
 21. сноубутси
 22. валянки
 23. унти

Дитяча зимове взуття: бюджетні варіанти. Валянки, сноубутси, дутики

Прийшла зима, і в нашому форумі не вщухають суперечки між любителями взуття імпортної та вітчизняної. Втім, взуття імпортну і нашу в деяких випадках можна звести до єдиного виробнику (з кокетливим натяком назвемо його «південно-східними країнами»).

Оцінюючи нові колекції недорогий дитячого взуття, відчуваєш деяке сум'яття. Напевно, ні в одній країні світу більше немає ТАКОГО асортименту зимових чобітків. Тисячі відтінків, фасонів ... кількість стразів, вишивки та аплікації переходить усі мислимі межі. Здавалося б - прекрасно, що може бути краще. У цій статті використані думки тих, хто безпосередньо працює з дитячим взуттям, вивчає її якості і думки споживачів.

Моніторинг форумів, де спілкуються власники дитячих взуттєвих магазинів, дозволяє дізнатися багато цікавої інформації, прихованої від звичайних покупців. Адже продавці збирають найвірнішу статистику за якістю тієї чи іншої обувки - за кількістю повернень, нарікань або навпаки - підвищеного попиту. Скористаємося ж порадами взуттєвиків для найкращого вибору.

Сотий раз про вибір

Скільки б не було написано статей про вибір зимового взуття, скільки списів зламано в «форумская» спілкуванні, а молоді матусі все запитують і запитують. Питають - відповідаємо!

Невелика підбірка рад допоможе виділити головне.

! Не купуйте зимове взуття з розрахунком на майбутній рік. Як жартують лікарі-ортопеди: взуття - це необхідне зло для стопи. І в наших силах применшити сили зла. Зимове взуття вибирають на 2 розміри більше з розрахунком на товсті колготки або носок. Таким чином, вільний відстань повинна бути не більше 1-1,5 см. В іншому випадку нога буде мерзнути. У занадто великий взуття дитина нестійкий, йому елементарно важко ходити, відчувати опору: неправильна ходьба - достатній аргумент для відмови від покупки взуття «на виріст».

! Підошва чобота або черевика повинна легко згинатися, забезпечуючи ефект ходьби босоніж, а ще взуття з м'якою підошвою менше сковзає. Іноді підошва надійно приварена до взуття. Бажано, щоб вона була з термоеластопласту (ТЕП). Цей матеріал відноситься до нескользящим. ПВХ вважається хорошим матеріалом для підошви, але, на думку взуттєвиків (за кількістю нарікань від покупців) взуття з підошвою з ПВХ більш холодна і слизька. Якщо нові чобітки, незважаючи на рифлення, все-таки ковзають, спробуйте наступне: нанесіть на підошву епоксидний клей (або звичайний «Момент») і посипте піском.

! Наша зима ділиться на два «подсезона»: морози і сльота. Досвід останніх зим (за 5 років) показує, що сльоти стає все більше, і ситуація, коли вранці -20, а вдень +2 вже нікого не дивує. Якщо дитина на вулиці досить активний (старше 1,5 років), можливо, йому буде потрібно дві пари взуття. Якщо прогулянка наполовину «колясочна», кращим вибором будуть шкіряні чоботи і валянки. Або сноубутси.

! В якому взутті дитина точно не замерзне? - в тій, яка надіта по сезону, обрана за розміром і відповідає індивідуальним поведінки на прогулянці.

Вітчизняна «мембранкі»

«Котофей» з мембраною, як запорожець з турбодвигуном ... »(з форуму)

Кілька років тому з'явилася зимова вітчизняна взуття з мембраною. Це скоріше данина моді - споживачі запитують, виробники випускають. Оскільки якість мембрани, використовуваної в нашій взуття, викликає безліч питань. Мембрана мембраною, а матеріали використовуються всі ті ж дешеві. Претензій до цього взуття стільки, що особливі властивості мембрани залишаються десь за бортом, враховувати їх просто безглуздо.

На жаль, споживачі, «обпалюючись» на вітчизняній «мембранкі», роблять висновки про мембранної взуття взагалі і про мембрані зокрема.

Якісне взуття з мембраною не може коштувати дешево. На жаль, але тисяча рублів (1-1,5 тис) - це не ціна для гарантовано непромокаючої і теплого взуття. Це потрібно враховувати.

Нерозуміння між споживачем і виробником відбувається ще на стадії покупки. Наші виробники в «паспорті», що додається до взуття, описують властивості мембрани ВЗАГАЛІ. Такі властивості можна віднести до найкращої і дорогий мембрані Gore-tex (водонепроникність 20 000 мм), наприклад, яку вітчизняні фірми, звичайно, не використовують. Так, мембрана - це найтонша плівка, яка не пускає вологу ззовні, але дозволяє тілу дихати, проводячи випаровування назовні. Так, взуття з мембраною повинна мати високу водонепроникність. Уточнимо - мова йде про взуття з дорогими мембранами типу Гортекс або Сімпатекс, там високі вимоги пред'являються до будь-якої частини взуття - навіть шви зсередини проклеєні.

Уточнимо - мова йде про взуття з дорогими мембранами типу Гортекс або Сімпатекс, там високі вимоги пред'являються до будь-якої частини взуття - навіть шви зсередини проклеєні

На момент покупки споживач бачить цю інформацію і перебуває у впевненості, що він вибрав не промокає варіант. У той же час величезний вал претензій пред'являється до будь-якої вітчизняної «мембранкі» - вона промокає в двох випадках з трьох. А коли покупець намагається здати негідні чоботи назад, він зустрічає здивований погляд продавця - мовляв, взуття-то зимова, по-перше. А по-друге, по калюжах треба ходити в гумових чоботях. І хіба мало, що там накалякать про мембрану і waterproof. Ось такий парадокс: водонепроникність - висока, мембрана чудова, а чоботи промокають, і довести нічого не можна.

Давайте так: мембрана і її високі якості - окремо, а наші вітчизняні дитячі чобітки на мембрані - окремо. Вони можуть промокати, можуть не промокати, це як пощастить.

Все, що описано вище - це життя, претензій реально багато, і про них не можна замовчувати. Було б цікаво послухати коментарі представника хоча б однієї нашої фірми, який замахнувся на взуття з мембраною. Але поки в їх інтерв'ю присутній все та ж реклама «крутих технологій», списаних з того ж ГОРТЕКС, який на порядок вище за ціною і якістю.

Не купуйте мембранну взуття неактивного дитині. Принцип роботи мембрани безпосередньо залежить від активності. Хоча якраз в нашій взуття є винятки - наприклад, мембранні «Котофей» за відгуками дуже спекотні. Але в основному для нашої «мембранкі» справедливо вказують температурний режим до -10 ° С на відміну від імпортної, яку носять і в морози.

