Офіційний інтернет-магазин Braun в Україні

Тепер придбати оригінальну побутову техніку Braun в Україні стало набагато простіше і зручніше - адже є офіційний інтернет магазин Braun Україна (braun-market.com.ua), в якому представлений широкий асортимент різної продукції цього всесвітньо відомого бренду.
Якщо в 1921 році «Braun» була просто прізвищем власника невеликого магазина у Франкфурті-на-Майні, то на сьогоднішній слово «Braun» все частіше використовується в повсякденній мові як позначення бездоганної якості і світових стандартів у побутовій техніці.

Уже майже ціле століття компанія Braun виробляє високоякісну техніку і твердо займає високі позиції на світовому ринку в різних напрямках. Двома ключовими з них є кухонна техніка і техніка для персонального догляду. Асортимент продукції Braun для кухні представлений м'ясорубками, блендерами, кухонними комбайнами, соковижималками, чайниками, прасками. Техніка для краси і здоров'я у компанії Браун має найширший асортимент серед відомих виробників. Це першокласні бритви, тримери, всілякі стайлери, фени, епілятори. Тут зібрано повний комплект техніки, необхідної для підтримки в ідеальному порядку і волосся, і тіла. Покупцям пропонуються найкращі рішення, якість яких підкріплено численними нагородами та преміями. Наприклад, в 2008 році на міжнародному конкурсі «Вибір року» продукція компанія отримала нагороди відразу в чотирьох номінаціях, а в 2009 році епілятор Braun Silk épil Xpressive був удостоєний почесної нагороди в номінації «Дизайн продукту».

Дизайну продукції, що випускається приділяється особлива увага. Нові моделі розробляються такими, щоб вони ідеально вписувалися в строгий фірмовий стиль Braun. Багаторічний безперервну працю розробників призвів до того, що дизайн бренду Braun легко пізнаваний навіть серед тисяч інших зразків аналогічної продукції. Лаконічність і ергономічність стильних форм, строгі точні кольори і відтінки моделей до смаку споживачам в усьому світі.

Відкриття офіційного інтернет магазину Braun Україна дозволило всім, хто знає толк в техніці високої якості, отримати чудовий вибір оригінальної продукції за неймовірно низькими цінами. Шанувальникам Braun відомо, що будь-яка техніка цього виробника відноситься не тільки до техніки преміум-класу, але і є «золотою серединою» в співвідношенні якості і ціни. Ті, хто бажає познайомитися з продукцією цього знаменитого бренду, можуть бути впевнені, що кожен виріб Braun прослужить довго і надійно. Відмінні технічні характеристики продукції забезпечуються високоякісними комплектуючими і точністю складання. А додаток чудовим дизайном і ергономічністю виводить техніку Braun на лідируючі позиції світових продажів.

Офіційний інтернет магазин Braun Україна пропонує покупцям побутову техніку Braun і техніку для індивідуального використання. Простий і зручний інтерфейс сайту дозволяє легко знайти необхідний товар серед широкого асортименту продукції. Команда інтернет магазину намагається надати споживачеві максимально корисну інформацію. Детальні описи, характеристики та видеобзор покликані допомогти у виборі товару. Крім великого каталогу продукції Braun і аксесуарів до неї, відвідувачі сайту можуть ознайомитися з умовами оплати, доставки, наданої розстрочки, переглянути статті про представленої техніки, а також задати питання менеджеру-консультанту. Хочете бути в курсі новинок компанії Braun, отримувати приємні подарунки та знижки? Слідкуйте за нашими регулярними акціями та приєднуйтесь до наших спільнот в популярних соціальних мережах FaceBook, В Контакте, Google+ і Twitter.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
http://braun-market.com.ua/
Адреса:
м. Київ, вул. Тимошенко, 19 (м. Мінська)
Телефон: +38 (044) 221-98-00
Ми працюємо:
з 09:00 до 19:00 по буднях,
з 10:00 до 15:00 в суботу, неділя - вихідний
Електронна пошта:
info@braun-market.com.ua

Хочете бути в курсі новинок компанії Braun, отримувати приємні подарунки та знижки?