Кращі програми для обліку фінансів, особистих, домашніх, рейтинг мобільних безкоштовних додатків | Keddr.com

 1. Кращі програми для обліку фінансів, особистих, домашніх, рейтинг мобільних безкоштовних додатків ...
 2. 1. Домашня бухгалтерія Lite
 3. 2. Особистий фінансовий менеджер
 4. 3. AndroMoney
 5. 4. Облік витрат. Дребеденьгі
 6. 5. Журнал витрат
 7. висновок
 8. Чим привабливі смартфони Wileyfox
 9. Wileyfox Swift 2 Plus
 10. Кращі програми для обліку фінансів, особистих, домашніх, рейтинг мобільних безкоштовних додатків
 11. Домашня бухгалтерія в вашому смартфоні
 12. 1. Домашня бухгалтерія Lite
 13. 2. Особистий фінансовий менеджер
 14. 3. AndroMoney
 15. 4. Облік витрат. Дребеденьгі
 16. 5. Журнал витрат
 17. висновок
 18. Чим привабливі смартфони Wileyfox
 19. Wileyfox Swift 2 Plus
 20. Кращі програми для обліку фінансів, особистих, домашніх, рейтинг мобільних безкоштовних додатків
 21. Домашня бухгалтерія в вашому смартфоні
 22. 1. Домашня бухгалтерія Lite
 23. 2. Особистий фінансовий менеджер
 24. 3. AndroMoney
 25. 4. Облік витрат. Дребеденьгі
 26. 5. Журнал витрат
 27. висновок
 28. Чим привабливі смартфони Wileyfox
 29. Wileyfox Swift 2 Plus

Кращі програми для обліку фінансів, особистих, домашніх, рейтинг мобільних безкоштовних додатків

Питання економії сімейного бюджету в умовах фінансової кризи стає все більш актуальним. Як знизити видаткову частину, якщо не виходить збільшити дохідну? Найпростішим способом економії є контроль і облік кожної витрати. Це допомагає уникнути незапланованих, імпульсивних покупок, про які згодом ми тільки шкодуємо. Саме на наші емоції розраховують маркетологи, розставляючи товари в супермаркетах певним чином. Уберегти від незапланованої витрати вас зможе розуміння того, що її потрібно внести в список витрат. А знайти розумного пояснення, чому ви придбали непотрібний, насправді товар, ви не зможете.

Смартфони давно увійшли в наше повсякденне життя. Сьогодні це не просто мобільний телефон. За допомогою широкого функціоналу розумних гаджетів ми розвиваємося, розважаємося, вирішуємо безліч складних щоденних завдань. Допомогти організувати контроль свого бюджету нам допоможуть кращі фінансові програми для Android, які ми сьогодні розглянемо в цій статті.

Для установки подібних додатків вам знадобиться надійний смартфон, покупка якого не змусить вас проставити в додатку для обліку фінансів жирний мінус бюджету. Тому ми порекомендуємо потужний, сучасний і доступний за ціною смартфон від молодого британського бренду. це модель Wileyfox Swift 2 Plus .

Домашня бухгалтерія в вашому смартфоні

Розглянемо ТОП 5 безкоштовних додатків, які допоможуть вам привести в порядок домашню бухгалтерію. Це фінансові програми для Android, які ви зможете скачати і встановити на свій смартфон абсолютно безкоштовно.

1. Домашня бухгалтерія Lite

Додаток допоможе вам впорядкувати свої фінанси і взяти під контроль сімейний бюджет. Це одне з найбільш популярних безкоштовних додатків, створених для мобільних пристроїв під управлінням ОС Андроїд. Вам потрібно лише регулярно вносити дані про рухи ваших коштів, а додаток автоматично аналізуватиме всю цю інформацію.

