Некомерційний проект FEDORIV-FILTER - дизайн-блог для натхнення

  1. Три натхнення з дизайн-блогу FILTER
  2. Хороший дизайн апелює не до мозку, а до серця

У 2004 році Андрій Федорів заснував одне з перших дизайн-бюро в Україні - Karandash. Зі створенням дизайн-бюро в країну прийшли світові стандарти, а дизайн став більше націлений на мінімалізм і функціональність. У 2011 році Karandash став дизайн-департаментом FEDORIV . Сьогодні в команді 11 чоловік на чолі з шеф-дизайнером Віталієм Парфільевим. Дизайн для команди FEDORIV - не просто набір красивих шрифтів і картинок, а відображення ідеї продукту. У цій статті ми вирішили показати на конкретних прикладах з корпоративного блогу FILTER , Що означає хороший дизайн для творчої команди FEDORIV, а також поділитися думками ТАТА БРЕНДА про цінності дизайну в бізнесі.

Три натхнення з дизайн-блогу FILTER

Місто Дебрецен, розташований на сході Угорщини, бореться за звання культурної столиці Європи 2023 року. Студія Classmate Studio розробила візуальну ідентичність міста, засновану на ідеї, що люди і культура притягують один одного, як магніти.

Щоб здивувати клієнтів нугой, зробленої вручну, і подякувати за довіру продукту, Барселонська студія графічного дизайну PAR розробила дизайн упаковки з індивідуальним посланням для кожного. Дизайнери створили упаковку, яка одночасно дуже проста і в той же час несе сильне послання «Це було зроблено тільки для вас, і ми хочемо поділитися цим з вами».

Дизайнери створили упаковку, яка одночасно дуже проста і в той же час несе сильне послання «Це було зроблено тільки для вас, і ми хочемо поділитися цим з вами»

А це бакалаврська дипломна робота студентки з Італії Lorenza Liguori «COSEBRUTTE» (Погані речі). Чистий експеримент, який народився з цікавості, де головний інструмент донесення думки - потворність. Через цей образ Lorenza намагається поглянути на людей, позбавлених культури моралі, оцінити соціальний зміст, людське і історичне. Робота закликає дивитися глибше, адже під поверхнею цих характеристик є цікава історія. Потворність завжди вважалося тінню краси, його злого брата-близнюка. У наш час з'ясовується, що в природі, якщо є щось потворне, воно змішується з красивим.

У наш час з'ясовується, що в природі, якщо є щось потворне, воно змішується з красивим

Хороший дизайн апелює не до мозку, а до серця

Не бійтеся створити те, в чому є ідея, наскільки б божевільної вона не була. Створюйте цілісний бренд з кращими і приєднуйтесь до світу ТАТА БРЕНДА . CREATE WHATEVER!