У Росії стався ще один казус з "зникаючими" годинником Breguet

andrey-konoval.livejournal.com

Адміністрація президента і уряду Удмуртії прокоментувала новий казус з "зникаючими" годинником Breguet на фотографії політика. У квітні 2012 р ЗМІ і блогосфера обговорювали ретушування фото з сайту патріарха Московського і всієї Русі Кирила. На цей раз зображення годинника Breguet прибрали з плаката з фотографією глави республіки Олександра Волкова біля входу в іжевський зоопарк.

В адміністрації Волкова заявили, що не мають до плакату ніякого відношення і що сам плакат і заміна дорогого годинника на зображення дешевих - виключно ініціатива зоопарку. Дорогого годинника Breguet у президента республіки немає, додав прес-секретар Волкова Віктор Чулков.

На плакаті біля входу в зоопарк кілька місяців висіла фотографія Волкова з годинником Breguet Classique Grande Complication, які коштують близько $ 123 000 (близько 3,8 млн руб.). Журналіст Андрій Коновал в своєму блозі помітив , Що недавно на плакаті годинник замінили вклейкою із зображенням дешевших, причому він особисто перевірив це, спробувавши віддерти вклейку.

У квітні блогери виявили, що на фотографії на сайті Московської патріархії, зробленої в липні 2009 року, на руці патріарха заретушували годинник. Їх відображення на поверхні столу при редагуванні стерти забули, і воно було помітно. Судячи з властивостями файлу, його редагували 31 березня 2012 року - через два дні після того, як журналіст Володимир Соловйов, поспілкувавшись з патріархом, передав громадськості, що патріарх Кирило ніколи не носив дорогого годинника Breguet. Знімки патріарха з годинником Breguet вартістю $ 30 000 публікували три роки тому українські ЗМІ - вони були зроблені якраз в липні 2009 року під час візиту на Україну. Патріарх назвав ті фотографії колажем. У прес-службі патріархії визнали, що фотографії відретушували, але пояснили дії фоторедактора «дурниця, а не підступні».