Чобітки з мембраною виробляють такі фірми: «Антилопа», «Котофей», «Паризька комуна», «Зебра», «Какаду» та інші.

Чобітки з мембраною виробляють такі фірми: «Антилопа», «Котофей», «Паризька комуна», «Зебра», «Какаду» та інші

Вони значно дешевші за імпортні «мембранок». На противагу нарікань по непромокальності - в іншому до цього взуття претензій мало, для сльотавої зими навряд чи підійде (як пощастить), зате гріє в суху снігову погоду, коли осінь, нарешті, відступає. Хіба що по дрібницях - важкувата, після одного сезону втрачає вигляд. Використовувані матеріали: текстиль, мембрана, підклад - шерсть.

Поради від взуттєвиків: вітчизняні «мембранкі», особливо таких фірм як «Зебра» і «Антилопа», часто мають вузький вз'ем, тому їх необхідно ретельно приміряти і не брати наосліп для дитини з пухкою ніжкою.

Добрі відгуки у покупців про «мембранкі» від CrossWay ( «Смішарики», «Дісней», «Какаду»).

Наостанок цитата з сайту одного з виробників: «Наша фірма розробила і включила в свої демісезонні колекції взуття з високотехнологічними мембранами, яка практично виключає вірогідність нежиті у дітей». Жартівники!

Ціна: ~ від 1000 тис.

дутики

Це слово має викликати щемливі душу спогади у батьків: дутики прийшли в наше життя приблизно в 80-і роки. Тоді їх не купували, а діставали. На якомусь ринку (або «товкучці») раптом з'являвся фургон із заповітними дутиками - їх розбирали, незважаючи на колір, розмір і сенс. Перші дутики були поголовно срібними, їх ще називали «місяцеходами». Кажуть, що це взуття придумали в Італії. Дутиші- «місяцеходи» є спортивним взуттям, в яку можна переодягтися після катання, наприклад, на лижах. Що стосується теплозберігаючих якостей дутиков - ну, взагалі-то, повинні гріти. Але, на думку продавців, це взуття хороша для європейських сльотавих зим з невеликими «мінусами».

Але, на думку продавців, це взуття хороша для європейських сльотавих зим з невеликими «мінусами»

Вітчизняні дутики схожі на гібрид сноубутси і мембранок, тільки без хитрих технологій у виготовленні.

До речі, багато хто називає сноубутси - дутиками. Це утеплені непромокальні чоботи з текстильним верхом на поліуретановій підошві і хутряним підкладів. Причому подклад буває зі штучного хутра. Дутиши ошатно виглядають, вони не важкі, що не промокають і витримують температуру до -10 ° С, а далі як пощастить - хтось не мерзне. Такі чобітки є у фірм «Антилопа», «Смішарики», «Талтекс» - і у незліченної кількості невеликих «розкручених» взуттєвих фабрик.

Ціна: ~ від 300 руб.

Шкіряні чоботи на хутрі

Найзвичніша взуття. Ми все про неї знаємо, а це важливо. Шкіряні чобітки з хутром носять при температурі від + 5 ° С до -15 ° С, але цей режим (як і будь-які температурні режими для взуття) досить умовний. Шкіра - матеріал дихаючий, теплий, ідеальний для дитячих ніг, добре «сідає» по нозі. Але він також є промокають, тому шкіряні чобітки потрібно періодично обробляти водовідштовхувальними просоченнями. І при температурі -15 ° С неактивний (сидить в «прогулянці») дитина в шкіряних чоботях швидше за все замерзне.

При виборі зверніть увагу на моделі з хутряною опушкою по краю: хутро перешкоджає проникненню снігу всередину чобота і підвищує збереження тепла. Краща підошва - ТЕП (іноді двошаровий), вона має хороші амортизуючі властивості, не втрачає еластичних властивостей при низьких температурах. Утеплювач - натуральне хутро.

Ціна: ~ від 800 руб.

сноубутси

Сноубутси називають утеплені багатошарові гумові чоботи.

Верхній шар - поліпропілен (міцний дихаючий матеріал), середній шар - термічна фольга, що відображає тепло всередину, низ - вологонепроникна термоміцністі гума, всередині - натуральний вовняний повсть з додаванням синтетики. Внутрішній вовняний «валянок» виймається.

Сноубутси вважаються міжсезонного взуттям з температурним режимом + 5 / -25. З кожним роком вони стають все популярнішими як бюджетний і дуже теплий варіант. Підходить для найперших кроків (моделі з утяжкой). Багатьох покупців заздалегідь лякає поєднання гуми і холодів, але в сноубутси використовується гума спеціальна термоміцністі - не така як в гумових чоботях. Вона зберігає свої еластичні властивості (не "дубєєт») на морозі. Вз'ем практично відсутня, деякі моделі йдуть зі шнурівкою - можна підтягнути. Основний «мінус» сноубутси - їх чималу вагу (до 800 грамів в залежності від розміру). Але при нинішньому виборі можна підібрати моделі легше.

Найпопулярніші сноубутси випускає польська фірма «Demar». Вони добре регулюються по нозі, утеплені овчиною, практично не мають нарікань за якістю з боку споживачів.

Вони добре регулюються по нозі, утеплені овчиною, практично не мають нарікань за якістю з боку споживачів

Також сноубутси є у «Зебри» - і інших виробників. П про спостереженнями продавців взуття наші сноубутси через деякий час можуть промокати (покупці повертають), такі ж претензії звучали і в обговореннях в форумі. Можливо, взуття промокає по стиках.

Ціна: ~ від 800 рублів.

валянки

Кращими валянками залишаються звичайні ринкові - цільні, нефарбовані. Вони ідеально зберігають тепло. За старих часів їх носили не тільки на вулиці, але і вдома, так як валянки підтримували однакову температуру всередині. Овеча шерсть при намоканні не втрачає теплозберігаючих властивостей, забезпечуючи ногам сухе тепло. Валянки здавна вважалися лікувальної взуттям.

Валянки здавна вважалися лікувальної взуттям

Будь-яка зміна в конструкції валянок, як кажуть фахівці, знижує їх властивості. Але класичні валянки хороші для села, де працьовиті двірники не прибирають сніг до голого асфальту, не так помітна сльота, і дороги не обробляються спеціальною хімією. Для міста валянки довелося модернізувати.

