Економія сімейного бюджету - Топ 15 способів!

  1. Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах
  2. Вклади до 818% річних
  3. Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!
  4. Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!

економія сімейного бюджету це не фінансова обмеження себе і своїх близьких у всіх сферах життя, а вміння обдумано і правильно поводитися з грошима. Роберт Кіосакі стверджує, що багата людина - це не той, хто більше заробляє, а той, хто більше зберігає. І я не бачу приводу, щоб не погодитися з цим виразом, так як це справжня, правда.

Яка б велика зарплата не була у людини, його витрати завжди будуть йти врівень з його доходами. Так як будь-яка людина, маючи на руках гроші, в першу чергу прагнути їх витратити. Така психологія людей і закони життя.

Я заробляю по 500-1500 $ в місяць на цих проектах

Вклади до 818% річних
Бонуси на депозити від блогу Blogvestor
Страховки інвестицій для кожного нашого партнера
Особисті фінанси з супроводом і підтримкою 24/7

ВИБРАТИ ПРОЕКТ


Тому, якщо Ви хочете більше заробляти і зберігати, то Вам не обов'язково влаштовуватися на додаткову роботу
Тому, якщо Ви хочете більше заробляти і зберігати, то Вам не обов'язково влаштовуватися на додаткову роботу. Вам потрібно всього лише навчитися грамотно розпоряджатися своїми особистими коштами. І тоді гроші зекономлені, стануть грошима заробленими (с) Генрі Форд.

Вигідне примноження грошей в мережі від 50 $!

Всі способи інвестування в одному курсі, підпишись і отримай прямо зараз.

Для початківців інвесторів 8 Відео Уроків Дивитись безкоштовно

На тему економії грошей, зараз можна знайти в Інтернеті море інформації. І парою навіть натикаєшся на такі статті, в яких представлено до 100 найрізноманітніших способів економії бюджету.

Але, всі ці методи настільки індивідуальні і специфічні, що не кожна людина зможе ними скористатися в своєму повсякденному житті. Тому в даній статті буде представлено тільки 15 найпопулярніших і робочих методів економії сімейного бюджету, які підійдуть абсолютно будь-якій людині.

1 Почніть вести сімейний бюджет 1 Почніть вести сімейний бюджет.

Перше і найважливіше, що потрібно зробити, щоб почати економити сімейний бюджет - це просто почати його вести. Яким би банальним і заїжджені дана порада Ви не здався, ведення обліку всіх своїх витрат і доходів. Це насправді найнеобхідніший і життєво важливий момент!

Ну, подумайте самі, як Ви будете економити свої гроші, якщо навіть не знаєте, на що вони у Вас витрачаються? Погляньте на людей, у яких все в порядку з фінансовим життям, вони все до одного, ведуть облік свого сімейного бюджету. І жорстко контролюють всі свої витрати з доходами.

2 Почніть щомісяця відкладати по 10% доходу з кожної своєї зарплати 2 Почніть щомісяця відкладати по 10% доходу з кожної своєї зарплати.

Кожен раз, коли отримуєте дохід, перше, що Ви повинні зробити - відкласти від нього рівно 10%. І повірте, це не така вже й велика сума, щоб відчути її відсутність на собі. У вже відомого нам американського підприємця і автора кількох бестселерів Бодо Шефера, є своє правило - спочатку заплати собі, а вже тільки потім іншим.

Платити собі необхідно завжди і в першу чергу! Навіть, якщо у Вас є споживчі кредити, і Ви іноді відчуваєте труднощі з щомісячними виплатами по ним, через брак грошей в сім'ї.

Ви все одно, зобов'язані насамперед платити спочатку собі, а вже тільки потім іншим. Бо ж не кредитори в банках, а Ви і Ваша сім'я - є найголовнішим і найціннішим, що є у Вас в житті. І віддавати останні гроші своїм кредиторам, а в сімейному бюджеті залишати суму, яку ледь вистачить на харчування дітям - не є правильне рішення. Завжди ставте себе і свою сім'ю на перший план, а решта почекає.

3 Чи не витрачайте гроші відразу ж, як їх отримали 3 Чи не витрачайте гроші відразу ж, як їх отримали.

В день отримання зарплати не поспішайте бігти в магазин за покупками, так як, на думку психологів, це саме той період, коли гроші легше і найбільше витрачаються.