Можливості програми:

 • Організувати облік доходної та видаткової частини бюджету;
 • Планувати великі покупки і бюджетні витрати;
 • Використовувати при веденні підрахунків дві валюти на свій розсуд;
 • Контролювати кошти на різних рахунках;
 • Вести контроль своїх кредитних зобов'язань, спланувати графік повернення;
 • Можливість синхронізації додатки з іншими пристроями, в тому числі і комп'ютером;
 • Отримувати наочний звіт по руху своїх коштів, що сприяє його аналізу і планування;
 • Контролювати курси валют.

Додаток надійно захищає всі ваші дані. Вхід в додаток - по паролю. Є можливість синхронізації додатки з популярними хмарними сервісами.

завантажити додаток

2. Особистий фінансовий менеджер

Ця програма для обліку фінансів Андроїд призначене, щоб ви могли максимально просто і швидко організувати контроль свого сімейного бюджету. Завдяки програмі ви завжди будете знати, куди були витрачені ваші гроші - на обслуговування автомобіля, квартплату, навчання, заняття спортом, харчування, відпочинок, розваги і т.д. Також програма допоможе вам зібрати гроші на відпочинок або на велику покупку.

Функціонал програми дозволяє контролювати руху коштів на всіх наявних рахунках і гаманцях електронних валют. Ви можете встановити ліміт на витрати по кожному зі своїх рахунків. Це допоможе не виходити за межі запланованого бюджету і бачити, де ви витрачаєте більше, ніж планували. Крім самого додатка можна використовувати і веб-інтерфейс програми.

Завантажити та встановити додаток

3. AndroMoney

Просте і ефективне додаток для підрахунку фінансів на Андроїд. AndroMoney - це ваш персональний інструмент для управління особистим або сімейним бюджетом за допомогою смартфона. Програма проста і легка в управлінні, дозволяє щодня контролювати рух грошей за категоріями витрат. Ви можете отримувати звіти у вигляді наочного графіка.

Додаток дозволяє використовувати одночасно кілька акаунтів з різними рахунками і балансами. Ви також зможете синхронізувати дані програми зі сховищем в хмарному сервісі Dropbox або Google Docs, а також з іншими своїми пристроями. Можна вести облік фінансів в різних валютах і конвертувати їх при необхідності. Додаток захищено паролем, що убезпечить вашу інформацію від сторонніх очей.

Завантажити та встановити додаток

4. Облік витрат. Дребеденьгі

Додаток дозволить вам організувати облік своїх доходів і витрат, тим самим привівши в порядок фінанси, виключивши непередбачені витрати. Від вас буде потрібно тільки регулярно вносити зміни в сімейному бюджеті - як надходження, так і витрати. Завдяки цьому ви в будь-який момент будете мати актуальну інформацію про те, скільки грошей було зароблено і скільки витрачено в певний період часу.

Можливості програми:

 • Розпізнавати СМС від банків і автоматично вносити дані до відповідних категорії бюджету;
 • Швидке введення даних в ручному режимі і демонстрація поточного залишку по рахунках;
 • Можливість розділити контроль бюджету сім'ї і витрати по кожному користувачеві;
 • Контроль над вашими кредитними зобов'язаннями і засобами, які позичили ви третім особам;
 • Мультивалютність програми дозволяє вести облік в будь-якій валюті;
 • Можливість аналізу своїх витрат і планування бюджету;
 • Надійний захист додатки паролем і ПІН-кодом.

завантажити додаток

5. Журнал витрат

Журнал витрат дозволить вам вести облік своїх фінансових потоків. Інтерфейс простий і зрозумілий. Ви зможете вносити в додаток інформацію про надходження коштів або нових витратах, контролювати загальну картину і будувати плани на майбутнє.

Журнал витрат дозволяє:

 • Вести контроль доходів і витрат в різних валютах;
 • Переглядати статистику за будь-який період часу;
 • Візуально надати сімейний бюджет у вигляді діаграми;
 • Підведення балансу доходів і витрат;
 • Вибір і редагування списку категорій;
 • Контролювати курси валют.