Сучасні повстяні чобітки на гумовій підошві - це вже, звичайно, не валянки, а їхні родичі. І температурний режим у них вужче, і вдома їх носити не можна - ноги спітніють. Але все одно вони залишаються дуже теплим і екологічним варіантом для морозів. А вже який дизайн! Вишивка, аплікація, застібки на липах, кольорова підошва. Змінилися і калоші. До речі, як правильно говорити: калоші або калоші? А як хочете. Це слово увійшло в побут від французького «galoches» і німецького «кaloschen». Якщо раніше галошкі були чорними, тепер їх частіше роблять прозорими. Повстяні чобітки (валянки) випускають майже всі відомі фірми - «Котофей», «Антилопа», «Зебра», «Лель», «Фома».

Ціна повстяних чобіт: ~ від 1000 тис.

Поради взуттєвиків: останнім часом великий попит у покупців на кольорові валянки, особливо на білі. На жаль, виробники іноді не враховують естетику сприйняття - наприклад, у темно-сірих валянок яскраво-червона підошва. З'явилося багато претензій до популярних «котофеевскім» моделям - слизькі, і забарвлення на любителя (в основному «немодні» сірі). Дуже хороші валянки у «Фоми» - неслизькою підошва, багато кольорів, приємні моделі для хлопчиків (що рідкість).

Якщо ви купуєте валянки-самокатки на ринку, обов'язково промніте їх руками, перевірте, щоб валянки не були надто жорсткими або надто м'якими. Як кажуть фахівці - «прокатка» повинна бути щільною. На жаль, валянки для продажу на ринках можуть «катати» де завгодно і як завгодно, в тому числі з того, що по засіках нашкребли.

Уникайте фарбованих моделей, вони виглядають веселіше, але якість може бути гірше. Засуньте руку всередину валянка і обмацайте на предмет грубих катишков і опуклостей. Це взуття дає усадку, тому її можна купувати на два розміри більше. В ширину валянок розношується, а в довжину, навпаки, - сідає. Перевірте, чи немає неприємного запаху, якщо він є - значить, шерсть була недостатньо промита, а від цього запаху неможливо позбутися. Не сушіть мокре валянки на батареї - повсть затвердіє і втратить форму.

Просте правило: щоб ноги у валянках не замерзли, не надягайте їх при температурі повітря вище 10 ° С. Інакше нога швидко спітніє і замерзне.

Ціна «самокаток»: ~ від 600 руб.

унти

Справжні унти шиються з оленячих лап (камусов), структура хутра на лапах трубчаста, тому тепло прекрасно зберігається в порожнинах. Підошва - повстяна або гумова, а то й взагалі ніяка, в цьому випадку унти надягають як носок. Унти, киці, піми - все це північна взуття, що розрізняється зовнішнім виглядом, але суть у неї одна: зігріти ноги в період лютих морозів. Тому будь-які унти носять тільки від -15 ° С. У більш теплу погоду нога спітніє і замерзне, а в сльоту унти однозначно промокають. Ціна справжніх унтів не може бути низькою - від 4-5 тисяч за дитячу пару. Дешеві унти швидко розповзуться.

Дешеві унти швидко розповзуться

Сучасні промислові унти відрізняються від справжньої північній взуття, в якій не побігаєш по місту з його обробленими дорогами і сльотою. Тому і температурний режим інший, але і в цих унтах буде тепло, їх теж потрібно надягати тільки в «валеночную» погоду. Дитячі унти виготовляють з натуральної шкіри і натурального хутра, підошва багатошарова з прокладкою з повсті.

Їх випускають фірми «Фома», «Панда» - та інші. Відгуки по Унтамо позитивні - ногам сухо, тепло, носять унти на звичайні колготки. Завдяки високому вз'ему, нога швидко входить в унти, дитина легко надягає їх самостійно. «Мінуси»: важка взуття, і не універсальна - строго для морозів від -10 ° С з вітром і нижче.

Порада від взуттєвиків: при покупці обов'язково прощупайте унти зсередини на предмет грубих швів на вз'еме.

Ціна: ~ від 1500 тис.

На фотографіях: Соня в «Котофея» (мама Lapka Carduus crispus ), Соня в «Антилопі» (мама Ferrari ), Поліна в «Демар» (мама lyolyka ™ ), Лука у валянках (мама Zеленка ).

Також на "ножну" тему читайте Чому у дитини мерзнуть ноги? Готуємося до зими: термошкарпетки, взуття

Текст статті є власністю сайту u-mama. ru. Передрук і цитування статті повністю або частково без згоди адміністрації сайту заборонені.

Дитяча зимове взуття: бюджетні варіанти. Валянки, сноубутси, дутики

Прийшла зима, і в нашому форумі не вщухають суперечки між любителями взуття імпортної та вітчизняної. Втім, взуття імпортну і нашу в деяких випадках можна звести до єдиного виробнику (з кокетливим натяком назвемо його «південно-східними країнами»).

Оцінюючи нові колекції недорогий дитячого взуття, відчуваєш деяке сум'яття. Напевно, ні в одній країні світу більше немає ТАКОГО асортименту зимових чобітків. Тисячі відтінків, фасонів ... кількість стразів, вишивки та аплікації переходить усі мислимі межі. Здавалося б - прекрасно, що може бути краще. У цій статті використані думки тих, хто безпосередньо працює з дитячим взуттям, вивчає її якості і думки споживачів.

Моніторинг форумів, де спілкуються власники дитячих взуттєвих магазинів, дозволяє дізнатися багато цікавої інформації, прихованої від звичайних покупців. Адже продавці збирають найвірнішу статистику за якістю тієї чи іншої обувки - за кількістю повернень, нарікань або навпаки - підвищеного попиту. Скористаємося ж порадами взуттєвиків для найкращого вибору.

Сотий раз про вибір

Скільки б не було написано статей про вибір зимового взуття, скільки списів зламано в «форумская» спілкуванні, а молоді матусі все запитують і запитують. Питають - відповідаємо!

Невелика підбірка рад допоможе виділити головне.

! Не купуйте зимове взуття з розрахунком на майбутній рік. Як жартують лікарі-ортопеди: взуття - це необхідне зло для стопи. І в наших силах применшити сили зла. Зимове взуття вибирають на 2 розміри більше з розрахунком на товсті колготки або носок. Таким чином, вільний відстань повинна бути не більше 1-1,5 см. В іншому випадку нога буде мерзнути. У занадто великий взуття дитина нестійкий, йому елементарно важко ходити, відчувати опору: неправильна ходьба - достатній аргумент для відмови від покупки взуття «на виріст».