Тому після отримання зарплати, не полінуйтеся, спочатку скласти список тих необхідних речей, в яких Ви потребуєте, і тільки потім вирушайте за ними в магазин.

4 Ходіть в магазин раз на тиждень і зі списком продуктів 4 Ходіть в магазин раз на тиждень і зі списком продуктів.

Чи помічали Ви коли-небудь, що кожен Ваш похід в магазин за продуктами, обертається додатковою покупкою всяких непотрібних кухонних лопаток з підставку і іншими побутовими предметами? Чи не забули Ви, що спочатку прийшли в магазин за продуктами?

Як вже було сказано, перед тим, як йти в магазин, складіть чіткий список того, що хочете купити. І не відвідуйте магазин частіше одного разу на тиждень, інакше ризикуєте накупити багато непотрібного. Намагайтеся ходити в магазин один раз в сім днів і з точним списком продуктів.

Почни заробляти від 10 000 рублів в день вже сьогодні!

Моніторинг найкращих і перевірених проектів для заробітку в Рунеті.

Огляди проектів покрокові інструкції Допомога онлайн

5 Завжди розплачуйтеся тільки готівкою 5 Завжди розплачуйтеся тільки готівкою.

Сплачуйте всі свої покупки тільки готівкою. Розраховуючись готівкою, Ви завжди бачите, скільки грошей у Вас є в гаманці, а значить, Ви можете контролювати свої витрати. І якщо це буде потрібно, в будь-який момент уникнете непотрібні покупки.

Коли Ви користуєтеся кредитною карткою, Ви не бачите, скільки готівки на ній знаходиться, а значить, Ви не можете в повній мірі контролювати свої витрати.

6 Користуйтеся дисконтними картами 6 Користуйтеся дисконтними картами.

Також де це можна, при розрахунку на касі, користуйтеся дисконтними картами. І іншими видами карт, які дозволяють Вам взяти той чи інший товар зі знижкою. По можливості завжди намагайтеся заводити дисконтні або бонусні карти, в майбутньому вони допоможуть Вам купувати товар в кілька разів дешевше.

7 Купуйте товари оптом і на оптових базах 7 Купуйте товари оптом і на оптових базах.

Якщо це можливо, то тушонку, консерви, яйця, цукор, масло і інші подібного роду товари, намагайтеся купувати на оптовках великими партіями, так як оптом завжди буде дешевше. Тобто якщо, наприклад, в звичайному магазині ви купуєте 1 пачку сигарет за 60 рублів, то на оптовій базі зможете купити по 55 рублів, але 10 пачок. Товар великою партією, завжди обходиться дешевше.

8 Купуйте речі в несезон 8 Купуйте речі в несезон.

Ще одним хорошим способом економія коштів , Є несезонні покупки. Ви напевно помічали, що знижка на взуття з одягом, що продається в невідповідний сезон, іноді досягає 30% і навіть 40%. Літнє взуття взимку і восени завжди буде дешевше, точно також, як і зимова влітку і навесні.

9 Купуйте через Інтернет 9 Купуйте через Інтернет.

Покупки в Інтернеті з кожним роком набирають все більше і більше обертів. Тому, вже ні для кого не секрет, що сьогодні в мережі можна замовити якісну англійську одяг за ціною в 4 рази дешевше російських речей. Найпопулярніші інтернет-магазини: Таобао & Ебей (taobao.com) & (ebay.com).

10 Встановіть лічильники 10 Встановіть лічильники.

Установка приладів обліку газу, електроенергії та води, допоможе значно економити ці ресурси. Найчастіше люди, у яких не встановлено цих лічильників, споживають менший обсяг даних ресурсів, ніж той, за який вони платять.

11 Вимикайте електроприлади при догляді з дому 11 Вимикайте електроприлади при догляді з дому.

Кожен раз на ніч або коли йдете з дому, вимикайте від мережі комп'ютери, блоки живлення, електрочайники, мікрохвильові печі і так далі. Це трохи дозволить економити на квартирі, в якій знаходиться техніка, споживана електроенергію. Крім того, що цей захід допоможе Вам у фінансовому плані, так вона також буде корисна і в плані пожежної безпеки.

12 Економте на ліках.

Більшість лікарів співпрацює з місцевими аптеками, і тому виписують Вам модні і дорогі ліки. І як наслідок черговий візит до лікаря, обертається покупкою на тисячі рублів, різних лікарських засобів.

