Bowandtie.ru - Чоловічий стиль і мода

Костюм трійка в поєднанні з класичним краваткою з принтом "Арабська вензель", перснем з каменем бежевого кольору, браслетами та наручним годинником. Образ доповнений нагрудним хусткою в колір краватки.

Образ доповнений нагрудним хусткою в колір краватки

Класичний піджак твідового переплетення в поєднанні з блакитною сорочкою, краватки з бавовни грубої в'язки, нагрудного бордового хустки в квіточку і бутоньєрки у вигляді квітки сірого кольору. Додатково краватку зафіксовано затискачем для краватки синього кольору.

Додатково краватку зафіксовано затискачем для краватки синього кольору

Вовняний костюм з фантазійним малюнком бордового, синього і сірого кольорів в поєднанні з блакитною сорочкою, сірого краватки з бордовими "огірками" і нагрудним хусткою бордового кольору з орнаментом і "огірками"

Вовняний костюм з фантазійним малюнком бордового, синього і сірого кольорів в поєднанні з блакитною сорочкою, сірого краватки з бордовими огірками і нагрудним хусткою бордового кольору з орнаментом і огірками

Лляної червоний casual піджак в поєднанні з блакитною сорочкою і бежевими брюками. На додаток до образу додані нагрудний хустку блакитного кольору з фантазійним малюнком і casual окуляри.

На додаток до образу додані нагрудний хустку блакитного кольору з фантазійним малюнком і casual окуляри

Класичний костюм блакитного кольору в смужку в поєднанні з фіолетовою сорочкою, краваткою оранжевого кольору з блакитним малюнком, нагрудним хусткою блакитного кольору з фантазійним малюнком і casual очками.

Класичний костюм блакитного кольору в смужку в поєднанні з фіолетовою сорочкою, краваткою оранжевого кольору з блакитним малюнком, нагрудним хусткою блакитного кольору з фантазійним малюнком і casual очками

Casual піджак темно-синього кольору в поєднанні з бордовою сорочкою, білими джинсами і темно-синіми мокасинами. З аксесуарів: червоний нагрудний хустку з фантазійним малюнком, шкіряний браслет темного кольору.