Де в Мінську відремонтувати побутову техніку?

  1. Polomka.by
  2. ТОВ «ГарантСітіГрупп»
  3. ТДВ «ЦВЕТСЕРВІС»

Ваша побутова техніка, яка вірою і правдою служила, раптом перестала працювати? Тепер перед вами стоїть вибір: купувати нове або спробувати реанімувати вже наявну техніку. Найчастіше ремонт обійдеться вам значно дешевше. А куди варто звернутися - читайте в нашому матеріалі.

Polomka.by

Сервісний центр Polomka.by займається ремонтом великої і дрібної побутової техніки: від холодильників і пральних машин до ЖК-телевізорів і комп'ютерів. Сервісний Центр ТОВ СервісСітіГарант, розташовується в центрі міста. За адресою Віри Хоружей 16. У сервісного центру кілька сайтів: polomka.by, stiralki.by, remontm.by.

Тут ви можете відремонтувати: пральні машини, мікрохвильова піч-печі, пилососи, електроводонагрівачі (бойлери), холодильники, мультиварки, витяжки кухонні, кавоварки, ЖК-телевізори, комп'ютери, смартфони, планшети та ін. Сервісний центр займається ремонтом техніки різних брендів: Bosch, Krups, Saeco, Phillips, De'Longhi і ін.

Також тут здійснюється гарантійний та післягарантійний ремонт торгових марок Akpo, Elite, Оазис, карк. У Сервісному центрі працюють фахівці з досвідом роботи до 25 років, які постійно підвищують свою кваліфікацію.

Сервісний центр працює як з виїздом на будинок, так і в майстерні. Якщо у вас немає можливості доставити великогабаритну апаратуру, співробітники сервісного центру приїдуть і заберуть в ремонт кавоварку, телевізор тощо. Ремонт пилососів, мікрохвильових печей, пральних машин, бойлерів, пральних машин та холодильників в 95% випадків здійснюється за місцем експлуатації.

Діагностика в разі згоди на ремонт здійснюється безкоштовно! Отримати консультацію можна отримати з 9 -21 щодня і без вихідних. Приїзд майстра можна замовити і після 19.00, коли ви повернетеся з роботи. У ТОВ СервісСітіГарант є сертифікація, хоча її проходження зараз є добровільною. Є знижки для постійних клієнтів. Філії сервісного центру знаходяться по всій Білорусі: у Вітебську, Могильові, Гомелі, Гродно та інших областях.

Філії сервісного центру знаходяться по всій Білорусі: у Вітебську, Могильові, Гомелі, Гродно та інших областях

Сервісний центр знаходиться за адресою: м Мінськ вул. В.Хоружей 16 (Вхід зліва від першого під'їзду).

Телефони: 8 029 7669056, 8 044 5579067

Режим роботи:
Пн-Пт - з 09:00 до 19:00
СБ - з 10:00 до 17:00
НД - вихідний

ТОВ «ГарантСітіГрупп»

ТОВ «ГарантСітіГрупп» протягом 7 років займається ремонтом і технічним обслуговуванням комп'ютерної та офісної техніки, побутової радіоелектронної апаратури, побутових машин і приладів. Останнім часом сервісний центр займається також ремонтом стільникових телефонів, планшетів, відеореєстраторів, навігаторів.

Варто зазначити, що на підприємстві працюють висококласні фахівці зі стажем 10-35 років. Деякі співробітники сервісного центру починали свою діяльність в далекому 1982 році. І з простих майстрів ставали начальниками виробництв, де очолювали державні і приватні підприємства. Фахівці в процесі роботи використовують накопичений позитивний досвід радянських часів. І реалізують сучасні методи і технології ремонту електронної техніки сьогоднішнього дня.

Послуги з ремонту й технічному обслуговуванню відповідають вимогам, встановленим СТБ 1365-2002, що підтверджується сертифікатом відповідності, виданим органом з сертифікації продукції, послуг і персоналу Білоруського Державного інституту метрології (БелГІМ). Робочі місця обладнані всіма необхідними приладами, обладнанням та інструментами.

На всі види робіт передбачена гарантія. Пропонується ремонт будь-якої складності в найкоротші терміни (відновлення після ударів, якщо ремонт, попадання вологи, заміна програмного забезпечення і т.д.). Для клієнтів створені умови для швидкого і якісного обслуговування.

ТОВ «ГарантСітіГрупп» працює з багатьма дрібними і великими підприємствами Білорусі, серед яких:

- ГХУ управління справами Президента Республіки Білорусь;

- Адміністрації Фрунзенського та Заводського районів м Мінська;

- Мінський філія РУП електрозв'язку "Белтелеком";

- УП «Національна кіностудія« Білорусьфільм »;

- ВАТ «АСБ Беларусбанк» і багато інших.

Сервісний центр знаходиться за адресою: м Мінськ, вул. Дуніна-Марцинкевича, 4 \ 2 (між станціями метро Пушкінська і Спортивна)

Дуніна-Марцинкевича, 4 \ 2 (між станціями метро Пушкінська і Спортивна)

Режим роботи:

пн-пт .: 10.00 -19.00

сб .: 11.00-16.00

Неділя вихідний

Телефони: +375 (17) 221-53-00, +375 (29) 656-36-26, +375 (29) 756-04-26

ТДВ «ЦВЕТСЕРВІС»

ТДВ «ЦВЕТСЕРВІС» займається ремонтом побутової техніки ще з часів СРСР. В даному сервісному центрі ви можете відремонтувати телевізори, пральні і посудомийні машини, кондиціонери, холодильники, електробойлери, СВЧ, пилососи.

ТДВ «ЦВЕТСЕРВІС» береться за ремонт будь-якої складності: механічний, електронний, компонентний. Дрібну побутову техніку вам зможуть відремонтувати протягом всього 3-х годин! Ремонт великої побутової техніки робиться на дому у клієнтів всього за дві години. Якщо ж поломка велика, то доведеться почекати один день (вранці сервісний центр забирає вашу техніку, а ввечері вже привозить).

Якщо в процесі ремонту знадобляться універсальні або оригінальні запчастини для вашої машини, то ви також зможете придбати їх у нас. Запчастини не доведеться замовляти і довго чекати, так як в наявності на складі більше 5000 тисяч деталей для заміни.

Всі співробітники сервісного центру проходять спеціалізоване навчання за видами техніки та відвідують форуми-спілкування серед інженерів.

Один з головних плюсів сервісного центру це те, що клієнту не потрібно відвозити свою зламану техніку, потрібно лише залишити заявку на ремонт.

Також сервісний центр працює з юридичними особами по ремонту та діагностиці апаратури (актіровкі для списання радіоелектронної апаратури з балансу підприємств).

Працює сервісний центр з 10:00 до 22:00, а залишити заявку на ремонт (на сайті) можна цілодобово.

Телефони: +375 (29) 602-22-41, +375 (29) 362-65-66, +375 (29) 650-01-25