Як вибрати назву для програми?

  1. Чому так важливо правильно вибрати назву?
  2. Що повинно входити в роботу над назвою?

Розробка мобільного додатку є досить складним і копіткою процесом

Розробка мобільного додатку є досить складним і копіткою процесом. Особливу увагу важливо приділяти ASO-атрибутам, оскільки від них багато в чому залежить те, чи зацікавить ваш проект користувачів або так і загубиться в маркеті серед конкурентів. Наприклад, як вибрати назву для програми. Він має не просто задовольняти вимогам пошукових алгоритмів, але і інформувати користувачів про особливості і призначення того чи іншого аппа.

Чому так важливо правильно вибрати назву?

Чому так важливо правильно вибрати назву

Вибирати ім'я для програми необхідно на початкових етапах розробки. На відміну від скріншотів, ключових слів і іконок, у вас не буде можливості провести A / B-тести назви, тому варто врахувати чинники оптимізації, унікальності і інформативності. Єдиної відповіді на питання, яку назву принесе більше завантажень, немає. Все залежить від характеру самого додатка, числа конкурентів з обраної категорії та релевантності запитам користувачів.

Що повинно входити в роботу над назвою?

Щоб ім'я вашого застосування було максимально ефективним і приносило необхідну кількість установок, попрацюйте над наступними пунктами:

  1. ASO або оптимізація під мобільний маркет. Відвідувачі App Store і Play Market шукають додатки в кілька способів:
  • вибирають на головній сторінці;
  • вивчають певні категорії;
  • вводять запити в пошуковий рядок.

Виходячи з цього, крім вибору правильної категорії і роботи над просуванням, необхідно зробити ASO оптимізацію назви. Це можна виконати, додавши основні запити, за якими людина зможе знайти вашу програму. Але важливо не перестаратися з використанням ключових слів. Магазини залишають за собою право видаляти додатки з переспамом.

  1. Унікальність. Важливо дотримуватися балансу між використанням кейвордс, унікальних елементів і слів, які характеризують функціонал додатка. Якщо рядок імені вашого застосування буде перевантажена типовими запитами, ви ризикуєте не витримати конкуренції.
  2. Правильний розмір. Кожен маркет встановлює свої обмеження на кількість символів в назві. Наприклад, в Google Play цей показник становить 28-30 символів, в App Store не рекомендується вибирати слова і фрази, що містять більше 23 символів.
  3. Тестінг. Так, ми говорили вище, що перевірка ефективності назви найскладніше піддається попередньому тестуванню. Змінити ім'я в маркетах можна лише після подання запиту на оновлення, але ця процедура непрактична. Один з варіантів тестінгу - це банерна реклама в Facebook з кожним з відібраних варіантів. Кількість кліків буде ідентифікатором привабливості того чи іншого назви. Також можна провести опитування серед колег, знайомих, родичів і оцінити їхню реакцію. Ці методи можна застосувати і при аналізі створення іконки з урахуванням ASO .

Підведемо підсумки. У пошуках відповіді на питання, як назвати додаток, можна виділити наступний алгоритм, який підвищить ваші шанси на ефективне просування: короткий, але ємне зміст з помірним використанням ключових слів, унікальними елементами, що минув тестування за допомогою декількох доступних інструментів.

У пошуках відповіді на питання, як назвати додаток, можна виділити наступний алгоритм, який підвищить ваші шанси на ефективне просування: короткий, але ємне зміст з помірним використанням ключових слів, унікальними елементами, що минув тестування за допомогою декількох доступних інструментів

Чому так важливо правильно вибрати назву?
Що повинно входити в роботу над назвою?
Чому так важливо правильно вибрати назву?
Що повинно входити в роботу над назвою?