Який епілятор вибрати: детальний огляд популярних моделей

 1. Основні принципи вибору
 2. Фірма виробник
 3. Принцип роботи епілятора
 4. Який епілятор вибрати: знеболювання
 5. Головка для епілятора
 6. харчування
 7. Додаткові параметри
 8. Насадки для початківців

Наша читачка Irina 220 звернулася на сайт "Красива і Успішна» з проханням допомогти вибрати епілятор: «Здрастуйте! Будь ласка, напишіть статтю, як правильно вибрати епілятор. Хочеться випробувати це диво, але у великій різноманітності їх видів важко визначитися ».

Ми будемо раді, якщо наша стаття допоможе знайти відповідь, який епілятор вибрати, не тільки нашої читачці, але і всім тим, хто ще не встиг обзавестися помічником для гладких і красивих ніжок.

Якість епіляції залежить від цього приладу, яким вона здійснювалася. Мета у цих приладів одна - позбавити шкіру на ногах від небажаного волосся, а сучасні моделі мають також додаткову функцію видалення волосся в зоні бікіні і під пахвами.

Все епілятори відрізняються зовнішнім виглядом, кількістю насадок, які входять в комплект, а також наявністю або відсутністю додаткових функцій.

Про все це ми поговоримо, щоб ви знали, який епілятор краще вибрати.

Основні принципи вибору

Всі виробники намагаються оснастити модель додатковими функціями, щоб гарантовано привернути покупців, які погано розбираються, який епілятор вибрати.

Але слід пам'ятати про те, що при виборі техніки існує правило - чим більше функцій, тим товар дорожче. Тому ми не радимо вам керуватися при виборі цього критерію.

Перед покупкою зверніть увагу на кілька тонкощів, які слід обов'язково врахувати:

 • Фірма виробник
 • Принцип роботи
 • кількість пінцетів
 • принцип знеболювання
 • режим швидкостей
 • Тип головки для епіляції
 • харчування
 • Додаткові параметри

Фірма виробник

Сьогодні можна купити епілятори різних виробників - від брендових до маловідомих фірм.

Серед усього розмаїття цього виду товарів найбільшою популярністю користуються епілятори 3 фірм:

Ви можете зупинити свій вибір на менш відомих фірмах. Ціна у деяких таких моделей нижче, ніж у «лідерів», а й якість епіляції гірше. Волоски просто обламуються, а не видаляються з коренем, як при роботі з хорошими марками епіляторів.

Тому на питання, який епілятор вибрати: брендовий-менш знаменитої фірми, - sympaty.net радить віддати перевагу тільки перевіреним маркам.

Принцип роботи епілятора

Епілятори призначені для того, щоб видалити волосся разом з коренем.

Це відбувається завдяки тому, що кілька пар дисків або пластинок обертаються, стикаються між собою, захоплюють волоски і видаляють їх. Залежно від того, що обертається - диск або пластина, епілятори діляться на дискові і Пінцетний.

Перед тим, як вибрати хороший епілятор, слід зрозуміти, чим відрізняються дані системи один від одного.

І дискові, і Пінцетний епілятори мають мультіпінцетную систему видалення волосся, тобто епілятор за один раз висмикує не один, а безліч волосків, а саме:

 • Дискові епілятори за один раз захоплюють до 32 волосків.
 • Пінцетний - 20 або 40.

Як ви розумієте, чим більше точок захоплення за один раз, тим швидше пройде епіляція.

Але за словами консультантів, дискові епілятори трохи якісніше в роботі, хоча більшою популярністю користуються Пінцетний з 40 пінцетами. Тому за типом роботи краще віддати перевагу дисковому або 40-Пінцетний, але не 20-Пінцетний пристрій водою.

 • «У мене епілятор фірми« Braun 5180 Silk-epil Xelle ». Я цілком задоволена. Працює добре, швидко, не пропускає волосків. Різниця з 20-Пінцетний в часі проведення епіляції. У мене перед цим був найпростіший Braun SE 1170 (на 20 пінцетів), теж дуже класний! Тільки за часом трохи довше. Так що якщо епілятор, то Braun. Катерина »

Епіляція - досить болюча процедура, тому ми все-таки радимо тим, хто не знає, який епілятор краще вибрати - 20 або 40-пінцетний, вибирати модель 40-Пінцетний. Епіляція закінчиться швидше.

Дискові епілятори, в порівнянні з Пінцетний, не викликають алергічної реакції. Вони рідко залишають червоні точки після епіляції на шкірі.

Але ви знаєте, як користуватися пристроєм місце , Щоб не було подразнень, тому думаємо, що ця проблема вас не торкнеться.

Який епілятор вибрати: знеболювання

Про те, що «це жах, як боляче», знають, пишуть і говорять багато. Але багатообіцяючий слоган «гладка шкіра на ногах до 4 тижнів» привертає все більшу кількість бажаючих придбати епілятор.

Тому часто задають питання про те, який епілятор краще вибрати, щоб епіляція не була такою болючою. Виробники, знаючи про цю проблему, намагаються знайти якомога більше способів знеболити епіляцію.

Давайте розглянемо, як правильно вибрати епілятор з системою знеболення, і дізнаємося, які «знахідки» найбільш ефективні.

