Дмитро Беспалов | Блог

Що таке стійка мобільність в умовах міста, який найбільш вигідний вид транспорту і чого не вистачає Києву інфраструктурно - говоримо в програмі «Щоденний завтра» на радіо НВ.

Continue reading "У передачі« Щоденний завтра »на радіо НВ говоримо про мобільність сьогодення і майбутнього»

На запрошення студії ландшафтної архітектури Коцюба, честь мав у приміщенні легендарного громадського в усіх сенсах ресторану Urban Space 500, прочитати лекцію ( посилання на захід ) Про таких до болю знайомих і очевидних, незрозумілих транспортні проблеми Києва. «Не викликає сумнівів» (с), що в Києві величезні пробки, яких немає; протистояння комунального та приватного громадського транспорту і стрімке зростання рівня автомобілізації з затримками часу. Дивіться, якщо пропустили:

Continue reading "Лекція про транспортні проблеми Києва в Urban Space 500»

Тепер офіційно: Дмитро Олександрович Давтян (До речі, мій повний тезка!) Запропонував, а я погодився стати його позаштатним радником з питань транспортного планування та моделювання. Що це означає? Точно ще не знаю, адже я, уявіть, ще ні для кого офіційно не виступав у цій ролі.

Continue reading "Радник заступника голови Київської міської державної адміністрації на громадських засадах з питань розвитку транспортної інфраструктури»

Continue reading Радник заступника голови Київської міської державної адміністрації на громадських засадах з питань розвитку транспортної інфраструктури»

За останні два-три десятка років, принципи розвитку міст в усьому світі кардинально змінюються. Повсюдно, в Європі, Америці, Азії та Африці, міста, від невеликих до найбільших, а також агломерації, нарощують зусилля, спрямовані на підвищення їх привабливості не тільки для своїх жителів, але і для приїжджих. Для досягнення даної мети, вони прагнуть знайти і забезпечити баланс між доступністю, безпекою та якістю навколишнього середовища, визначаючи людини як свій центральний елемент.

Continue reading "Планування сталої мобільності в містах України»

Разом Із ведучим передачі Дебаті.Кіїв на Центральному каналі, а такоже Сергієм Литвиновим, в.о. директора з транспорту КП Київпастранс, Обговорюємо розвиток київського громадського транспорту.

Continue reading "На Центральному каналі у передачі Дебаті.Кіїв Обговорюємо столичний громадський транспорт»

Час об'єктивно в нашому світі, попри те, про що нам розповідають в популярних нині кіновсесвіту. Однак, його сприйняття нами - дійсно відносно. Всі напевно помічали, що час, наприклад, коли нам добре - летить блискавкою, а, буває, тягнеться в моменти будь-якого дискомфорту. У транспортному плануванні ми цю особливість людини також змушені враховувати в ство розрахунках і прогнозах. Для цього є такий важливий показник, як «сприймається час поїздки». По-суті, він грає роль підвищує або понижуючого коефіцієнта.

Continue reading "Метро монополія на мобільність в Києві»

Continue reading Метро монополія на мобільність в Києві»

Колись я вважав, що найголовніша наша трудність в Україні - це розробити хороший план або стратегію вирішення очевидних проблем, в тому числі і в транспорті. Безліч груп і клубів за інтересами, при мені і без мене збиралися, і все ставили перед собою мети - так чи інакше написати стратегію, план, маніфест, що-завгодно, де описати своє бачення вирішення, як правило, настільки очевидного, як і неймовірного . Скажімо так, нерідко виходило наступне: «щоб вирішити проблему голоду на Землі, потрібно нагодувати голодних».

Continue reading "Особливості вітчизняного транспортного планування»

Що це означає?