Щоб такого уникнути, поцікавтеся у свого лікуючого лікаря, існуванням дешевого аналога, виписується Вам ліки. Або самі знайдіть цю інформацію в Інтернеті, а заодно почитайте відгуки про даний препарат.

13 Контролюйте витрати на Інтернет і стільниковий зв'язок.

Досить поширене явище, коли мобільний оператор підключає Вам якусь послугу (наприклад, мелодія на дзвінок) без Вашого особистого згоди. І кожен місяць з Вас знімають певну суму грошей, за користування даною послугою, яку Ви і не підключали.

Також може статися, що Ваш провайдер Інтернету вніс якісь зміни (як правило, всі зміни націлені на підвищення оплати) в тариф, на якому Ви сидите. Або вже давним-давно запустив дешевший тариф, швидкість якого дорівнює Вашої нинішньої швидкості Інтернету, і за яку Ви платите в кілька разів більше.

Тому, не лінуйтеся перевіряти хоча б один раз на місяць поточний стан свого тарифу, і наявність нових більш вигідних тарифних планів. Також майте на увазі, що придбання більш дорого і швидкого Інтернету в деяких випадках може бути не виправдане, бо у кожного сайту своя швидкість віддачі.

Також майте на увазі, що придбання більш дорого і швидкого Інтернету в деяких випадках може бути не виправдане, бо у кожного сайту своя швидкість віддачі

І якщо вона становить, наприклад, 50 кб / с, а швидкість Вашого Інтернету 512 кб / с, то, як би сильно Вам не хотілося, Ви не зможете завантажити файл з даного сайту зі своєю швидкістю.

Тому не втрачайте з уваги такі моменти, і завжди підбирайте тарифні плани під свої індивідуальні потреби, не ведучись на всякі вигідні пропозиції Ваших провайдерів і операторів зв'язку.

14 Не беріть гроші в борг.

Ніколи не беріть кредити, особливо по всякої різної дрібниці. Тому що кредити - це зло, яке змушує Вас жити з постійним відчуттям боргу і страхом того, що не дай Бог, Ви не зможете виплатити залишки кредиту. Весь час перебувати в такому стані - не є добре, тому що не рідко це призводить до стресів.

15 Звідти скарбничку для дрібниці.

На перший погляд, це може здатися повною нісенітницею, проте зараз за часів переважання 1, 2, 5 і 10 рублевих залізних монет. У Вас за один місяць може накопичитися в скарбничці немаленька сума грошей, яка в майбутньому Вас, безсумнівно, порадує.

У Вас за один місяць може накопичитися в скарбничці немаленька сума грошей, яка в майбутньому Вас, безсумнівно, порадує

Ну і наостанок, у міру накопичення зекономлених грошей, намагайтеся не тримати їх у себе вдома, щоб не витратити. Природа людини така, що у нього завжди сверблять руки, коли гроші просто так лежать без діла. А вільні гроші - це величезна спокуса.

Тому, намагайтеся зекономлені гроші пускати хоча б в якусь справу, щоб відвести їх з очей геть, а заодно і примножити. В такому випадку Ваша сімейна економія бюджету буде в два рази ефективніше.

Наведені способи економії сімейного бюджету, дозволять Вам економити близько 3000 рублів щомісячно. Давайте порахуємо, наскільки може бути вигідною економія грошей з подальшим їх примноженням.

Скільки грошей у Вас буде через 5-10-15-20 років, якщо щомісяця відкладати і інвестувати 3000 рублів під 40% річних, наприклад в ПАММ-рахунки або інші онлайн активи - дивитися повний список всіх інструментів в монітрінге інвестиційних проектів

Заощаджені гроші:%5 років10 років15 років20 років

3000 рублів 40% 571 401 руб. 4 650 148 руб. 33 764 866 руб. 241 590 132 руб.

Буду Вам вдячний, якщо скористаєтеся кнопочками

Ну, подумайте самі, як Ви будете економити свої гроші, якщо навіть не знаєте, на що вони у Вас витрачаються?
Чи помічали Ви коли-небудь, що кожен Ваш похід в магазин за продуктами, обертається додатковою покупкою всяких непотрібних кухонних лопаток з підставку і іншими побутовими предметами?
Чи не забули Ви, що спочатку прийшли в магазин за продуктами?