Як заробити на покупках інших людей на AliExpress

 1. Звідки гроші: хто їх платить і за що Гроші платить AliExpress, який, в свою чергу, бере їх з продавців....
 2. Партнерська програма AliExpress ePN
 3. Як почати працювати в партнерській програмі AliExpress ePN
 4. Партнерська програма ePN Cashback
 5. Як почати працювати в партнерській програмі ePN Cashback
 6. Отримуйте підвищений кешбек з особистих покупок

Звідки гроші: хто їх платить і за що

Гроші платить AliExpress, який, в свою чергу, бере їх з продавців. У вічній битві за покупців вони готові ділитися відсотком з продажів, аби їм забезпечували трафік. Винагорода виплачується за всі товари, крім тих, які доставляються з Росії (категорія «Молл»). Однак кажуть, що десь з середини 2017 роки ви зможете отримувати відсоток з продажів і цих товарів.

ePN - це CPA-платформа, що поєднує в собі партнерські програми популярних інтернет-магазинів для веб-майстрів і рекомендаційний сервіс з кешбеком для покупців.

З появою CPA-платформ життя стала простіше. Рекламодавцям не треба самим шукати і перевіряти веб-майстрів. А розробникам не потрібно створювати складні системи: можна почати заробляти, маючи тільки сайт, блог або хоча б сторінку в соцмережі. Всю технічну сторону питання бере на себе CPA-платформа. Вона ж стежить, щоб не було порушень, і забезпечує зручні виплати.

ePN працює тільки безпосередньо з магазинами і завдяки цьому пропонує високу процентну ставку.

Як почати заробляти на AliExpress

Від загальних слів переходимо до конкретних інструкцій по роботі з сервісом ePN. Тут можна заробити трьома способами. Перший - для веб-майстрів, другий - для тих, у кого багато друзів і знайомих, третій - підвищений кешбек з особистих покупок.

Партнерська програма AliExpress ePN

Щоб заробляти в програмі AliExpress ePN, знадобиться майданчик, на якій ви будете розміщувати партнерські посилання: сайт, блог, сторінка в соцмережі «ВКонтакте». Ви, мабуть, бачили численні групи з назвами на кшталт «Чоловічий AliExpress». Ось це і є майданчики з партнерськими посиланнями.

Якщо у вас є сайт або блог, відмінно. Якщо немає, то ви можете швидко і без особливих зусиль його зробити. Оскільки фахівці ePN зацікавлені в тому, щоб ви приводили якомога більше людей, вони всіма силами вам допомагають, надаючи безліч інструментів:

 1. Конструктор, в якому легко зібрати Лендінгем на цікаву вам тему.
 2. Інструменти, які дозволять швидко розгорнути власний сайт, використовуючи інформацію про товари, отриману через API epn.bz.
 3. Готові банери для акцій або розділів і можливість за пару кліків створити самообучающиеся товарні банери, які в режимі реального часу аналізують попит і пропонують користувачеві цікавлять його товари.

Чуйна служба підтримки готова допомогти з будь-якого питання. Не соромтеся туди звертатися.

Як почати працювати в партнерській програмі AliExpress ePN

Зареєструйтеся на сайті epn.bz . Визначтеся, які майданчики ви будете використовувати. Додайте їх в розділ «Мої майданчики».

Створіть рекламний матеріал в розділі «Інструменти», вибравши тип, назва і сторінку AliExpress, на яку ви будете направляти покупців.

Зайдіть в розділ «Мої креативи» та отримайте код рекламного матеріалу. Додайте партнерське посилання на майданчику.

Додайте партнерське посилання на майданчику

Порада: посилання краще скоротити вбудованим сокращателем. По-перше, так вона не буде виглядати громіздко. По-друге, не буде очевидно, що це партнерська посилання. А ви напевно самі знаєте, що партнерські посилання відбивають бажання переходити по ним в магазин.

Умови партнерської програми AliExpress ePN

 1. Залежно від обороту ви будете отримувати від 8,5% вартості кожного оплаченого і доставленого товару.
 2. Виплати проводяться два рази на місяць: 1-3-го числа і 16-18-го числа на гаманці WMZ, ePayments (без комісії), Wire Transfer, «Яндекс.Деньги», QIWI, картки Visa і MasterCard.
 3. Мінімальна сума для виведення грошей - 10 доларів.

Мінімальна сума для виведення грошей - 10 доларів

Якщо вас зацікавила можливість заробити в партнерській програмі AliExpress ePN, рекомендуємо не затягувати. 9 грудня платформі ePN виповнюється 3 роки , А тому вона дарує веб-майстрам підвищені ставки. Також плануються три конкурси, в яких можна виграти iPhone, смартфон Xiaomi, подорож до Таїланду і безліч інших призів.

