ВУЛИЧНА МОДА - streetwear і street fashion

ВУЛИЧНА МОДА або як ще кажуть streetwear і street fashion. Так називається стиль модного повсякденного одягу міських жителів. Особливість вуличної моди - ігнорування тенденцій і ставка на індивідуальність.

Напрямок якраз і виник як протест проти будь-яких fashion-канонів і рамок, які встановлюються культовими будинками мод. Творці стилю - звичайні молоді дівчата і хлопці, для яких одяг - важливий спосіб самовираження.

Згодом street style став настільки розвиненим і концептуально завершеним явищем, що в світі моди заговорили про переворот: все більше експертів вважають, що сьогодні не кутюр'є задають тон
вуличну моду, а вулична мода диктує правила дизайнерам.

Особливість streetwear в тому, що практично відсутнє поняття «недоречно». У цьому одязі ходять і в магазин за хлібом, і на роботу, і в паб, і на вечірку. Шанувальникам вуличної моди якимсь дивним чином вдається складати універсальні Look'n.

Шанувальникам вуличної моди якимсь дивним чином вдається складати універсальні Look'n

Політ фантазії і бажання експериментувати - ще одна відмітна риса стилю. Правда, важливо вміння балансувати на межі: щоб епатаж не став несмаком.

Мікс декількох принтів - улюблений хід прихильниць street style. Щоб виглядати при цьому елегантно, потрібно постаратися чимось об'єднати візерунки, наприклад, тональністю відтінків (в даному випадку обидві принтовані речі пастельні).

Цей образ - доказ того, що трикотажні речі можуть виглядати зухвало і актуально. Фішка - розміри светри (oversized в моді!) І шарфа. Важлива роль і у очок: металева оправа надає образу витонченості.

У street style не бояться багатоцвіття! Але з однією важливою обмовкою: ніхто не міксує кричущі відтінки - вибирають виключно півтони. Помітні фарби зазвичай використовують соло і на тлі ахроматікі.