З Казані в Болгар туристів возитимуть оновлені «Метеори» і «Восходи»

(Казань, 19 червня, «Татар-інформ»). Компанія «Морська Техніка» модернізувала в Татарстані чотири швидкісних пасажирських судна проектів 342Е «Метеор» і 352 «Схід». Оновлені суду працюють на туристичній лінії Казань - Болгар протяжністю 140 км. Про це повідомляє прес-служба компанії. Інформацію підтвердили в прес-службі Міндортранса РТ.

На судах головні двигуни замінені на більш сучасні та економні мотори MAN. Крім того, переобладнані салони, встановлені нові засоби навігації і зв'язку. Нові двигуни дозволили знизити експлуатаційні витрати і поліпшити маневреність судів.

Новий спільний проект Міністерства транспорту та дорожнього господарства РТ, компаній «Татфлот» і «Морська Техніка» по переобладнанню швидкісних пасажирських суден проекту 342Е «Метеор» почав реалізовуватися у 2015 році за завданням Уряду РТ.

Новий спільний проект Міністерства транспорту та дорожнього господарства РТ, компаній «Татфлот» і «Морська Техніка» по переобладнанню швидкісних пасажирських суден проекту 342Е «Метеор» почав реалізовуватися у 2015 році за завданням Уряду РТ

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.