Танці з бубном навколо роутерів

До речі, вже згаданий роутер TP-Link TL-WDR4300 налаштовується не дуже просто. До нього в комплекті на диску йде програма Easy Install, яка у всіх подробицях описує, який проводочек в яку дірочку потрібно вставляти, щоб ця штука запрацювала, а ось в момент, коли програма мала знайти в мережі роутер і запустити його настройку - після п'ятихвилинного очікування мені повідомили, що роутер, судячи з усього, в мережі відсутня, так що обломінго, бабуленція. І це в ситуації, коли роутер підключався безпосередньо до комп'ютера. Навіть до різних компам - всюди було одне й те саме.

згаданий

Ну, думаю, впораємося, чай, не маленькі. Однак на стандартне заклинання в браузері 192.168.1.1 - роутер не озвався. Довелося курити мануал. Виявилося, що там за замовчуванням зашитий адреса адмінки 192.168.0.1 - ось тоді відгукнувся.

1 - ось тоді відгукнувся

Ну ладно, налаштував, запустив.

Потім згадав, що мені з китайського магазину TinyDeal прислали ось такий прикольний роутер TP-LINK TL-WR2041 + , У якого сенсорний дисплей. Дай, думаю, його повивчати.

Ага, повивчати. У роутера прошивка китайська і метод наукового тику так і не виявив пропозиції змінити мову хоч на який-небудь неіерогліфний.

Написав китайцям, поділився своєю бідою. Вони у відповідь прислали посилання на ось цей ролик (Його дивитися не обов'язково) - мовляв, ось огляд цього роутера російською.

Подивився ролик. У ньому протягом двох з половиною хвилин з усіма сексуальними подробицями російською недорікуватий мовою описується процес дебоксаціі цього чудового роутера. (Ніколи не розумів, навіщо знімати, а особливо - дивитися подібні ролики.) В кінці дебоксаціі вдячним глядачам показується той же самий інтерфейс на китайському і йдеться про те, що треба шукати європейську прошивку.

Як кажуть в таких випадках в американських фільмах: "Спасибі, ви мені дуже допомогли".

Гаразд, будемо шукати прошивку. Поки ж куріння Інтернету ні до чого не привело.