Як налагодити виробництво валянок в Росії. особливості бізнесу

 1. Фактори, які сприяють підвищенню попиту на валянки
 2. шляхи реалізації
 3. Устаткування для виготовлення валянок
 4. Техніко-економічні показники
 5. виручка

В даний час людям пропонується безліч ідей для організації малого бізнесу, які в свою чергу стануть приносити непоганий прибуток. Але все-таки, для досягнення відмінного результату, необхідно грамотно підійти до поставленого завдання. У цій статті ми поговоримо про ту ідею, яка стосується обробки вовни нитки синтетичні порід овець, і подальше виробництво з неї валянок. На розвиток цього бізнесу буде впливати той факт, що для втілення в реальність цієї ідеї від вас не буде потрібно величезних фінансових витрат. Слід зазначити, що на сьогоднішній момент валянки користуються величезною популярністю і постійно зростаючим попитом. Тому у вас є всі можливості перетворити виробництво валянок в Росії в дохідний бізнес.

бізнес

Фактори, які сприяють підвищенню попиту на валянки

Бізнес-ідея виробництво валянок є вигідним рішенням для кожного бізнесмена. І дивуватися цьому не потрібно. Зараз варто навести ті чинники, які впливають на підвищення попиту на цю продукцію.

 • Повернення моди на повстяні вироби;
 • Суворі зими;
 • Сьогодні можна виробляти валянки в великому асортименті, який представлений як в традиційних, так і в ексклюзивних варіантах.

Валянки здавна вважалися одним з найкращих видів взуття. В основному, для їх виготовлення, необхідна шерсть нитки синтетичні овець. Для цього, також застосовується шерсть і інших видів тварин. Даний вид взуття також можна виробляти завдяки двом практичним підходам:

 1. Ручне виробництво;
 2. Потокове виробництво.

Валянки є актуальними, в основному через їх незамінності і через їх комфортності та зручності. З настанням зимового сезону валянки буквально за лічені хвилини розбираються з торгових прилавків. Через такого величезного попиту на валянки є можливість продавати їх за більш високою вартістю. Але для того, щоб встановити такі ціни, обов'язково потрібно буде надати своїй продукції ексклюзивний і унікальний вид. Влітку, в цьому бізнесі продукція, виготовлена ​​з повсті, може бути представлена ​​у вигляді невеликих сумочок, домашніх капців, різних сувенірів і т.д. Нижче в нашій статті ми розповімо про основні види валянок. Вони бувають:

 • Дорослі та дитячі - поділ на розмірні ряди.
 • Чорні, білі, кольорові - колір залежить від типу повсті.
 • З підошвою і без неї.
 • Декоративні або сувенірні.

шляхи реалізації

Виробництво валянок як бізнес є прибутковою справою. І тут важливо поставитися з увагою не тільки до виробництва, але і до збуту цієї продукції. Валянки і інші товари з повсті можуть знайти свій збут у фізичних осіб, а також у взуттєвих магазинів або навіть армії. Тому варто укласти контракти з цими підприємствами.

Устаткування для виготовлення валянок

Для виготовлення валянок застосовується така сировина як шерсть нитки синтетичні порід овець, іноді - полугрубошерстних. В якості сировини також може виступати і шерсть інших видів тварин, (кози, верблюди і т. Д.). Однак шерсть овець дістати набагато простіше. Тому цей матеріал найчастіше використовується для виробництва таких. Сьогодні валянки дуже часто піддаються декорування. І якщо говорити про цю частину то, для декорування валянок дуже часто використовують різні хутра, намистинки, і вишивку. Підошва для валянок, як правило, виготовляється з каучуку або гуми.

Обладнання, необхідне в цьому бізнесі складається з чесальній машини (ЧБВ, з продуктивністю 5 кг / ч). Даний апарат можна купити орієнтовно за 75-80 тис. Рублів, також вам знадобляться електронні настільні ваги (наприклад, модель АСОМ РС 100w5). Найкраще, щоб ваги могли забезпечувати точність від п'ятисот до п'яти тисяч грам. Ціна цієї моделі складе приблизно 8,5-9 тисяч рублів. Ще вам потрібно буде придбати парові ваги, припустимо, фірми MIE ROMEO II. Дане обладнання всього лише за 60 секунд, здатне виготовити 90-95 грам пара. Вартість даного агрегату - 24 тисячі рублів. Вам також буде потрібно пральна машина. Наприклад, марка ASKOWMC 64. Продуктивність даної машини становитиме 8 кг на годину. Ціна - 95 тис. Руб. Ще в даному бізнесі вам не обійтися без тріпала, качалки, Рубеля. За всі ці інструменти вам доведеться заплатити в районі 11 тисяч рублів.

Техніко-економічні показники

Основні витрати будуть пов'язані з:

 • Купівлею необхідного обладнання - 195 тис.руб.
 • Придбанням додаткового обладнання - 16 тисяч рублів.
 • Установкою та доставкою обладнання - 30 тис. Рублів.
 • Товарними запасами на 2 місяці - 15 тис.рублей.
 • Проходженням реєстрації і т.п. - 100 тис. Рублів.

Разом для реалізації даного бізнесу вам знадобиться 356 тисяч рублів.

виручка

Уявіть собі, що за одну зміну ваше підприємство виготовляє п'ять пар валянок. Загальна кількість змін за один календарний місяць становить - 30. Виходячи з цього, за 1 місяць буде вироблено 150 пар валянок. При здійсненні оптової реалізації взуття ціна за одну пару валянок становитиме 3,5 тис. Рублів. Разом за один місяць ви отримаєте виручку на суму в 525 тисяч руб. При цьому розкладі, рентабельність вашого підприємства зможе досягти 32%, а ваша справа зможе окупитися вже за пару, трійку місяців.

Прочитайте цю статтю: Як заробити на в'язанні в домашніх умовах

висновки

Загалом, придивіться до цього бізнесу. Підійдіть до його організації правильно і отримаєте з цієї справи прибуток.