Кращі програми для ведення сімейного бюджету

 1. Програма «Домашня бухгалтерія»
 2. «Сімейний бюджет»: програма, відгуки, можливості
 3. «AndroMoney», «CoinKeeper», «Expense Manager»
 4. CoinKeeper
 5. Expense Manager (від Bishinews)

Щоб грамотно і просто вести бухгалтерію сім'ї, існує програма для сімейного бюджету, яка називається «Домашня бухгалтерія». Цей софт дозволяє управляти загальними і особистими фінансами з різних пристроїв з синхронізацією даних і обміном між комп'ютером і мобільними пристроями, оскільки її версії працюють і на Андроїд, і на iPhone, і на iPad. У безкоштовному тестовому режимі нею можна користуватися 30 днів, після чого буде запропоновано купити софт. Однак для тих, хто не хоче витрачатися, у вільному доступі є і інші сервіси, які структурують домашні витрати і доходи. Кращі програми для обліку та ведення сімейного бюджету, які можна скачати безкоштовно, представлені в нашому огляді.

Програма «Домашня бухгалтерія»

Оскільки пропозицією від «Домашньої бухгалтерії» ( http://www.keepsoft.ru/ ) Місяць можна користуватися безкоштовно, користувачі, які вибирають інтуїтивно зрозумілі, прості і функціональні версії софта, можуть на цьому прикладі порівняти можливості платних і безкоштовних програм «в польових умовах». Завдяки функції вивантаження даних в Excel через місяць можна без втрати обліку при бажанні повернутися до таблиць.

До відмінних переваг «Домашньої бухгалтерії» відносяться:

 1. Доступність використання не просто переліку доходів по кожному з партнерів, а прив'язку до «спільного гаманця» стану декількох рахунків - готівки, банківських карт, електронних грошей.
 2. Інтерфейс, при якому можна бачити і загальну картину в одній таблиці, і кожен з підрозділів в окремо виведеному на екран вікні (наприклад, вікно кредитів і боргів).
 3. Можливість побудови наочних діаграм, які з одного погляду дозволяють оцінити поточну фінансову ситуацію в родині.
 4. Додаткові можливості:
  • планування надходжень і витрат,
  • імпортування даних по банківських виписок,
  • експорт в Excel, Word, Access, HTML

Додаткові можливості:  планування надходжень і витрат,  імпортування даних по банківських виписок,  експорт в Excel, Word, Access, HTML

На відміну від багатьох безкоштовних «порожніх шаблонів», тут базова частина вже прописана. Наприклад, статті можливих витрат внесені настільки детально, що вкрай рідко виникає необхідність щось додати (хоча така можливість є, як і зворотна - видалення «зайвої» статті). Так 16 основних базових категорій витрат поділяються на безліч підкатегорій. Для порівняння:

 • в категорії «Автомобіль» вже вписані 9 підкатегорій «за замовчуванням»: Автомийка, Бензин, Запчастини, Податок, Ремонт, Стоянка, Страховка, Техогляд, Штраф.
 • в категорії «Одяг» - 44 підкатегорії.
 • в «Господарських товарах» - 62 варіанти від цвяхів і вішалок до лампочок і фільтрів.

Завдяки такій подробиці і навіть «скрупульозності» авторів набагато легше планувати, так як меню ніби саме підказує те, що зазвичай в повсякденних клопотах забувається.

Окремо слід відзначити функцію пошуку з деталізацією по іменах, категоріям-підкатегоріями, погашеним і непогашеним боргах, приміток і т. Д. Тобто, вписавши в примітка слово-маркер можна, задіявши пошук, відразу побачити всі рухи, які стосуються «зашифрованої» теми .

Мобільна версія сервісу відрізняється від пропозицій більшості конкурентів функціональним різноманіттям, яке стає помітно вже при погляді на стартове меню Мобільна версія сервісу відрізняється від пропозицій більшості конкурентів функціональним різноманіттям, яке стає помітно вже при погляді на стартове меню.

У «Домашньої бухгалтерії» багато хороших відгуків від користувачів з багаторічним стажем, які відзначають її гідність, і один «недолік» - вона платна. Софт дозволяє зайти, змінюючи імена користувачів, і незалежно бюджетування. Однак в платному пропозиції ця перевага нівелюється, тому що для вільного користування декількома членами сім'ї, швидше за все, буде потрібно купити дорожчу ліцензію.

Всього пропонується 3 основні варіанти і помісячна підписка з продовженням:

 1. Приватна ліцензія для установки на одному комп'ютері - 800 руб. в період знижки і 990 руб на постійній основі.
 2. Сімейна ліцензія для двох комп'ютерів 1200 руб. по знижці і 1490 руб. - без.
 3. Стільки ж коштує переносний (рекомендований виробником) варіант для вільного переміщення програми на флешці.