Додаток захищено паролем.

Завантажити та встановити додаток

висновок

Ми зупинилися на п'яти найбільш популярних рішеннях для домашньої бухгалтерії. Тепер ви можете вибрати краще додаток для фінансів Андроїд і використовувати його в своєму житті, щоб навчитися керувати своїм сімейним бюджетом.

Чим привабливі смартфони Wileyfox

Смартфони компанії Wileyfox вперше були продемонстровані ринку в жовтні 2015 року. Щоб привернути увагу до своєї продукції, колектив компанії передбачив найбільш актуальні вимоги, які пред'являють сьогодні користувачі до мобільних гаджетів. В результаті кожна модель бренду отримала саме той функціонал, який шукає більшість покупців. І найголовніше - смартфони Wileyfox отримали конкурентне ціноутворення, в порівнянні з продукцією інших компаній з аналогічними характеристиками. Вибираючи будь-який смартфон від Wileyfox, ви гарантовано отримуєте:

 • Можливість працювати з двома сім-картами;
 • Підключення до високошвидкісного мобільного 4G LTE інтернету;
 • Якісний апарат, з бездоганною складанням і потужною комплектацією;
 • Пристрій з високою продуктивністю і стабільністю роботи програмного забезпечення;
 • Широкі можливості по кастомізації;
 • Недорогий сучасний стильний смартфон;
 • Офіційну гарантію 12 місяців;
 • Доступ до широкої мережі сервісних центрів (більш 200 представництв по всій Росії).

Новинку мобільного ринку помітили і оцінили користувачі. Не залишили без уваги нові моделі і експерти. За короткий термін Wileyfox отримав високу оцінку в експертному середовищі:

 • У грудні 2015 року колективом авторитетного журналу модель Wileyfox Swift була визнана смартфоном року;
 • У січні 2016 року Wileyfox Storm, на думку ресурсу tdaily.ru став кращим бюджетним смартфоном;
 • У лютому 2016 року компанія Wileyfox отримала перше місце в номінації Manufacturer of the year престижної британської премії Mobile News Awards-2016 року;
 • У жовтні 2016 року авторитетне інтернет видання Hi-Tech Mail.ru визнає, що кращий смартфон за ціною до 10 000 рублів - це Wileyfox Spark +.

Wileyfox Swift 2 Plus

Wileyfox Swift 2 Plus має стильний сучасний дизайн і відмінні технічні характеристики. Корпус виготовлений з сучасного сплаву алюмінію - міцного і легкого. Модель оснащена сканером відбитків пальців, навігаційними модулями і модулем NFC. Дисплей смартфона має діагональ в п'ять дюймів, з IPS HD екраном, зі стильними 2.5D закругленими краями. Дисплей забезпечує високу якість зображення навіть при широких кутах огляду - до 178 градусів.

В основі апаратної частини - продуктивний потужний 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 430 MSM8937, побудований на 64-бітної архітектури і працює на частоті 1.4 ГГц. У смартфоні передбачено 3 Гб оперативної і 32 Гб вбудованої пам'яті, яку можна розширити, встановивши карту microSDXC до 64 Гб. У телефоні встановлена ​​якісна 16-мегапіксельна основна камера. Модуль фронтальної камери має дозвіл в 8Мп.

Замовити смартфон Wileyfox Swift 2 Plus на офіційному сайті можна за 11 990 рублів. Там же ви зможете ознайомитися з моделлю більш детально, вивчити її характеристики і можливості.

Сподобалася стаття? Можливо, вас зацікавить підбірка корисних додатків для автомобілістів . Детальніше - в нашій статті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Кращі програми для обліку фінансів, особистих, домашніх, рейтинг мобільних безкоштовних додатків

Питання економії сімейного бюджету в умовах фінансової кризи стає все більш актуальним. Як знизити видаткову частину, якщо не виходить збільшити дохідну? Найпростішим способом економії є контроль і облік кожної витрати. Це допомагає уникнути незапланованих, імпульсивних покупок, про які згодом ми тільки шкодуємо. Саме на наші емоції розраховують маркетологи, розставляючи товари в супермаркетах певним чином. Уберегти від незапланованої витрати вас зможе розуміння того, що її потрібно внести в список витрат. А знайти розумного пояснення, чому ви придбали непотрібний, насправді товар, ви не зможете.