! Підошва чобота або черевика повинна легко згинатися, забезпечуючи ефект ходьби босоніж, а ще взуття з м'якою підошвою менше сковзає. Іноді підошва надійно приварена до взуття. Бажано, щоб вона була з термоеластопласту (ТЕП). Цей матеріал відноситься до нескользящим. ПВХ вважається хорошим матеріалом для підошви, але, на думку взуттєвиків (за кількістю нарікань від покупців) взуття з підошвою з ПВХ більш холодна і слизька. Якщо нові чобітки, незважаючи на рифлення, все-таки ковзають, спробуйте наступне: нанесіть на підошву епоксидний клей (або звичайний «Момент») і посипте піском.

! Наша зима ділиться на два «подсезона»: морози і сльота. Досвід останніх зим (за 5 років) показує, що сльоти стає все більше, і ситуація, коли вранці -20, а вдень +2 вже нікого не дивує. Якщо дитина на вулиці досить активний (старше 1,5 років), можливо, йому буде потрібно дві пари взуття. Якщо прогулянка наполовину «колясочна», кращим вибором будуть шкіряні чоботи і валянки. Або сноубутси.

! В якому взутті дитина точно не замерзне? - в тій, яка надіта по сезону, обрана за розміром і відповідає індивідуальним поведінки на прогулянці.

Вітчизняна «мембранкі»

«Котофей» з мембраною, як запорожець з турбодвигуном ... »(з форуму)

Кілька років тому з'явилася зимова вітчизняна взуття з мембраною. Це скоріше данина моді - споживачі запитують, виробники випускають. Оскільки якість мембрани, використовуваної в нашій взуття, викликає безліч питань. Мембрана мембраною, а матеріали використовуються всі ті ж дешеві. Претензій до цього взуття стільки, що особливі властивості мембрани залишаються десь за бортом, враховувати їх просто безглуздо.

На жаль, споживачі, «обпалюючись» на вітчизняній «мембранкі», роблять висновки про мембранної взуття взагалі і про мембрані зокрема.

Якісне взуття з мембраною не може коштувати дешево. На жаль, але тисяча рублів (1-1,5 тис) - це не ціна для гарантовано непромокаючої і теплого взуття. Це потрібно враховувати.

Нерозуміння між споживачем і виробником відбувається ще на стадії покупки. Наші виробники в «паспорті», що додається до взуття, описують властивості мембрани ВЗАГАЛІ. Такі властивості можна віднести до найкращої і дорогий мембрані Gore-tex (водонепроникність 20 000 мм), наприклад, яку вітчизняні фірми, звичайно, не використовують. Так, мембрана - це найтонша плівка, яка не пускає вологу ззовні, але дозволяє тілу дихати, проводячи випаровування назовні. Так, взуття з мембраною повинна мати високу водонепроникність. Уточнимо - мова йде про взуття з дорогими мембранами типу Гортекс або Сімпатекс, там високі вимоги пред'являються до будь-якої частини взуття - навіть шви зсередини проклеєні.

Уточнимо - мова йде про взуття з дорогими мембранами типу Гортекс або Сімпатекс, там високі вимоги пред'являються до будь-якої частини взуття - навіть шви зсередини проклеєні

На момент покупки споживач бачить цю інформацію і перебуває у впевненості, що він вибрав не промокає варіант. У той же час величезний вал претензій пред'являється до будь-якої вітчизняної «мембранкі» - вона промокає в двох випадках з трьох. А коли покупець намагається здати негідні чоботи назад, він зустрічає здивований погляд продавця - мовляв, взуття-то зимова, по-перше. А по-друге, по калюжах треба ходити в гумових чоботях. І хіба мало, що там накалякать про мембрану і waterproof. Ось такий парадокс: водонепроникність - висока, мембрана чудова, а чоботи промокають, і довести нічого не можна.

Давайте так: мембрана і її високі якості - окремо, а наші вітчизняні дитячі чобітки на мембрані - окремо. Вони можуть промокати, можуть не промокати, це як пощастить.

Все, що описано вище - це життя, претензій реально багато, і про них не можна замовчувати. Було б цікаво послухати коментарі представника хоча б однієї нашої фірми, який замахнувся на взуття з мембраною. Але поки в їх інтерв'ю присутній все та ж реклама «крутих технологій», списаних з того ж ГОРТЕКС, який на порядок вище за ціною і якістю.

Не купуйте мембранну взуття неактивного дитині. Принцип роботи мембрани безпосередньо залежить від активності. Хоча якраз в нашій взуття є винятки - наприклад, мембранні «Котофей» за відгуками дуже спекотні. Але в основному для нашої «мембранкі» справедливо вказують температурний режим до -10 ° С на відміну від імпортної, яку носять і в морози.

Чобітки з мембраною виробляють такі фірми: «Антилопа», «Котофей», «Паризька комуна», «Зебра», «Какаду» та інші.

Чобітки з мембраною виробляють такі фірми: «Антилопа», «Котофей», «Паризька комуна», «Зебра», «Какаду» та інші

Вони значно дешевші за імпортні «мембранок». На противагу нарікань по непромокальності - в іншому до цього взуття претензій мало, для сльотавої зими навряд чи підійде (як пощастить), зате гріє в суху снігову погоду, коли осінь, нарешті, відступає. Хіба що по дрібницях - важкувата, після одного сезону втрачає вигляд. Використовувані матеріали: текстиль, мембрана, підклад - шерсть.

Поради від взуттєвиків: вітчизняні «мембранкі», особливо таких фірм як «Зебра» і «Антилопа», часто мають вузький вз'ем, тому їх необхідно ретельно приміряти і не брати наосліп для дитини з пухкою ніжкою.

Добрі відгуки у покупців про «мембранкі» від CrossWay ( «Смішарики», «Дісней», «Какаду»).

Наостанок цитата з сайту одного з виробників: «Наша фірма розробила і включила в свої демісезонні колекції взуття з високотехнологічними мембранами, яка практично виключає вірогідність нежиті у дітей». Жартівники!

Ціна: ~ від 1000 тис.

дутики

Це слово має викликати щемливі душу спогади у батьків: дутики прийшли в наше життя приблизно в 80-і роки. Тоді їх не купували, а діставали. На якомусь ринку (або «товкучці») раптом з'являвся фургон із заповітними дутиками - їх розбирали, незважаючи на колір, розмір і сенс. Перші дутики були поголовно срібними, їх ще називали «місяцеходами». Кажуть, що це взуття придумали в Італії. Дутиші- «місяцеходи» є спортивним взуттям, в яку можна переодягтися після катання, наприклад, на лижах. Що стосується теплозберігаючих якостей дутиков - ну, взагалі-то, повинні гріти. Але, на думку продавців, це взуття хороша для європейських сльотавих зим з невеликими «мінусами».