Партнерська програма ePN Cashback

Щоб брати участь в ній, вам взагалі не потрібна ніяка майданчик. Залучайте друзів і знайомих користуватися кешбеком від ePN і отримуйте 20% від суми їх кешбека. Ідеальний варіант практично пасивного доходу. До того ж і друзям допоможете заощадити.

Як почати працювати в партнерській програмі ePN Cashback

Зареєструйтеся на сайті cashback.epn.bz . У розділі «Запрошення» → «Інструменти» отримаєте реферальную посилання на головну ePN Cashback або на інші спеціальні промостраніци. Надішліть посилання знайомим або друзям. До речі, все це можна зробити і через додаток ePN Cashback для Android.

Розробник: ePN

Ціна: Безкоштовно

Перейшовши за посиланням і зацікавившись сервісом ePN Сashback, користувач зареєструється і стане вашим довічним рефералом, а ви будете отримувати 20% від суми його кешбека.

Ви можете одночасно заробляти в обох програмах: AliExpress ePN і ePN Cashback. Для цього при створенні партнерського посилання в AliExpress ePN треба поставити галочку про приведення користувача в кешбек.

При кліці на зазначену вами сторінку AliExpress одержувач побачить зверху плашку, що рекламує кешбек.

Якщо його це зацікавить, він стане вашим рефералом в ePN Cashback. Якщо не зацікавить, але він купить товар, то ви один раз отримаєте винагороду за угоду в рамках партнерської програми ePN (від 8,5%).

Умови партнерської програми ePN Cashback

 1. Ви будете отримувати 20% від суми кешбека ваших рефералів в перший місяць і до 30% в наступні (в залежності від обороту запрошених рефералів).
 2. Зароблене нараховується на гаманці WMZ, ePayments (+ 1% при виведенні), «Яндекс.Деньги», QIWI, картки Visa і MasterCard або на рахунок мобільного телефону.
 3. Мінімальна сума для виведення грошей - 0,2 долара. У Visa і MasterCard - 9 доларів.

Отримуйте підвищений кешбек з особистих покупок

Навіть якщо ви будете брати участь в партнерській програмі ePN, це не привід відмовлятися від кешбека з особистих покупок. Ви можете зайти на сайт ePN Cashback з тим же логіном і паролем і отримувати від 8,5% кешбека, але це незручно, тому що виплати залежать від частоти покупок (а часто ви купуєте на AliExpress?) І гроші будуть надходити тільки після доставки вам товару.

Тому найкраще зареєструватися за допомогою окремого email в сервісі ePN Cashback. Це дозволено і навіть вітається, якщо ви не реєструєтеся за своєю ж реферального посиланням. У ePN Cashback ви можете отримати подвійний кешбек, при цьому дуже швидко. Ось як це зробити:

 1. купіть подарунковий сертифікат на покупки на AliExpress. За це ви відразу ж отримаєте кешбек.
 2. Сертифікатом оплатіть будь-який товар. Другий кешбек прийде, коли товар буде доставлений.

Невідомо, як довго буде працювати ця схема, тому краще поквапитися і придбати сертифікат зараз, тим більше, що не обов'язково відразу ж його використовувати. Підпишіться на новини ePN, і ви будете першими дізнаватися про все, що стосується подвійного кешбека.

Кешбек з покупок на AliExpress становить 7-14%. Деякі товари (розділ «Спеціальна пропозиція») можна купити з підвищеним кешбеком: 8-15%. У свій день народження (9 грудня) ePN встановлює рекордно високі розміри кешбека (запевняє, що найвищі в світі). Для AliExpress це 11,3% по промокодом epnbirthday. Також ePN розіграє безліч подарунків і роздасть промокодом на підвищений кешбек. Детальніше про це - на сторінці святкування триріччя ePN.

Ви можете знайти в інтернеті та інші промокодом на 8-9%, і вартість покупок завжди буде істотно нижче початкової (не забувайте про подвійне кешбеке з сертифікатом).

Гроші можна вивести без комісії і відразу ж після отримання товару: на електронний гаманець, карту або номер телефону.

Загалом, якщо ви періодично пропадаєте на AliExpress в пошуках якихось дивовижних штук, тепер можете робити це з користю для гаманця, заробляючи гроші або економлячи на покупках.

Загалом, якщо ви періодично пропадаєте на AliExpress в пошуках якихось дивовижних штук, тепер можете робити це з користю для гаманця, заробляючи гроші або економлячи на покупках

А часто ви купуєте на AliExpress?