Як вибрати mp3-плеєр?

 1. Музичний плеєр
 2. Портативний мультимедіа-плеєр (PMP)
 3. Портативний мультимедіа центр

Думка про те, що мп3-плеєр вміє відтворювати тільки музику вже застаріло
Думка про те, що мп3-плеєр вміє відтворювати тільки музику вже застаріло. Виробники навчили свої девайси показувати фотографії, записувати звук, відтворювати відео, а деякі моделі можуть навіть записувати потокове відео, з їх допомогою слухати радіо і інше. Останні моделі плеєрів - їх навіть язик не повертається назвати плеєром, тому як в них є практично все, крім функції «телефону» - просто а-ля МФУ. Але саме це різноманіття функцій, часто може просто збити з пантелику покупця.
Тому як на ринку сьогодні можна зустріти величезну кількість мп3-плеєрів різних брендів . І цінова категорія іноді може відрізнятись не суттєво, але доплативши, наприклад, 50-100 грн., Ви можете отримати функцію диктофон і радіо до свого плеєра. Сьогодні ми допоможемо Вам розібратися у всьому цьому різноманітті.

Перше, що Ви повинні зробити - це визначиться з функціями, які Вам дійсно потрібні в плеєрі, а від яких можна відмовитися.

Музичний плеєр

Музичний плеєр

  Такі плеєра, як правило, бувають бюджетними, або іміджевими. Але в плані функціональності вони дуже обмежені. Такі моделі оснащені невеликим об'ємом пам'яті і, варто звернути свою увагу, на наявність FM-приймача. Досить часто можна зустріти такі плеєри у вигляді модного аксесуара.

Читайте також: Швидкий огляд Samsung Gear Fit 2: фітнес-трекер з GPS і плеєром

"За та проти"
Низька ціна і малі габарити залучають покупців, але не можуть порадувати великою функціональністю. Такий плеєр підійде для подарунка, для стилю або просто для прослуховування музики, але з малим об'ємом пам'яті.

 • Apacer Audio Steno - Простий плеєр з маленьким монохромним дисплеєм, з мінімум можливостями і за помірну ціну. Плюс, Ви можете його використовувати, як флеш-накопичувач.
 • Ergo Zen - Бюджетна модель плеєра, представленого у вигляді флешки. Зручний у використанні тим, що не вимагає додаткового ПЗ і може бути використаний на будь-якому ПК. Правда якість звуку трохи страждає. Cowon U5 - музичний плеєр, початкового рівня, який має мінімальну функціоналом, але може порадувати відмінним звучанням, що велика рідкість в плеєрах, такого класу.
 • iPod Shuffle - один з найбільш мініатюрних плеєрів від компанії Apple, який представлений у формі затиску і оснащений фірмовою функцією (shuffle) - перемішування музики. Що дозволяє слухати Вам мікси з Ваших улюблених пісень.
 • Cowon T2 - плеєр являє собою кулон, який можна носити на шиї. У той же час це хороший маленький плеєр, який зручно взяти з собою. iRiver MPlayer Eyes - ще одні плеєр, який, швидше за все, виступає в ролі аксесуара. Він виконаний у формі голови Міккі-Мауса.

Портативний мультимедіа-плеєр (PMP)

Портативний мультимедіа-плеєр (PMP)

Такого роду плеєри дозволяють слухати не тільки музику, але і мультимедійний контент в цілому. Фільми, фотографії, текст. PMP мають компактний розмір при хороших технічних функціях. Розмір пам'яті тут вбудований і може досягати 8 гб., Але є ряд моделей, які підтримують карти пам'яті і дозволяють збільшити обсяг пам'яті до 32 гб. А самі топові моделі з категорії PMP управляються за допомогою сенсорного екрану.

"За та проти"
ПМП видає відмінне звучання і оснащений великим функціоналом, при цьому має оптимальні габарити. Головне, на що варто звернути увагу - це на обсяг і можливість збільшення пам'яті. Зверніть увагу, також на підтримку форматів, як музики, так і відео, тому як додаткові труднощі можуть бути представлені у вигляді конвертації контенту для Вашого мп3-плеєра.

 • Apple iPod Nano - 5-е покоління найпопулярнішого і відомого плеєра в світі. У ньому купертіновци вперше застосували FM-приймач, чого раніше не було в плеєрах компанії Apple, плюс оснастили його камерою.
 • Iriver E100 - «середнячок» в своєму класі. Має оптимальне співвідношення ціни і якості. ЧО-ТО МАЛО ХАРАКТЕРИСТИК У ПОРІВНЯННІ З ДР приклад
 • Cowon S9 - якість звуку в плеєрі не вимагає доказів. При цьому володіючи широким спектром функціональних можливостей і елегантним дизайном в додачу, дозволить власникові відчути всю красу цього плеєра.

Читайте також: Кращий програвач для фільмів: три хороших медіаплеєра на ПК

Портативний мультимедіа центр

Портативний мультимедіа центр

Плеєри даного типу - верхня ступінь еволюції музичних плеєрів. Такі гаджети можуть багато - записувати аудіо і відео-контент, передбачений вихід в Інтернет, ігри, відео-зв'язок, великий обсяг пам'яті (до 100 гб.), Екран до 4 дюймів. Все, про що тільки можна мріяти. Це атрибут справжнього гику.

"За та проти"
Такі пристрої дозволяють переглядати фільми, «бродити» по Інтернету - великий екран - дуже зручно, але мініатюрними габаритами, як розумієте, плеєр не буде. І якщо для вас не важлива компактність, то великий обсяг пам'яті і багатофункціональність повинні залучити вас, безперечно, навіть якщо ви і не медіаман. Але, на жаль, ціна на такі апарати відповідна.

 • iPod Touch - це дійсно більше, ніж просто плеєр: в ньому є всі функції, яким володіє на сьогоднішній день мобільний телефон. iPod Touch володіє невеликими габаритами, але мультіфункціонален. Він своєрідний «молодший брат» iPhone, який повільно, але впевнено, наздоганяє його.
 • Cowon O2 - являє собою суміш PMP і мультимедійного центру.

Великий сенсорний екран дозволяє комфортно переглядати фільми. А встановлені ігри на плеєрі не дадуть Вам занудьгувати в дорозі. Вдалого Вам вибору разом з Price.ua !

Читайте також