Але, на думку продавців, це взуття хороша для європейських сльотавих зим з невеликими «мінусами»

Вітчизняні дутики схожі на гібрид сноубутси і мембранок, тільки без хитрих технологій у виготовленні.

До речі, багато хто називає сноубутси - дутиками. Це утеплені непромокальні чоботи з текстильним верхом на поліуретановій підошві і хутряним підкладів. Причому подклад буває зі штучного хутра. Дутиши ошатно виглядають, вони не важкі, що не промокають і витримують температуру до -10 ° С, а далі як пощастить - хтось не мерзне. Такі чобітки є у фірм «Антилопа», «Смішарики», «Талтекс» - і у незліченної кількості невеликих «розкручених» взуттєвих фабрик.

Ціна: ~ від 300 руб.

Шкіряні чоботи на хутрі

Найзвичніша взуття. Ми все про неї знаємо, а це важливо. Шкіряні чобітки з хутром носять при температурі від + 5 ° С до -15 ° С, але цей режим (як і будь-які температурні режими для взуття) досить умовний. Шкіра - матеріал дихаючий, теплий, ідеальний для дитячих ніг, добре «сідає» по нозі. Але він також є промокають, тому шкіряні чобітки потрібно періодично обробляти водовідштовхувальними просоченнями. І при температурі -15 ° С неактивний (сидить в «прогулянці») дитина в шкіряних чоботях швидше за все замерзне.

При виборі зверніть увагу на моделі з хутряною опушкою по краю: хутро перешкоджає проникненню снігу всередину чобота і підвищує збереження тепла. Краща підошва - ТЕП (іноді двошаровий), вона має хороші амортизуючі властивості, не втрачає еластичних властивостей при низьких температурах. Утеплювач - натуральне хутро.

Ціна: ~ від 800 руб.

сноубутси

Сноубутси називають утеплені багатошарові гумові чоботи.

Верхній шар - поліпропілен (міцний дихаючий матеріал), середній шар - термічна фольга, що відображає тепло всередину, низ - вологонепроникна термоміцністі гума, всередині - натуральний вовняний повсть з додаванням синтетики. Внутрішній вовняний «валянок» виймається.

Сноубутси вважаються міжсезонного взуттям з температурним режимом + 5 / -25. З кожним роком вони стають все популярнішими як бюджетний і дуже теплий варіант. Підходить для найперших кроків (моделі з утяжкой). Багатьох покупців заздалегідь лякає поєднання гуми і холодів, але в сноубутси використовується гума спеціальна термоміцністі - не така як в гумових чоботях. Вона зберігає свої еластичні властивості (не "дубєєт») на морозі. Вз'ем практично відсутня, деякі моделі йдуть зі шнурівкою - можна підтягнути. Основний «мінус» сноубутси - їх чималу вагу (до 800 грамів в залежності від розміру). Але при нинішньому виборі можна підібрати моделі легше.

Найпопулярніші сноубутси випускає польська фірма «Demar». Вони добре регулюються по нозі, утеплені овчиною, практично не мають нарікань за якістю з боку споживачів.

Вони добре регулюються по нозі, утеплені овчиною, практично не мають нарікань за якістю з боку споживачів

Також сноубутси є у «Зебри» - і інших виробників. П про спостереженнями продавців взуття наші сноубутси через деякий час можуть промокати (покупці повертають), такі ж претензії звучали і в обговореннях в форумі. Можливо, взуття промокає по стиках.

Ціна: ~ від 800 рублів.

валянки

Кращими валянками залишаються звичайні ринкові - цільні, нефарбовані. Вони ідеально зберігають тепло. За старих часів їх носили не тільки на вулиці, але і вдома, так як валянки підтримували однакову температуру всередині. Овеча шерсть при намоканні не втрачає теплозберігаючих властивостей, забезпечуючи ногам сухе тепло. Валянки здавна вважалися лікувальної взуттям.

Валянки здавна вважалися лікувальної взуттям

Будь-яка зміна в конструкції валянок, як кажуть фахівці, знижує їх властивості. Але класичні валянки хороші для села, де працьовиті двірники не прибирають сніг до голого асфальту, не так помітна сльота, і дороги не обробляються спеціальною хімією. Для міста валянки довелося модернізувати.

Сучасні повстяні чобітки на гумовій підошві - це вже, звичайно, не валянки, а їхні родичі. І температурний режим у них вужче, і вдома їх носити не можна - ноги спітніють. Але все одно вони залишаються дуже теплим і екологічним варіантом для морозів. А вже який дизайн! Вишивка, аплікація, застібки на липах, кольорова підошва. Змінилися і калоші. До речі, як правильно говорити: калоші або калоші? А як хочете. Це слово увійшло в побут від французького «galoches» і німецького «кaloschen». Якщо раніше галошкі були чорними, тепер їх частіше роблять прозорими. Повстяні чобітки (валянки) випускають майже всі відомі фірми - «Котофей», «Антилопа», «Зебра», «Лель», «Фома».

Ціна повстяних чобіт: ~ від 1000 тис.

Поради взуттєвиків: останнім часом великий попит у покупців на кольорові валянки, особливо на білі. На жаль, виробники іноді не враховують естетику сприйняття - наприклад, у темно-сірих валянок яскраво-червона підошва. З'явилося багато претензій до популярних «котофеевскім» моделям - слизькі, і забарвлення на любителя (в основному «немодні» сірі). Дуже хороші валянки у «Фоми» - неслизькою підошва, багато кольорів, приємні моделі для хлопчиків (що рідкість).

Якщо ви купуєте валянки-самокатки на ринку, обов'язково промніте їх руками, перевірте, щоб валянки не були надто жорсткими або надто м'якими. Як кажуть фахівці - «прокатка» повинна бути щільною. На жаль, валянки для продажу на ринках можуть «катати» де завгодно і як завгодно, в тому числі з того, що по засіках нашкребли.

Уникайте фарбованих моделей, вони виглядають веселіше, але якість може бути гірше. Засуньте руку всередину валянка і обмацайте на предмет грубих катишков і опуклостей. Це взуття дає усадку, тому її можна купувати на два розміри більше. В ширину валянок розношується, а в довжину, навпаки, - сідає. Перевірте, чи немає неприємного запаху, якщо він є - значить, шерсть була недостатньо промита, а від цього запаху неможливо позбутися. Не сушіть мокре валянки на батареї - повсть затвердіє і втратить форму.

Просте правило: щоб ноги у валянках не замерзли, не надягайте їх при температурі повітря вище 10 ° С. Інакше нога швидко спітніє і замерзне.

Ціна «самокаток»: ~ від 600 руб.

