Брюс Вілліс з донькою: найніжніший тато

Дружина знаменитого Брюса Вілліса показала зворушливе фото актора з маленькою донькою на руках.

Дружина знаменитого Брюса Вілліса показала зворушливе фото актора з маленькою донькою на руках

Емма Хемінгом Вілліс, молода дружина 60-річного Брюса Улісса , Активний користувач соцмереж, вона веде свій блог, в якому розповідає про життя сім'ї і своїх методах виховання дітей. У Instagram Емма викладає найбільш зворушливі знімки, і фото важливих для неї подій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брюс Вілліс з молодшими доньками. Милі нові фото

На останніх фотографіях, які вона показала шанувальникам Міцний Горішок сидить в кріслі літака і міцно обіймає дочку. 4-річна дівчинка Мейбл довірливо притулилася до широких грудей свого батька і затихла, згорнувшись калачиком.

4-річна дівчинка Мейбл довірливо притулилася до широких грудей свого батька і затихла, згорнувшись калачиком

Передплатники відреагували на знімок миттєво, за кілька годин фото зібрало майже 3 тисячі лайків і їх кількість постійно збільшується. Чи не поскупилися фоловери і на коментарі: «О боже, це так мило, неможливо дивитися без захоплення!», «Брюс прекрасний хлопець! Я такий радий, що у вас все добре! »,« Ви прекрасна сім'я, щастя вам! »

Брюс Вілліс дуже трепетно ​​ставиться до всіх своїх дівчаткам, але схоже, саме з Мейбл у нього складаються особливі відносини. Кілька днів тому Емма показала чергову спільну фотографію тата і дочки, і вираз їхніх облич говорить більше, ніж будь-які слова.

emmahemingwillis These two? ❤️

Незважаючи на свою зайнятість, актор намагається якомога більше часу проводити з сім'єю і в цьому проглядається велика робота Емми. Адже чоловік прагне додому, до дружини і дітей тільки якщо там його чекають з любов'ю і без постійних докорів і претензій. Можливо, в цьому плюс шлюбів, де дружина значно молодша за чоловіка.

Можливо, в цьому плюс шлюбів, де дружина значно молодша за чоловіка

Ема Хемінгом, колишня модель і актриса молодша за свого зоряного чоловіка на 24 роки, що зовсім не заважає їх сімейному щастю. Разом вони вже 7 років - весілля відбулося в 2009 році. Через три роки Емма Хемінг народила Брюсу Віллісу дочку Мейбл Рейє, яка стала четвертою дитиною для актора і першим для Емми. Коли малій Мейбл було трохи більше рочку, стало відомо, що її мама знову вагітна. Тоді всі гадали - хто ж народиться на цей раз, адже у Брюса крім Мейбл вже є три дорослі дочки від шлюбу з актрисою Демі Мур. Навесні 2014 року Ема Хемінг народила ще одну дівчинку, п'яту дочку Вілліса і другу загальну. Маленьку назвали Евеліна Пен.

Фото: Instagram

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Океан ніжності: Брюс Вілліс з дочками вважає хвилі
Кріштіану Роналду вирушив у відпустку зі своєю численною ріднею

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Редактор: Ірина Сігал

Сподобалася стаття? Оцініть:

Emmahemingwillis These two?