Як створити сайт на телефоні

 1. Свій сайт - це просто
 2. Чи потрібна знання мови HTML?
 3. Що потрібно для створення сайту
 4. Додатки для створення сайту
 5. Конструктор сайтів для Android
 6. Jimdo - Конструктор сайтів
 7. Weebly
 8. На якому смартфоні працювати над сайтом
 9. Wileyfox Swift 2 X
 10. висновок

Незважаючи на величезну кількість сайтів, інтернет щодня поповнюється сотнями і тисячами нових ресурсів. Інформаційні та розважальні сайти, інтернет магазини, навчальні та персональні блоги, корпоративні сайти і т.д. Призначення, наповнення і тематика ресурсу може бути будь-хто. З огляду на те, що сьогодні люди все більше проводять час в інтернеті, практично кожен хоче мати свою сторінку у всесвітній павутині.

Для одних сайт - джерело доходу і робочий інструмент, для інших - спосіб самовираження і засіб пошуку однодумців, хтось створює блог просто для того, щоб був, і йому не важливо, відвідують його сайт чи ні (хоча, кого ми хочемо обдурити - кожен мріє про багатотисячної армії передплатників). Багатьох приваблює популярність і можливість заробляти гроші, займаючись при цьому улюбленою справою - можна готувати, ловити рибу, грати в онлайн-ігри, в загальному, робити щось, що може виявитися цікавим для інших людей, і розповідати про це на сторінках свого сайту або блогу.

Згодом, домігшись популярності, ви зможете отримувати дохід від цього заняття. Не секрет, що більшість сайтів, що створюються в інтернеті, націлені на головну мету - заробляти гроші для свого власника. У цій статті ми розповімо, чи можна створити сайт з телефону, і як це зробити.

У цій статті ми розповімо, чи можна створити сайт з телефону, і як це зробити

Читайте також: Як заробити на додатках Андроїд .

Свій сайт - це просто

Питання створення власного сайту, як особистого, так і корпоративного, ніколи не був так актуальне, як сьогодні. Але тепер щоб реалізувати цю ідею і запустити власний ресурс не обов'язково мати відповідну освіту і досвід в програмуванні веб-сторінок. Навіть комп'ютер мати не обов'язково. Створити свій сайт можна, тільки лише маючи в розпорядженні android-смартфон і підключення до інтернету. Років 15-20 тому про таку можливість можна було навіть не мріяти. У той час створення сайтів було цілою наукою. І кожен, хто хотів мати свій ресурс, змушений був платити великі гроші відповідним фахівцям.

Але сьогодні, завдяки CMS (система управління сайтом) працювати з інтернет ресурсами, не звертаючись за допомогою до професійних розробникам, може практично будь-який користувач. Завдяки численним сервісів і додатків створити власний сайт можна, навіть не маючи персонального комп'ютера або ноутбука. Швидше і найпростіше створити сайт з мобільного телефону можна за допомогою так званих онлайн конструкторів сайтів. Причому створений таким чином ресурс нічим не буде відрізнятися від того, який створювався з комп'ютера.

Але про все по порядку. Відповімо на головне питання, яке вас напевно хвилювало перед тим, як зважитися на створення власного сайту.

Чи потрібна знання мови HTML?

Перше, що багатьох відштовхує від прийняття рішення про створення власного сайту - необхідність вивчення мов програмування. Зокрема, у випадку з створенням інтернет ресурсу, мається на увазі код HTML. Це стандартна мова, що використовується для розмітки інтернет сторінок. Переглядаючи закодовану сторінку через браузер, ми бачимо текст, зображення, мультимедійні об'єкти і т.д. Але спочатку все закодовано в кодах, "зрозумілих" комп'ютера.

Знання цих кодів і вміння з ними працювати вже не є обов'язковою вимогою, яке потрібно виконати на шляху до створення власного сайту. Сьогодні можна скористатися різними додатками, які допоможуть створити ресурс і навіть наповнити його контентом. Від користувача потрібно тільки поетапно слідувати інструкції, а програма сама буде створювати потрібний код для сайту. На кожному етапі потрібно буде уважно читати пояснення, і вставляти у відповідні місця зображення, текст або інші елементи. І якщо у вас заздалегідь підготовлений текст, фотографії та все інше, на створення власного сайту піде всього кілька хвилин.