унти

Справжні унти шиються з оленячих лап (камусов), структура хутра на лапах трубчаста, тому тепло прекрасно зберігається в порожнинах. Підошва - повстяна або гумова, а то й взагалі ніяка, в цьому випадку унти надягають як носок. Унти, киці, піми - все це північна взуття, що розрізняється зовнішнім виглядом, але суть у неї одна: зігріти ноги в період лютих морозів. Тому будь-які унти носять тільки від -15 ° С. У більш теплу погоду нога спітніє і замерзне, а в сльоту унти однозначно промокають. Ціна справжніх унтів не може бути низькою - від 4-5 тисяч за дитячу пару. Дешеві унти швидко розповзуться.

Дешеві унти швидко розповзуться

Сучасні промислові унти відрізняються від справжньої північній взуття, в якій не побігаєш по місту з його обробленими дорогами і сльотою. Тому і температурний режим інший, але і в цих унтах буде тепло, їх теж потрібно надягати тільки в «валеночную» погоду. Дитячі унти виготовляють з натуральної шкіри і натурального хутра, підошва багатошарова з прокладкою з повсті.

Їх випускають фірми «Фома», «Панда» - та інші. Відгуки по Унтамо позитивні - ногам сухо, тепло, носять унти на звичайні колготки. Завдяки високому вз'ему, нога швидко входить в унти, дитина легко надягає їх самостійно. «Мінуси»: важка взуття, і не універсальна - строго для морозів від -10 ° С з вітром і нижче.

Порада від взуттєвиків: при покупці обов'язково прощупайте унти зсередини на предмет грубих швів на вз'еме.

Ціна: ~ від 1500 тис.

На фотографіях: Соня в «Котофея» (мама Lapka Carduus crispus ), Соня в «Антилопі» (мама Ferrari ), Поліна в «Демар» (мама lyolyka ™ ), Лука у валянках (мама Zеленка ).

Також на "ножну" тему читайте Чому у дитини мерзнуть ноги? Готуємося до зими: термошкарпетки, взуття

Текст статті є власністю сайту u-mama. ru. Передрук і цитування статті повністю або частково без згоди адміністрації сайту заборонені.

Дитяча зимове взуття: бюджетні варіанти. Валянки, сноубутси, дутики

Прийшла зима, і в нашому форумі не вщухають суперечки між любителями взуття імпортної та вітчизняної. Втім, взуття імпортну і нашу в деяких випадках можна звести до єдиного виробнику (з кокетливим натяком назвемо його «південно-східними країнами»).

Оцінюючи нові колекції недорогий дитячого взуття, відчуваєш деяке сум'яття. Напевно, ні в одній країні світу більше немає ТАКОГО асортименту зимових чобітків. Тисячі відтінків, фасонів ... кількість стразів, вишивки та аплікації переходить усі мислимі межі. Здавалося б - прекрасно, що може бути краще. У цій статті використані думки тих, хто безпосередньо працює з дитячим взуттям, вивчає її якості і думки споживачів.

Моніторинг форумів, де спілкуються власники дитячих взуттєвих магазинів, дозволяє дізнатися багато цікавої інформації, прихованої від звичайних покупців. Адже продавці збирають найвірнішу статистику за якістю тієї чи іншої обувки - за кількістю повернень, нарікань або навпаки - підвищеного попиту. Скористаємося ж порадами взуттєвиків для найкращого вибору.

Сотий раз про вибір

Скільки б не було написано статей про вибір зимового взуття, скільки списів зламано в «форумская» спілкуванні, а молоді матусі все запитують і запитують. Питають - відповідаємо!

Невелика підбірка рад допоможе виділити головне.

! Не купуйте зимове взуття з розрахунком на майбутній рік. Як жартують лікарі-ортопеди: взуття - це необхідне зло для стопи. І в наших силах применшити сили зла. Зимове взуття вибирають на 2 розміри більше з розрахунком на товсті колготки або носок. Таким чином, вільний відстань повинна бути не більше 1-1,5 см. В іншому випадку нога буде мерзнути. У занадто великий взуття дитина нестійкий, йому елементарно важко ходити, відчувати опору: неправильна ходьба - достатній аргумент для відмови від покупки взуття «на виріст».

! Підошва чобота або черевика повинна легко згинатися, забезпечуючи ефект ходьби босоніж, а ще взуття з м'якою підошвою менше сковзає. Іноді підошва надійно приварена до взуття. Бажано, щоб вона була з термоеластопласту (ТЕП). Цей матеріал відноситься до нескользящим. ПВХ вважається хорошим матеріалом для підошви, але, на думку взуттєвиків (за кількістю нарікань від покупців) взуття з підошвою з ПВХ більш холодна і слизька. Якщо нові чобітки, незважаючи на рифлення, все-таки ковзають, спробуйте наступне: нанесіть на підошву епоксидний клей (або звичайний «Момент») і посипте піском.

! Наша зима ділиться на два «подсезона»: морози і сльота. Досвід останніх зим (за 5 років) показує, що сльоти стає все більше, і ситуація, коли вранці -20, а вдень +2 вже нікого не дивує. Якщо дитина на вулиці досить активний (старше 1,5 років), можливо, йому буде потрібно дві пари взуття. Якщо прогулянка наполовину «колясочна», кращим вибором будуть шкіряні чоботи і валянки. Або сноубутси.

! В якому взутті дитина точно не замерзне? - в тій, яка надіта по сезону, обрана за розміром і відповідає індивідуальним поведінки на прогулянці.

Вітчизняна «мембранкі»

«Котофей» з мембраною, як запорожець з турбодвигуном ... »(з форуму)

Кілька років тому з'явилася зимова вітчизняна взуття з мембраною. Це скоріше данина моді - споживачі запитують, виробники випускають. Оскільки якість мембрани, використовуваної в нашій взуття, викликає безліч питань. Мембрана мембраною, а матеріали використовуються всі ті ж дешеві. Претензій до цього взуття стільки, що особливі властивості мембрани залишаються десь за бортом, враховувати їх просто безглуздо.

На жаль, споживачі, «обпалюючись» на вітчизняній «мембранкі», роблять висновки про мембранної взуття взагалі і про мембрані зокрема.

Якісне взуття з мембраною не може коштувати дешево. На жаль, але тисяча рублів (1-1,5 тис) - це не ціна для гарантовано непромокаючої і теплого взуття. Це потрібно враховувати.