Для знеболення епіляції сьогодні застосовуються такі методи:

 • Охолодження. Деякі моделі укомплектовані гелів рукавичками (мішечками), які перед епіляцією охолоджуються і прикладаються до ділянки, який будуть їх проводити. Судячи з відгуків, їх чудово можна замінити пакетиками з льодом або охолодженим рушником.
 • Обдування холодним повітрям. Є епілятори, які оснащені спеціальним блоком, який охолоджується, вставляється в прилад і в процесі епіляції обдуває шкіру холодним повітрям. Цей тип знеболювання добре підійде тим, хто має чутливу шкіру. Непоганий варіант. Найчастіше зустрічається у епіляторів Philips.
 • Знеболювання масажними щітками (вібрацією). Гумова щіточка з м'якою щетиною, яка розташована над обертовими дисками, під час роботи вібрує і розслабляє шкіру. Больові відчуття набагато нижче. У Braun особливо добре продумана ця функція. Масажна щітка діє за принципом пальчиків, які піднімають волоски.

Все епілятори, в яких передбачена функція знеболювання, мають певну маркування, яка вказується прямо на корпусі епілятора.

 • У фірми Philips вона позначається Satinelle Sensitive (Cатінель сенсітів)
 • У Braun Silk-épil (Сілк епіляції) - SE
 • У Rowenta - Epil Active (Епіл актив)

швидкість

Як правильно вибрати епілятор, враховуючи його швидкісну характеристику, ми розповімо в цьому розділі.

Більшість моделей має двошвидкісну Пінцетний систему. Найперші і найпростіші - одношвидкісні, а в деяких епіляторах Rowenta є 3 швидкості.

 • 1-я швидкість (повільна). Це найнижча швидкість, призначена для видалення коротких жорстких волосся. На ній погано видаляються довге волосся. Вони просто ламаються, а не висмикуються.
 • 2-я швидкість (нормальна). Потрібна для більш довгого волосся. Ривок при другій швидкості досить різкий і сильний, добре захоплює і різко висмикує волосся. Тому на другій швидкості епіляція проходить значно швидше.
 • 3-тя швидкість (швидка). Третя швидкість призначена для швидкої епіляції. Досить болюча, в порівнянні з другою.

Головка для епілятора

Від чистоти головки залежить гігієна проведеної процедури. Є моделі зі знімною головкою, є зі стаціонарною.

Знімна головка набагато зручніше, так як її можна вимити після епіляції.

Радимо звертати увагу на такі моделі, якщо не знаєте, який епілятор вибрати.

харчування

Харчування епілятора може здійснюватися від мережі, акумулятора або мережі / акумулятора. Переваги того чи іншого типу харчування ясні.

Звичайно, останній варіант найоптимальніший. Але зазвичай цілком достатньо харчування від мережі.

Харчування від акумуляторів буде зручно тим, хто шукає, який епілятор вибрати, щоб брати його з собою в поїздки або вибирати будь-яке місце для епіляції, незалежно від наявності розетки. Епілятори, які мають акумуляторне харчування, продаються в комплекті із зарядним пристроєм.

Але, судячи з відгуків, роботи одного акумулятора вистачає на 30-40 хвилин. Цього часу недостатньо для проведення епіляції. Тому, якщо вибирати між першим і другим видом, то перевагу краще віддати харчуванню від мережі.

Додаткові параметри

Ми розглянемо деякі додаткові параметри, щоб ви змогли точно вирішити, який епілятор вибрати - з «наворотами» або без них.

 • Підсвічування. Порівняно нове доповнення до моделей. Світло, який виходить від лампочки, висвітлює зону для роботи. Одні вважають цю функцію дуже зручною і необхідної, іншим вона тільки заважає. Без цієї функції можна обійтися, якщо ви не збираєтеся робити епіляцію в темній комірці далеко від цивілізації.
 • Набори насадок для зони бікіні і тріммер. Якщо ви хочете видаляти волосся не тільки на ногах, але і в зоні бікіні або під пахвами, зверніть увагу на епілятори, які мають в комплекті насадки для цього. Такі моделі найбільш широко представлені у Philips - позначаються маркуванням Bikini Perfect, у Rowenta - Silence Bikini.

Ці насадки значно впливають на ціну цього приладу, але не всі користувачі витримують біль, яку вони доставляють при епіляції інтимних зон. Часто ці насадки залишаються незатребуваними.

 • «Я придбала епілятор Philips Bikini Perfect НР 6375 з насадками для зони бікіні. Епіляцію почала робити «там» і не витримала. Якщо є такі відважні люди з низьким больовим порогом, я їм тільки заздрю. Я б не радила робити епіляцію в інтимних місцях. Рита »

Насадки для початківців

Окремо хочеться згадати про спеціальні насадки для початківців - для тих, хто ще сумнівається, як вибрати хороший епілятор. Дані насадки прикривають кілька пінцетів, ніж зменшується кількість висмикує волосків. У перший час, дійсно, допомагає. Але все одно боляче!

Тому це не настільки важливий елемент в епілятори, на який потрібно орієнтуватися тим, хто шукає, який вибрати епілятор для початку.

Таким чином, який епілятор краще вибрати, - вирішувати вам.

Можна купити бюджетну недорогу модель, враховуючи 6 пунктів:

 • Фірма - Braun, Philips, Rowenta.
 • Принцип (тип) моделі - 40-пінцетний або дисковий.
 • Головка - знімна.
 • Швидкість - 2-швидкісний.
 • Знеболювання - охолоджувальна насадка, а ще краще - масажна щітка. Ця функція необов'язкова, але зараз рідко можна зустріти епілятор без неї.

Всі інші функції: підсвічування, гелеві рукавички і мішечки, насадки для початківців, тримери і електробритви - безумовно, зручні, але не настільки важливі для хорошої роботи епілятора.

Ми сподіваємося, що допомогли вам розібратися з питанням, який епілятор вибрати. Вдалих і обміркованих вам покупок!

-
Автор - Юлія Спиридонова, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Копіювання цієї статті заборонено!