Але якщо вам захочеться мати сайт з оригінальним дизайном, який буде складатися з значної кількості сторінок, то деяке розуміння кодів HTML все-таки буде потрібно. Звичайно, не потрібно мати рівень досвідченого програміста. Досить буде просто розуміти ці коди, і вміти їх поставити в потрібні місця сторінки.

Читайте також: Як стрім на YouTube зі смартфона .

Читайте також:  Як стрім на YouTube зі смартфона

Що потрібно для створення сайту

Якщо ви вирішили створити власний сайт за допомогою свого смартфона, то вам буде потрібно:

 • Смартфон (бажано під управлінням ОС Андроїд);

 • Встановлена ​​в пам'яті пристрою остання версія Opera Mini;

 • Підключення до мережі інтернет;

 • Достатній обсяг пам'яті на смартфоні, оскільки доведеться її використовувати для завантаження і вивантаження коду сайту з хостингу.

Додатки для створення сайту

Звичайно, для створення сайту з смартфона вам також знадобиться встановити спеціальний додаток. На ресурсі Google Play представлені численні програми для веб-майстрів, але ми зупинимося на найбільш популярних і затребуваних з них.

Конструктор сайтів для Android

Конструктор сайтів для Android

Додаток SimpleDifferent допоможе починаючому користувачеві створити сайт професійного рівня. Це може бути сторінка вашої компанії або персональний блог - не має значення. Створюючи сайт з цим додатком, ви зможете працювати з ресурсом, як за допомогою телефону або планшета, так і з персонального комп'ютера. При цьому вам також запропонують скористатися безкоштовним хостингом.

Покрокова інструкція з порадами та рекомендаціями дозволить створити сайт високого рівня і наповнити його якісним контентом. Безкоштовна версія програми дозволяє створювати невеликі сайти, розмір яких не перевищує семи сторінок. Є можливість додати текст, зображення і відео з YouTube, вставити на сторінку кнопки соціальних мереж.

Платна версія програми дозволяє створювати сайти великого обсягу, використовувати власні теми оформлення (розроблені за допомогою вбудованого дизайнера тем). Також надається інформація про статистику відвідувань та інші додаткові можливості.

Завантажити та встановити додаток можна за посиланням:

Jimdo - Конструктор сайтів

Jimdo - Конструктор сайтів

Конструктор сайтів Jimdo - відмінний додаток для андроїд смартфонів, за допомогою якого будь-який користувач, навіть не має спеціальних знань і досвіду, зможе створити власний сайт. Можливості, що надаються додатком:

 • Створення та редагування сайтів;

 • Контроль статистики відвідувань;

 • Публікація нових матеріалів;

 • Завантаження на сайт медіаконтенту;

 • Створення та редагування навігаційної структури сайту.

Після установки програми та реєстрації користувач отримує можливість створити власний сайт, скориставшись наданими шаблонами.

Weebly

Weebly

Андроїд додаток Weebly дозволяє створювати за допомогою андроїд пристроїв сайти будь-якого призначення - персональний блог, сайт компанії або інтернет магазин. Всі налаштування здійснюються за допомогою зручного і зрозумілого інтерфейсу додатку, доступного недосвідченому починаючому користувачеві. Переваги Weebly:

 • Додаток має зрозумілий і простий інтерфейс користувача, створений для роботи з сенсорним екраном;

 • Зображення на сайт можна завантажувати безпосередньо з своєї колекції фотографій;

 • Користувачеві доступний широкий вибір тем для оформлення сайту, а також доступ до великої бібліотеці з різними мультимедійними елементами, які допоможуть зробити сайт яскравішим і цікавішим;

 • Отримання статистики по активності і можливість відповідати на коментарі до публікацій безпосередньо зі смартфона;

 • Можливість управління інтернет магазином зі смартфона (в тому числі обробка замовлень, додавання товарів і отримання платежів);

 • Вільне ведення блогу - публікація нових записів, коментарів і т.д.