Нерозуміння між споживачем і виробником відбувається ще на стадії покупки. Наші виробники в «паспорті», що додається до взуття, описують властивості мембрани ВЗАГАЛІ. Такі властивості можна віднести до найкращої і дорогий мембрані Gore-tex (водонепроникність 20 000 мм), наприклад, яку вітчизняні фірми, звичайно, не використовують. Так, мембрана - це найтонша плівка, яка не пускає вологу ззовні, але дозволяє тілу дихати, проводячи випаровування назовні. Так, взуття з мембраною повинна мати високу водонепроникність. Уточнимо - мова йде про взуття з дорогими мембранами типу Гортекс або Сімпатекс, там високі вимоги пред'являються до будь-якої частини взуття - навіть шви зсередини проклеєні.

Уточнимо - мова йде про взуття з дорогими мембранами типу Гортекс або Сімпатекс, там високі вимоги пред'являються до будь-якої частини взуття - навіть шви зсередини проклеєні

На момент покупки споживач бачить цю інформацію і перебуває у впевненості, що він вибрав не промокає варіант. У той же час величезний вал претензій пред'являється до будь-якої вітчизняної «мембранкі» - вона промокає в двох випадках з трьох. А коли покупець намагається здати негідні чоботи назад, він зустрічає здивований погляд продавця - мовляв, взуття-то зимова, по-перше. А по-друге, по калюжах треба ходити в гумових чоботях. І хіба мало, що там накалякать про мембрану і waterproof. Ось такий парадокс: водонепроникність - висока, мембрана чудова, а чоботи промокають, і довести нічого не можна.

Давайте так: мембрана і її високі якості - окремо, а наші вітчизняні дитячі чобітки на мембрані - окремо. Вони можуть промокати, можуть не промокати, це як пощастить.

Все, що описано вище - це життя, претензій реально багато, і про них не можна замовчувати. Було б цікаво послухати коментарі представника хоча б однієї нашої фірми, який замахнувся на взуття з мембраною. Але поки в їх інтерв'ю присутній все та ж реклама «крутих технологій», списаних з того ж ГОРТЕКС, який на порядок вище за ціною і якістю.

Не купуйте мембранну взуття неактивного дитині. Принцип роботи мембрани безпосередньо залежить від активності. Хоча якраз в нашій взуття є винятки - наприклад, мембранні «Котофей» за відгуками дуже спекотні. Але в основному для нашої «мембранкі» справедливо вказують температурний режим до -10 ° С на відміну від імпортної, яку носять і в морози.

Чобітки з мембраною виробляють такі фірми: «Антилопа», «Котофей», «Паризька комуна», «Зебра», «Какаду» та інші.

Чобітки з мембраною виробляють такі фірми: «Антилопа», «Котофей», «Паризька комуна», «Зебра», «Какаду» та інші

Вони значно дешевші за імпортні «мембранок». На противагу нарікань по непромокальності - в іншому до цього взуття претензій мало, для сльотавої зими навряд чи підійде (як пощастить), зате гріє в суху снігову погоду, коли осінь, нарешті, відступає. Хіба що по дрібницях - важкувата, після одного сезону втрачає вигляд. Використовувані матеріали: текстиль, мембрана, підклад - шерсть.

Поради від взуттєвиків: вітчизняні «мембранкі», особливо таких фірм як «Зебра» і «Антилопа», часто мають вузький вз'ем, тому їх необхідно ретельно приміряти і не брати наосліп для дитини з пухкою ніжкою.

Добрі відгуки у покупців про «мембранкі» від CrossWay ( «Смішарики», «Дісней», «Какаду»).

Наостанок цитата з сайту одного з виробників: «Наша фірма розробила і включила в свої демісезонні колекції взуття з високотехнологічними мембранами, яка практично виключає вірогідність нежиті у дітей». Жартівники!

Ціна: ~ від 1000 тис.

дутики

Це слово має викликати щемливі душу спогади у батьків: дутики прийшли в наше життя приблизно в 80-і роки. Тоді їх не купували, а діставали. На якомусь ринку (або «товкучці») раптом з'являвся фургон із заповітними дутиками - їх розбирали, незважаючи на колір, розмір і сенс. Перші дутики були поголовно срібними, їх ще називали «місяцеходами». Кажуть, що це взуття придумали в Італії. Дутиші- «місяцеходи» є спортивним взуттям, в яку можна переодягтися після катання, наприклад, на лижах. Що стосується теплозберігаючих якостей дутиков - ну, взагалі-то, повинні гріти. Але, на думку продавців, це взуття хороша для європейських сльотавих зим з невеликими «мінусами».

Але, на думку продавців, це взуття хороша для європейських сльотавих зим з невеликими «мінусами»

Вітчизняні дутики схожі на гібрид сноубутси і мембранок, тільки без хитрих технологій у виготовленні.

До речі, багато хто називає сноубутси - дутиками. Це утеплені непромокальні чоботи з текстильним верхом на поліуретановій підошві і хутряним підкладів. Причому подклад буває зі штучного хутра. Дутиши ошатно виглядають, вони не важкі, що не промокають і витримують температуру до -10 ° С, а далі як пощастить - хтось не мерзне. Такі чобітки є у фірм «Антилопа», «Смішарики», «Талтекс» - і у незліченної кількості невеликих «розкручених» взуттєвих фабрик.

Ціна: ~ від 300 руб.

Шкіряні чоботи на хутрі

Найзвичніша взуття. Ми все про неї знаємо, а це важливо. Шкіряні чобітки з хутром носять при температурі від + 5 ° С до -15 ° С, але цей режим (як і будь-які температурні режими для взуття) досить умовний. Шкіра - матеріал дихаючий, теплий, ідеальний для дитячих ніг, добре «сідає» по нозі. Але він також є промокають, тому шкіряні чобітки потрібно періодично обробляти водовідштовхувальними просоченнями. І при температурі -15 ° С неактивний (сидить в «прогулянці») дитина в шкіряних чоботях швидше за все замерзне.

При виборі зверніть увагу на моделі з хутряною опушкою по краю: хутро перешкоджає проникненню снігу всередину чобота і підвищує збереження тепла. Краща підошва - ТЕП (іноді двошаровий), вона має хороші амортизуючі властивості, не втрачає еластичних властивостей при низьких температурах. Утеплювач - натуральне хутро.

Ціна: ~ від 800 руб.

сноубутси

Сноубутси називають утеплені багатошарові гумові чоботи.

Верхній шар - поліпропілен (міцний дихаючий матеріал), середній шар - термічна фольга, що відображає тепло всередину, низ - вологонепроникна термоміцністі гума, всередині - натуральний вовняний повсть з додаванням синтетики. Внутрішній вовняний «валянок» виймається.