Смартфони давно увійшли в наше повсякденне життя. Сьогодні це не просто мобільний телефон. За допомогою широкого функціоналу розумних гаджетів ми розвиваємося, розважаємося, вирішуємо безліч складних щоденних завдань. Допомогти організувати контроль свого бюджету нам допоможуть кращі фінансові програми для Android, які ми сьогодні розглянемо в цій статті.

Для установки подібних додатків вам знадобиться надійний смартфон, покупка якого не змусить вас проставити в додатку для обліку фінансів жирний мінус бюджету. Тому ми порекомендуємо потужний, сучасний і доступний за ціною смартфон від молодого британського бренду. це модель Wileyfox Swift 2 Plus .

Домашня бухгалтерія в вашому смартфоні

Розглянемо ТОП 5 безкоштовних додатків, які допоможуть вам привести в порядок домашню бухгалтерію. Це фінансові програми для Android, які ви зможете скачати і встановити на свій смартфон абсолютно безкоштовно.

1. Домашня бухгалтерія Lite

Додаток допоможе вам впорядкувати свої фінанси і взяти під контроль сімейний бюджет. Це одне з найбільш популярних безкоштовних додатків, створених для мобільних пристроїв під управлінням ОС Андроїд. Вам потрібно лише регулярно вносити дані про рухи ваших коштів, а додаток автоматично аналізуватиме всю цю інформацію.

Можливості програми:

 • Організувати облік доходної та видаткової частини бюджету;
 • Планувати великі покупки і бюджетні витрати;
 • Використовувати при веденні підрахунків дві валюти на свій розсуд;
 • Контролювати кошти на різних рахунках;
 • Вести контроль своїх кредитних зобов'язань, спланувати графік повернення;
 • Можливість синхронізації додатки з іншими пристроями, в тому числі і комп'ютером;
 • Отримувати наочний звіт по руху своїх коштів, що сприяє його аналізу і планування;
 • Контролювати курси валют.

Додаток надійно захищає всі ваші дані. Вхід в додаток - по паролю. Є можливість синхронізації додатки з популярними хмарними сервісами.

завантажити додаток

2. Особистий фінансовий менеджер

Ця програма для обліку фінансів Андроїд призначене, щоб ви могли максимально просто і швидко організувати контроль свого сімейного бюджету. Завдяки програмі ви завжди будете знати, куди були витрачені ваші гроші - на обслуговування автомобіля, квартплату, навчання, заняття спортом, харчування, відпочинок, розваги і т.д. Також програма допоможе вам зібрати гроші на відпочинок або на велику покупку.

Функціонал програми дозволяє контролювати руху коштів на всіх наявних рахунках і гаманцях електронних валют. Ви можете встановити ліміт на витрати по кожному зі своїх рахунків. Це допоможе не виходити за межі запланованого бюджету і бачити, де ви витрачаєте більше, ніж планували. Крім самого додатка можна використовувати і веб-інтерфейс програми.

Завантажити та встановити додаток

3. AndroMoney

Просте і ефективне додаток для підрахунку фінансів на Андроїд. AndroMoney - це ваш персональний інструмент для управління особистим або сімейним бюджетом за допомогою смартфона. Програма проста і легка в управлінні, дозволяє щодня контролювати рух грошей за категоріями витрат. Ви можете отримувати звіти у вигляді наочного графіка.