Завантажити та встановити додаток можна за посиланням:

На якому смартфоні працювати над сайтом

Тепер, коли ви знаєте, як створити сайт на телефоні, поговоримо про те, який пристрій найкраще впорається з подібним завданням. Щоб не виникло проблем при створенні сайту, роботі з хостингом і наповненні ресурсу контентом, смартфон повинен відповідати кільком важливим критеріям:

 • мати потужний продуктивний процесор

 • володіти достатнім обсягом оперативної і вбудованої пам'яті

 • мати стабільний доступ до мережі інтернет на високій швидкості.

Таким критеріям вибору відповідатимуть флагманські моделі будь-якого виробника. Але якщо ви хочете знизити свої витрати на придбання смартфона, то потрібно вибрати доступний, але при цьому потужний і сучасний апарат. І ми допоможемо цей вибір зробити.

Зверніть увагу на модельний ряд молодого британського бренду Wileyfox. Ця компанія з'явилася на ринку в кінці 2015 року, і докладає максимум зусиль, щоб міцно на ньому закріпитися. Ці прагнення допомагають користувачеві стати володарем стильного і потужного смартфона з відмінними технічними характеристиками навіть при надзвичайно обмеженому бюджеті. Відзначимо, що всі апарати, на задній панелі яких нанесено зображення мордочки симпатичною лисички (фірмовий логотип Wileyfox), мають безсумнівні переваги:

 • Наявність двох модулів для сім-карт

 • Підтримка мереж передачі даних 4G LTE

 • Відмінні технічні характеристики.

 • І найголовніше - максимально доступна ціна.

Серед новинок 2017 року модельному ряду компанії Wileyfox найбільш підходящим смартфоном для створення сайту можна сміливо назвати Swift 2 X .

Wileyfox Swift 2 X

Висока продуктивність легкого металевого смартфона забезпечується потужним 8-ядерним процесором Qualcomm 430, а також наявністю 3 Гб оперативної пам'яті. Це дозволить вільно працювати з потрібними додатками для створення сайтів, не турбуючись про нестачу ресурсів. Для скачування і зберігання даних користувачеві доступні 32 Гб вбудованої пам'яті і можливість роботи з картою пам'яті microSDXC об'ємом до 128 Гб.

За допомогою 16-мегапіксельною камерою з двофазним автофокусом і подвійним LED спалахом користувач може створити яскраві і якісні ілюстрації для свого сайту.

За допомогою 16-мегапіксельною камерою з двофазним автофокусом і подвійним LED спалахом користувач може створити яскраві і якісні ілюстрації для свого сайту

Як і всі моделі сімейства Wileyfox, Swift 2 X отримав два слота для сім-карт. Для підключення до 4G інтернету можна використовувати будь-який з них, просто вибравши потрібний в меню пристрою. Це безсумнівно стане в нагоді при роботі над створенням власного сайту - наявність швидкісного інтернету є одним з обов'язкових умов успіху. Всі ваші дані, які будуть зберігатися в пам'яті смартфона, надійно захищені - апарат має сканер відбитків пальців, і отримати доступ до пристрою зможете тільки ви. Також модель оснащена модулем NFC, сучасним портом TYPE-C 2.0, підтримується технологія швидкої зарядки акумулятора Quick Charge 3.0.

Якісний Full HD IPS дисплей діагоналлю 5,2 дюйма ідеально підійде, як для написання об'ємного масиву коду з нуля або для збору сайту за готовими шаблонами.

І найголовніше - на офіційному сайті замовити Wileyfox Swift 2 X можна всього за 12 990 рублів.

висновок

Як ви зрозуміли, зробити сайт за допомогою тільки свого смартфона можна, і це зовсім не складно. Потрібно тільки купити потужний продуктивний апарат і встановити відповідні додатки.

Чи потрібна знання мови HTML?