Сноубутси вважаються міжсезонного взуттям з температурним режимом + 5 / -25. З кожним роком вони стають все популярнішими як бюджетний і дуже теплий варіант. Підходить для найперших кроків (моделі з утяжкой). Багатьох покупців заздалегідь лякає поєднання гуми і холодів, але в сноубутси використовується гума спеціальна термоміцністі - не така як в гумових чоботях. Вона зберігає свої еластичні властивості (не "дубєєт») на морозі. Вз'ем практично відсутня, деякі моделі йдуть зі шнурівкою - можна підтягнути. Основний «мінус» сноубутси - їх чималу вагу (до 800 грамів в залежності від розміру). Але при нинішньому виборі можна підібрати моделі легше.

Найпопулярніші сноубутси випускає польська фірма «Demar». Вони добре регулюються по нозі, утеплені овчиною, практично не мають нарікань за якістю з боку споживачів.

Вони добре регулюються по нозі, утеплені овчиною, практично не мають нарікань за якістю з боку споживачів

Також сноубутси є у «Зебри» - і інших виробників. П про спостереженнями продавців взуття наші сноубутси через деякий час можуть промокати (покупці повертають), такі ж претензії звучали і в обговореннях в форумі. Можливо, взуття промокає по стиках.

Ціна: ~ від 800 рублів.

валянки

Кращими валянками залишаються звичайні ринкові - цільні, нефарбовані. Вони ідеально зберігають тепло. За старих часів їх носили не тільки на вулиці, але і вдома, так як валянки підтримували однакову температуру всередині. Овеча шерсть при намоканні не втрачає теплозберігаючих властивостей, забезпечуючи ногам сухе тепло. Валянки здавна вважалися лікувальної взуттям.

Валянки здавна вважалися лікувальної взуттям

Будь-яка зміна в конструкції валянок, як кажуть фахівці, знижує їх властивості. Але класичні валянки хороші для села, де працьовиті двірники не прибирають сніг до голого асфальту, не так помітна сльота, і дороги не обробляються спеціальною хімією. Для міста валянки довелося модернізувати.

Сучасні повстяні чобітки на гумовій підошві - це вже, звичайно, не валянки, а їхні родичі. І температурний режим у них вужче, і вдома їх носити не можна - ноги спітніють. Але все одно вони залишаються дуже теплим і екологічним варіантом для морозів. А вже який дизайн! Вишивка, аплікація, застібки на липах, кольорова підошва. Змінилися і калоші. До речі, як правильно говорити: калоші або калоші? А як хочете. Це слово увійшло в побут від французького «galoches» і німецького «кaloschen». Якщо раніше галошкі були чорними, тепер їх частіше роблять прозорими. Повстяні чобітки (валянки) випускають майже всі відомі фірми - «Котофей», «Антилопа», «Зебра», «Лель», «Фома».

Ціна повстяних чобіт: ~ від 1000 тис.

Поради взуттєвиків: останнім часом великий попит у покупців на кольорові валянки, особливо на білі. На жаль, виробники іноді не враховують естетику сприйняття - наприклад, у темно-сірих валянок яскраво-червона підошва. З'явилося багато претензій до популярних «котофеевскім» моделям - слизькі, і забарвлення на любителя (в основному «немодні» сірі). Дуже хороші валянки у «Фоми» - неслизькою підошва, багато кольорів, приємні моделі для хлопчиків (що рідкість).

Якщо ви купуєте валянки-самокатки на ринку, обов'язково промніте їх руками, перевірте, щоб валянки не були надто жорсткими або надто м'якими. Як кажуть фахівці - «прокатка» повинна бути щільною. На жаль, валянки для продажу на ринках можуть «катати» де завгодно і як завгодно, в тому числі з того, що по засіках нашкребли.

Уникайте фарбованих моделей, вони виглядають веселіше, але якість може бути гірше. Засуньте руку всередину валянка і обмацайте на предмет грубих катишков і опуклостей. Це взуття дає усадку, тому її можна купувати на два розміри більше. В ширину валянок розношується, а в довжину, навпаки, - сідає. Перевірте, чи немає неприємного запаху, якщо він є - значить, шерсть була недостатньо промита, а від цього запаху неможливо позбутися. Не сушіть мокре валянки на батареї - повсть затвердіє і втратить форму.

Просте правило: щоб ноги у валянках не замерзли, не надягайте їх при температурі повітря вище 10 ° С. Інакше нога швидко спітніє і замерзне.

Ціна «самокаток»: ~ від 600 руб.

унти

Справжні унти шиються з оленячих лап (камусов), структура хутра на лапах трубчаста, тому тепло прекрасно зберігається в порожнинах. Підошва - повстяна або гумова, а то й взагалі ніяка, в цьому випадку унти надягають як носок. Унти, киці, піми - все це північна взуття, що розрізняється зовнішнім виглядом, але суть у неї одна: зігріти ноги в період лютих морозів. Тому будь-які унти носять тільки від -15 ° С. У більш теплу погоду нога спітніє і замерзне, а в сльоту унти однозначно промокають. Ціна справжніх унтів не може бути низькою - від 4-5 тисяч за дитячу пару. Дешеві унти швидко розповзуться.

Дешеві унти швидко розповзуться

Сучасні промислові унти відрізняються від справжньої північній взуття, в якій не побігаєш по місту з його обробленими дорогами і сльотою. Тому і температурний режим інший, але і в цих унтах буде тепло, їх теж потрібно надягати тільки в «валеночную» погоду. Дитячі унти виготовляють з натуральної шкіри і натурального хутра, підошва багатошарова з прокладкою з повсті.

Їх випускають фірми «Фома», «Панда» - та інші. Відгуки по Унтамо позитивні - ногам сухо, тепло, носять унти на звичайні колготки. Завдяки високому вз'ему, нога швидко входить в унти, дитина легко надягає їх самостійно. «Мінуси»: важка взуття, і не універсальна - строго для морозів від -10 ° С з вітром і нижче.

Порада від взуттєвиків: при покупці обов'язково прощупайте унти зсередини на предмет грубих швів на вз'еме.

Ціна: ~ від 1500 тис.

На фотографіях: Соня в «Котофея» (мама Lapka Carduus crispus ), Соня в «Антилопі» (мама Ferrari ), Поліна в «Демар» (мама lyolyka ™ ), Лука у валянках (мама Zеленка ).

Також на "ножну" тему читайте Чому у дитини мерзнуть ноги? Готуємося до зими: термошкарпетки, взуття

Текст статті є власністю сайту u-mama. ru. Передрук і цитування статті повністю або частково без згоди адміністрації сайту заборонені.

В якому взутті дитина точно не замерзне?
До речі, як правильно говорити: калоші або калоші?
В якому взутті дитина точно не замерзне?
До речі, як правильно говорити: калоші або калоші?
В якому взутті дитина точно не замерзне?
До речі, як правильно говорити: калоші або калоші?