Додаток дозволяє використовувати одночасно кілька акаунтів з різними рахунками і балансами. Ви також зможете синхронізувати дані програми зі сховищем в хмарному сервісі Dropbox або Google Docs, а також з іншими своїми пристроями. Можна вести облік фінансів в різних валютах і конвертувати їх при необхідності. Додаток захищено паролем, що убезпечить вашу інформацію від сторонніх очей.

Завантажити та встановити додаток

4. Облік витрат. Дребеденьгі

Додаток дозволить вам організувати облік своїх доходів і витрат, тим самим привівши в порядок фінанси, виключивши непередбачені витрати. Від вас буде потрібно тільки регулярно вносити зміни в сімейному бюджеті - як надходження, так і витрати. Завдяки цьому ви в будь-який момент будете мати актуальну інформацію про те, скільки грошей було зароблено і скільки витрачено в певний період часу.

Можливості програми:

 • Розпізнавати СМС від банків і автоматично вносити дані до відповідних категорії бюджету;
 • Швидке введення даних в ручному режимі і демонстрація поточного залишку по рахунках;
 • Можливість розділити контроль бюджету сім'ї і витрати по кожному користувачеві;
 • Контроль над вашими кредитними зобов'язаннями і засобами, які позичили ви третім особам;
 • Мультивалютність програми дозволяє вести облік в будь-якій валюті;
 • Можливість аналізу своїх витрат і планування бюджету;
 • Надійний захист додатки паролем і ПІН-кодом.

завантажити додаток

5. Журнал витрат

Журнал витрат дозволить вам вести облік своїх фінансових потоків. Інтерфейс простий і зрозумілий. Ви зможете вносити в додаток інформацію про надходження коштів або нових витратах, контролювати загальну картину і будувати плани на майбутнє.

Журнал витрат дозволяє:

 • Вести контроль доходів і витрат в різних валютах;
 • Переглядати статистику за будь-який період часу;
 • Візуально надати сімейний бюджет у вигляді діаграми;
 • Підведення балансу доходів і витрат;
 • Вибір і редагування списку категорій;
 • Контролювати курси валют.

Додаток захищено паролем.

Завантажити та встановити додаток

висновок

Ми зупинилися на п'яти найбільш популярних рішеннях для домашньої бухгалтерії. Тепер ви можете вибрати краще додаток для фінансів Андроїд і використовувати його в своєму житті, щоб навчитися керувати своїм сімейним бюджетом.

Чим привабливі смартфони Wileyfox

Смартфони компанії Wileyfox вперше були продемонстровані ринку в жовтні 2015 року. Щоб привернути увагу до своєї продукції, колектив компанії передбачив найбільш актуальні вимоги, які пред'являють сьогодні користувачі до мобільних гаджетів. В результаті кожна модель бренду отримала саме той функціонал, який шукає більшість покупців. І найголовніше - смартфони Wileyfox отримали конкурентне ціноутворення, в порівнянні з продукцією інших компаній з аналогічними характеристиками. Вибираючи будь-який смартфон від Wileyfox, ви гарантовано отримуєте:

 • Можливість працювати з двома сім-картами;
 • Підключення до високошвидкісного мобільного 4G LTE інтернету;
 • Якісний апарат, з бездоганною складанням і потужною комплектацією;
 • Пристрій з високою продуктивністю і стабільністю роботи програмного забезпечення;
 • Широкі можливості по кастомізації;
 • Недорогий сучасний стильний смартфон;
 • Офіційну гарантію 12 місяців;
 • Доступ до широкої мережі сервісних центрів (більш 200 представництв по всій Росії).

Новинку мобільного ринку помітили і оцінили користувачі. Не залишили без уваги нові моделі і експерти. За короткий термін Wileyfox отримав високу оцінку в експертному середовищі:

 • У грудні 2015 року колективом авторитетного журналу модель Wileyfox Swift була визнана смартфоном року;
 • У січні 2016 року Wileyfox Storm, на думку ресурсу tdaily.ru став кращим бюджетним смартфоном;
 • У лютому 2016 року компанія Wileyfox отримала перше місце в номінації Manufacturer of the year престижної британської премії Mobile News Awards-2016 року;
 • У жовтні 2016 року авторитетне інтернет видання Hi-Tech Mail.ru визнає, що кращий смартфон за ціною до 10 000 рублів - це Wileyfox Spark +.

