GEZATONE


Компанія Gezatone була заснована в 90-х роках минулого століття і швидко завоювала лідируючі позиції на світовому ринку з виробництва товарів для комплексного догляду за обличчям і тілом.

На початку основною спеціалізацією компанії Gezatone було виробництво професійного обладнання для салонів краси, а через деякий час асортимент компанії поповнився низкою товарів для домашнього застосування. На сьогоднішній день, завдяки компанії Gezatone у кожного є можливість насолоджуватися косметологічними процедурами не тільки в салонах краси, але і у себе вдома.

Ретельний контроль за всіма етапами виробництва, розробки і тестування продукції здійснюється компанією Gezatone спільно з провідними французькими клініками. Завдяки власному дослідному інституту і новітнім розробкам в області косметології, асортимент компанії постійно поповнюється.

Доступна ціна, широкий асортимент, простота в застосуванні, ефективність роблять марку Gezatone популярної серед споживачів у багатьох країнах світу.

В даний час асортимент компанії включає в себе апарати для догляду за шкірою обличчя і тіла, засоби для корекції фігури і боротьби з целюлітом, набори для спа-догляду за руками і ногами, товари для занять спортом. Продукція Gezatone - це легкий шлях до краси і здоров'ю.