Що читають розумні жінки: 10 книг, які підвищать ваш IQ

Ірина Балманжі   Інтелект сьогодні, мабуть, найцінніша валюта
Ірина Балманжі

Інтелект сьогодні, мабуть, найцінніша валюта. Його не купиш за гроші, але саме він здатний виділяти вас в натовпі людей. Інвестиції в ваш IQ - найважливіші інвестиції в життя. Пропонуємо вам книги, які повинна прочитати кожна розумна жінка.

Якщо ви відчуваєте постійну зайнятість, голова буквально ломиться від кількості справ і все навколо називають вас дуже працьовитою людиною, пора читати цю книгу. Вона допоможе змінити ставлення до життя: впоратися з перевтомою, відшукати найважливіше і, нарешті, зітхнути вільно. Грег Маккеон впевнений: постійний цейтнот - аж ніяк не дорога до успіху, набагато цінніше в житті вміння розставляти пріоритети.

Що відрізняє розумної людини від посереднього? Відповідь проста: вміння знаходити важливе й цінне, прагнення до досконалості і бажання стати номером 1 у всьому, що ти робиш. Саме про це видатний бестселер Джима Колінза. Він не тільки допоможе розібратися в складних бізнес-процесах, але і підкаже, як відокремити зерна від плевел. А це дійсно цінний крок на шляху до успіху.

Ця книга - в топ-20 хітів в розділі «Маркетинг» на Amazon.com. І це найкращий помічник для бізнес-леді. Прості і слушні поради автора допоможуть зробити вашу роботу ефективніше і наповнять її новим змістом. Всі рекомендації автора нескладно застосувати на практиці. Відкривайте книгу і відразу приступайте до справи!

Хочете, щоб у вашому житті було менше стресів, а на зустрічах, робочих переговорах і вдома ви відчували себе щасливішими і впевненіше в собі? Ця книга допоможе і підтримає у важкій ситуації. Численні тести і вправи, практичні рекомендації автора допоможуть побачити в собі сильні сторони, стати стійкіше до будь-яких неприємностей і ефективніше справлятися з критикою.

Кожен день нам доводиться спілкуватися з різними людьми. Кому-то це здається пригодою, а кому-то - справжнім випробуванням. Тим часом будь-яка розмова може мати продовження, якщо її правильно почати. Але найчастіше наші страхи, невпевненість у собі або сором'язливість заважають зробити перший крок, позбавляючи нас великих можливостей. Ця книга допоможе вам стати більш комунікабельними і сприймати будь-яку нову зустріч, як захоплюючий процес. Хтозна, може бути, поради автора змінять ваше життя на краще.

Якщо ви вважаєте, що найважливіше в житті - інтелект, то ви маєте рацію лише частково. Емоції не менш важливі для досягнення професійних висот і побудови особистого життя. Адже вміння керувати за власними негативними почуттями - якість, яке допоможе вийти із найскладнішої ситуації. І автор цієї книги, гуру психології, допоміг його знайти мільйонам людей по всьому світу. Можливо, варто спробувати і вам.

Чарівний засіб, який допоможе стати розумнішими і зберігати відмінну пам'ять довгі роки. Захоплюючі головоломки і завдання для тренування розуму і пам'яті допоможуть прокачати мозок. І найважливіше - вони універсальні: підходять для будь-якого віку і допомагають підтримати пам'ять на хорошому рівні. Пам'ятайте: не буває поганої пам'яті. Бувають тільки ледачі люди, які не бажають її тренувати.

Ця книга допоможе відкрити таємні комори вашого мозку: навчить мислити креативно, підкаже, як позбутися від стресів і стати продуктивніше. Будьте впевнені: мозок потрібно тренувати точно так же, як м'язи, адже саме це вкладення окупиться сторицею. Застосовуйте прості і дієві вправи з цієї книги, щоб підвищити ефективність вашого мозку.

Розумна людина ніколи не ставить гроші на перше місце. Він розуміє: набагато важливіше стати професіоналом, допомогти людям або наповнити чиєсь життя сенсом. Книга Бо Бёрлінгема якраз про це. Вона розповідає про те, як розставити пріоритети на роботі і в житті і навчитися отримувати задоволення від процесу, відмовившись від погоні за прибутком.

Для того щоб знайти відповіді на найважливіші питання, потрібна ціла життя або одна єдина книга. Таку написав один з найрозумніших людей сучасності Іцхак Адізес. Його нова книга не стосується питань бізнесу, вона про те, що хвилює кожного з нас - про сенс життя, щастя, любові, людському призначення. На складні філософські питання Іцхак Адізес дає мудрі і зрозумілі відповіді. За версією «Манн, Іванов і Фербер» і Cosmopolitan.

Що відрізняє розумної людини від посереднього?
Хочете, щоб у вашому житті було менше стресів, а на зустрічах, робочих переговорах і вдома ви відчували себе щасливішими і впевненіше в собі?