Wileyfox Swift 2 Plus

Wileyfox Swift 2 Plus має стильний сучасний дизайн і відмінні технічні характеристики. Корпус виготовлений з сучасного сплаву алюмінію - міцного і легкого. Модель оснащена сканером відбитків пальців, навігаційними модулями і модулем NFC. Дисплей смартфона має діагональ в п'ять дюймів, з IPS HD екраном, зі стильними 2.5D закругленими краями. Дисплей забезпечує високу якість зображення навіть при широких кутах огляду - до 178 градусів.

В основі апаратної частини - продуктивний потужний 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 430 MSM8937, побудований на 64-бітної архітектури і працює на частоті 1.4 ГГц. У смартфоні передбачено 3 Гб оперативної і 32 Гб вбудованої пам'яті, яку можна розширити, встановивши карту microSDXC до 64 Гб. У телефоні встановлена ​​якісна 16-мегапіксельна основна камера. Модуль фронтальної камери має дозвіл в 8Мп.

Замовити смартфон Wileyfox Swift 2 Plus на офіційному сайті можна за 11 990 рублів. Там же ви зможете ознайомитися з моделлю більш детально, вивчити її характеристики і можливості.

Сподобалася стаття? Можливо, вас зацікавить підбірка корисних додатків для автомобілістів . Детальніше - в нашій статті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Кращі програми для обліку фінансів, особистих, домашніх, рейтинг мобільних безкоштовних додатків

Питання економії сімейного бюджету в умовах фінансової кризи стає все більш актуальним. Як знизити видаткову частину, якщо не виходить збільшити дохідну? Найпростішим способом економії є контроль і облік кожної витрати. Це допомагає уникнути незапланованих, імпульсивних покупок, про які згодом ми тільки шкодуємо. Саме на наші емоції розраховують маркетологи, розставляючи товари в супермаркетах певним чином. Уберегти від незапланованої витрати вас зможе розуміння того, що її потрібно внести в список витрат. А знайти розумного пояснення, чому ви придбали непотрібний, насправді товар, ви не зможете.

Смартфони давно увійшли в наше повсякденне життя. Сьогодні це не просто мобільний телефон. За допомогою широкого функціоналу розумних гаджетів ми розвиваємося, розважаємося, вирішуємо безліч складних щоденних завдань. Допомогти організувати контроль свого бюджету нам допоможуть кращі фінансові програми для Android, які ми сьогодні розглянемо в цій статті.

Для установки подібних додатків вам знадобиться надійний смартфон, покупка якого не змусить вас проставити в додатку для обліку фінансів жирний мінус бюджету. Тому ми порекомендуємо потужний, сучасний і доступний за ціною смартфон від молодого британського бренду. це модель Wileyfox Swift 2 Plus .

Домашня бухгалтерія в вашому смартфоні

Розглянемо ТОП 5 безкоштовних додатків, які допоможуть вам привести в порядок домашню бухгалтерію. Це фінансові програми для Android, які ви зможете скачати і встановити на свій смартфон абсолютно безкоштовно.

1. Домашня бухгалтерія Lite

Додаток допоможе вам впорядкувати свої фінанси і взяти під контроль сімейний бюджет. Це одне з найбільш популярних безкоштовних додатків, створених для мобільних пристроїв під управлінням ОС Андроїд. Вам потрібно лише регулярно вносити дані про рухи ваших коштів, а додаток автоматично аналізуватиме всю цю інформацію.

