MoneyWiz - кращий облік фінансів у Вашому iPhone, iPad і Mac

Планування особистого або сімейного бюджету - досить потрібне і корисне заняття. Точний підрахунок доходів і витрат, а так само їх аналіз дозволить не тільки економити кошти, а й заздалегідь планувати серйозні покупки. Багато для таких цілей користуються паперовими зошитами або блокнотами, інші - звертаються за допомогою Excel, третє - вдаються до допомоги спеціалізованих програм і додатків, як наприклад - MoneyWiz.

Програма точно балансує на межі простоти і функціональності Програма точно балансує на межі простоти і функціональності. З одного боку програма буде непереливки сильно складної для невимогливих користувачів, а з іншого - задовольнить найвишуканіші запити в рамках своєї області.

При першому запуску MoneyWiz пропонує провести настроювання, вибравши тип рахунку для обліку та валюту. Далі програма пропонує чотири основні розділи для роботи: рахунки, бюджети, календар і звіти. У першій вкладці можна додавати і видаляти потрібні рахунки і проводити операції з ними. Друга вкладка дозволяє задати суму бюджету і термін його використання.

MoneyWiz допоможе вписатися в його рамки, завдяки контролю витрат. Календар дозволяє задати постійні повторювані операції по запису або виписки з бюджету, а звіти - зроблять потрібну вибірку даних за будь-який період часу. MoneyWiz допоможе вписатися в його рамки, завдяки контролю витрат Процес роботи з додатком максимально простий. Задавши спочатку потрібні рахунки і повторювані події по дебету і кредиту, користувачеві залишається лише фіксувати додаткові надходження в бюджет або його витрату. Для цього можна приділяти трохи часу в кінці для для роботи з програмою, або оперативно вносити всю потрібну інформацію. Це на забере у Вас багато часу, адже автори передбачили велику кількість шаблонів налаштувань для обліку всіх можливих подій. Наприклад, зробивши потрібну покупку, Ви в кілька натискань вибираєте суму витрат і категорію для їх обліку. В кінці звітного періоду (а це може бути рік, квартал, місяць або тиждень) Ви отримуєте детальний звіт про всі надходження і списання. Можна наочно оцінити всі статті витрат і їх частку в «з'їданні» бюджету. Надалі це дозволить скоротити найбільш витратний статті або заощадити, урізавши деякі витрати.

MoneyWiz ще можна використовувати, як засіб для досягнення своїх цілей, таких, як накопичення на покупку, подарунок або поїздку. Для початку необхідно кілька місяців поспостерігати за своїми фінансовими операціями, після, знаючи суму покупки і бажаний термін її здійснення - розбити її вартість на кількість місяців. На прикладі попередніх підсумків можна запросто порахувати чи вдасться «викроювати» потрібну суму щомісяця, а якщо немає - то завжди є можливість знайти резерв для накопичення. MoneyWiz ще можна використовувати, як засіб для досягнення своїх цілей, таких, як накопичення на покупку, подарунок або поїздку Одним словом MoneyWiz - відмінний партнер і особистий фінансист в Вашому iДевайсов. Варто згадати про те, що використовувати додаток можна на iPhone, iPad і Mac. Всі програми будуть синхронізуватися між собою і дані завжди і всюди будуть актуальними. Особливої ​​подяки заслуговують автори за якісну російську локалізацію.

Завантажити MoneyWiz для iPhone
Завантажити MoneyWiz для iPad
Завантажити MoneyWiz для Mac