«Сімейний бюджет»: програма, відгуки, можливості

«Сімейний бюджет» - програма для Андроїд, безкоштовна версія якої може розглядатися як вдалий приклад виведення на ринок корисного продукту даром. З мінусів використання називають тільки:

 • наявність відключається за гроші реклами,
 • можливість резервного копіювання тільки в карту пам'яті мобільного пристрою у версії 2.1.11, при цьому завантажити програму сімейний бюджет безкоштовно і без реєстрації можна в версії 2.2.5-2.2.7 (наприклад, тут http://top-android.org/programs/1379-semeynyiy-budjet/ ) - загальна вимога: Андроїд від 2.1 і вище.

1 і вище

«Сімейний бюджет» - це офіційне мобільний додаток для Android, яке дублює функціонал веб-сервісу для бухобліку.

Перевага перед деск-тупни конкурентами в тому, що в мобільному додатку всі витрати можна заносити, «не відходячи від каси» і не забуваючи про них.

А таких повсякденних дріб'язкових розтрат дуже багато і саме вони вимагають особливого обліку, оскільки, судячи зі статистики, загальна скарбниця непомітно тане ні до купівлі телевізорів і холодильників, а через перекусів, кава-брейків і неврахованого пива по п'ятницях.

А таких повсякденних дріб'язкових розтрат дуже багато і саме вони вимагають особливого обліку, оскільки, судячи зі статистики, загальна скарбниця непомітно тане ні до купівлі телевізорів і холодильників, а через перекусів, кава-брейків і неврахованого пива по п'ятницях

Для створення в історії обліку нового запису треба:

 • вибрати пункт меню,
 • ввести суму витрат і примітка,
 • відзначити категорію (або самостійно створити, або вибрати з готового списку).

Функціонал, доданий в більш пізніх випусках, дозволяє вказувати кошти оплати, фіксуючи стан засобів на банківську карту і готівки у гаманці. Доступна синхронізація з «Мобільним банком». Окремий розділ відведено під планування потенційних витрат.

 • На початку місяця підраховується і вказується загальна сума майбутніх витрат.
 • Сума розписується за категоріями із зазначенням частини, запланованої на харчування, комунальні послуги, погашення кредитів та ін.
 • Кінець місяця демонструє економію або негативне сальдо.

Кінець місяця демонструє економію або негативне сальдо

Як і в попередньому софт, в цьому додатку передбачено пошук, можливість залишати примітки, а також формувати звіт про рух в сімейному гаманці у вигляді діаграм.

«AndroMoney», «CoinKeeper», «Expense Manager»

AndroMoney

Схоже на попереднє і ще один багатофункціональний додаток AndroMoney, яке теж використовується для обліку ведення домашнього господарства на пристроях з Android. Метою розробників було зробити інтерфейс для господинь - інтуїтивно зрозуміле меню без шкоди для функціональності.

Існує безкоштовна версія і Pro-версія (близько 5 $). До переваг відносять: вибір «кроку» (день, місяць або рік), вузьке бюджетування для окремих категорій і можливість створювати копії як в пам'яті пристрою, так і в хмарних сервісах зберігання (Google Drive, Dropbox). Дані можна під паролем, а при необхідності - конвертувати в CVS-формат для роботи на ПК.

CoinKeeper

Відмінність умовно-безкоштовною (перші півмісяця використовується тестовий варіант) платформи CoinKeeper від інших в тому, що допускається як «ручне управління» своїми фінансами, так і автоматичний режим, для якого попередньо потрібно вказати щомісячний дохід. Роботу полегшать те, що кожен пункт меню пояснюється, завдяки чому платформа має один з найбільш зрозумілих інтерфейсів серед аналогічних продуктів.

Допускається: синхронізація з іншими пристроями, зберігання в хмарних сервісах, установка пароля. Але, в порівнянні з іншими, у цього додатка мало звітів, не передбачена «настільна» версія, повільна анімація.

Expense Manager (від Bishinews)

У Expense Manager (від Bishinews), крім обмеженої функціональності безкоштовного варіанту (повна версія коштує теж близько 5 $), відносним недоліком вважається відсутність російської мови. В англомовному середовищі багатомільйонне скачування демонструє популярність цього софта. Тут є можливість планувати співвідношення доходів і витрат, міняти під себе настройки, виводити детальний графік витрат, зберігати інформацію в «хмарі» або на карті пам'яті. Інтерфейс виглядає мінімалістичним, але це тільки спрощує роботу і користувача, і гаджета.

Читайте далі

Залиште коментар і вступите в дискусію