Можливості програми:

 • Організувати облік доходної та видаткової частини бюджету;
 • Планувати великі покупки і бюджетні витрати;
 • Використовувати при веденні підрахунків дві валюти на свій розсуд;
 • Контролювати кошти на різних рахунках;
 • Вести контроль своїх кредитних зобов'язань, спланувати графік повернення;
 • Можливість синхронізації додатки з іншими пристроями, в тому числі і комп'ютером;
 • Отримувати наочний звіт по руху своїх коштів, що сприяє його аналізу і планування;
 • Контролювати курси валют.

Додаток надійно захищає всі ваші дані. Вхід в додаток - по паролю. Є можливість синхронізації додатки з популярними хмарними сервісами.

завантажити додаток

2. Особистий фінансовий менеджер

Ця програма для обліку фінансів Андроїд призначене, щоб ви могли максимально просто і швидко організувати контроль свого сімейного бюджету. Завдяки програмі ви завжди будете знати, куди були витрачені ваші гроші - на обслуговування автомобіля, квартплату, навчання, заняття спортом, харчування, відпочинок, розваги і т.д. Також програма допоможе вам зібрати гроші на відпочинок або на велику покупку.

Функціонал програми дозволяє контролювати руху коштів на всіх наявних рахунках і гаманцях електронних валют. Ви можете встановити ліміт на витрати по кожному зі своїх рахунків. Це допоможе не виходити за межі запланованого бюджету і бачити, де ви витрачаєте більше, ніж планували. Крім самого додатка можна використовувати і веб-інтерфейс програми.

Завантажити та встановити додаток

3. AndroMoney

Просте і ефективне додаток для підрахунку фінансів на Андроїд. AndroMoney - це ваш персональний інструмент для управління особистим або сімейним бюджетом за допомогою смартфона. Програма проста і легка в управлінні, дозволяє щодня контролювати рух грошей за категоріями витрат. Ви можете отримувати звіти у вигляді наочного графіка.

Додаток дозволяє використовувати одночасно кілька акаунтів з різними рахунками і балансами. Ви також зможете синхронізувати дані програми зі сховищем в хмарному сервісі Dropbox або Google Docs, а також з іншими своїми пристроями. Можна вести облік фінансів в різних валютах і конвертувати їх при необхідності. Додаток захищено паролем, що убезпечить вашу інформацію від сторонніх очей.

Завантажити та встановити додаток

4. Облік витрат. Дребеденьгі

Додаток дозволить вам організувати облік своїх доходів і витрат, тим самим привівши в порядок фінанси, виключивши непередбачені витрати. Від вас буде потрібно тільки регулярно вносити зміни в сімейному бюджеті - як надходження, так і витрати. Завдяки цьому ви в будь-який момент будете мати актуальну інформацію про те, скільки грошей було зароблено і скільки витрачено в певний період часу.

Можливості програми:

 • Розпізнавати СМС від банків і автоматично вносити дані до відповідних категорії бюджету;
 • Швидке введення даних в ручному режимі і демонстрація поточного залишку по рахунках;
 • Можливість розділити контроль бюджету сім'ї і витрати по кожному користувачеві;
 • Контроль над вашими кредитними зобов'язаннями і засобами, які позичили ви третім особам;
 • Мультивалютність програми дозволяє вести облік в будь-якій валюті;
 • Можливість аналізу своїх витрат і планування бюджету;
 • Надійний захист додатки паролем і ПІН-кодом.

завантажити додаток

5. Журнал витрат

Журнал витрат дозволить вам вести облік своїх фінансових потоків. Інтерфейс простий і зрозумілий. Ви зможете вносити в додаток інформацію про надходження коштів або нових витратах, контролювати загальну картину і будувати плани на майбутнє.

Журнал витрат дозволяє:

 • Вести контроль доходів і витрат в різних валютах;
 • Переглядати статистику за будь-який період часу;
 • Візуально надати сімейний бюджет у вигляді діаграми;
 • Підведення балансу доходів і витрат;
 • Вибір і редагування списку категорій;
 • Контролювати курси валют.

Додаток захищено паролем.

Завантажити та встановити додаток

висновок

Ми зупинилися на п'яти найбільш популярних рішеннях для домашньої бухгалтерії. Тепер ви можете вибрати краще додаток для фінансів Андроїд і використовувати його в своєму житті, щоб навчитися керувати своїм сімейним бюджетом.

Чим привабливі смартфони Wileyfox

Смартфони компанії Wileyfox вперше були продемонстровані ринку в жовтні 2015 року. Щоб привернути увагу до своєї продукції, колектив компанії передбачив найбільш актуальні вимоги, які пред'являють сьогодні користувачі до мобільних гаджетів. В результаті кожна модель бренду отримала саме той функціонал, який шукає більшість покупців. І найголовніше - смартфони Wileyfox отримали конкурентне ціноутворення, в порівнянні з продукцією інших компаній з аналогічними характеристиками. Вибираючи будь-який смартфон від Wileyfox, ви гарантовано отримуєте:

 • Можливість працювати з двома сім-картами;
 • Підключення до високошвидкісного мобільного 4G LTE інтернету;
 • Якісний апарат, з бездоганною складанням і потужною комплектацією;
 • Пристрій з високою продуктивністю і стабільністю роботи програмного забезпечення;
 • Широкі можливості по кастомізації;
 • Недорогий сучасний стильний смартфон;
 • Офіційну гарантію 12 місяців;
 • Доступ до широкої мережі сервісних центрів (більш 200 представництв по всій Росії).

Новинку мобільного ринку помітили і оцінили користувачі. Не залишили без уваги нові моделі і експерти. За короткий термін Wileyfox отримав високу оцінку в експертному середовищі:

 • У грудні 2015 року колективом авторитетного журналу модель Wileyfox Swift була визнана смартфоном року;
 • У січні 2016 року Wileyfox Storm, на думку ресурсу tdaily.ru став кращим бюджетним смартфоном;
 • У лютому 2016 року компанія Wileyfox отримала перше місце в номінації Manufacturer of the year престижної британської премії Mobile News Awards-2016 року;
 • У жовтні 2016 року авторитетне інтернет видання Hi-Tech Mail.ru визнає, що кращий смартфон за ціною до 10 000 рублів - це Wileyfox Spark +.

Wileyfox Swift 2 Plus

Wileyfox Swift 2 Plus має стильний сучасний дизайн і відмінні технічні характеристики. Корпус виготовлений з сучасного сплаву алюмінію - міцного і легкого. Модель оснащена сканером відбитків пальців, навігаційними модулями і модулем NFC. Дисплей смартфона має діагональ в п'ять дюймів, з IPS HD екраном, зі стильними 2.5D закругленими краями. Дисплей забезпечує високу якість зображення навіть при широких кутах огляду - до 178 градусів.

В основі апаратної частини - продуктивний потужний 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 430 MSM8937, побудований на 64-бітної архітектури і працює на частоті 1.4 ГГц. У смартфоні передбачено 3 Гб оперативної і 32 Гб вбудованої пам'яті, яку можна розширити, встановивши карту microSDXC до 64 Гб. У телефоні встановлена ​​якісна 16-мегапіксельна основна камера. Модуль фронтальної камери має дозвіл в 8Мп.

Замовити смартфон Wileyfox Swift 2 Plus на офіційному сайті можна за 11 990 рублів. Там же ви зможете ознайомитися з моделлю більш детально, вивчити її характеристики і можливості.

Сподобалася стаття? Можливо, вас зацікавить підбірка корисних додатків для автомобілістів . Детальніше - в нашій статті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Як знизити видаткову частину, якщо не виходить збільшити дохідну?
Сподобалася стаття?
Як знизити видаткову частину, якщо не виходить збільшити дохідну?
Сподобалася стаття?
Як знизити видаткову частину, якщо не виходить збільшити дохідну?
Сподобалася стаття?