20 книг, які змінюють життя

Талановитий письменник оперує словом, як майстерний маг-чарівник, передаючи потужний заряд енергії читацької аудиторії. Його захоплююче чтиво спонукає до роздумів над власним буттям, зміною себе і навколишнього світу. Тому книги - це справжнісіньке дієве «зброю», чудо, здатне кардинально змінити погляди людини. В цьому топі ми зібрали книги, які змінюють життя на краще - 20 видань, які надихають, вчать думати інакше.

В цьому топі ми зібрали книги, які змінюють життя на краще - 20 видань, які надихають, вчать думати інакше

Ольга Фреймут « Етикет. Школа пані Фреймут »

Книга, яка доводить, що все в цьому житті можна встигнути. Головне - захотіти. І ні в якому разі не треба відкладати плани на потім! Жити зараз і сьогодні, реалізовуючи себе, щоб «в старості не залишитися з котом на колінах». Звід правил особистого етикету від екстравагантної української діячки, викликає щирі суперечливі емоції: сміх і смуток, реальність і фантазії. Автор говорить про те, як знайти свою половинку, поплакати, вгамувати негативні емоції, завжди відмінно виглядати і, звичайно ж, полюбити себе разом з тими, хто поруч.

Наталя Могилевська. « Худнемо разом »

Якщо взяти книги, які змінюють життя, що вийшли останнім часом - ця робота, безумовно, краща на тему схуднення і особистісного зростання. Книга сповнена одвічної мудрості, розповідає про те, як подолати чорну смугу в житті, знайти сили для подальшого самостійного поліпшення себе у всіх іпостасях. Могилевська, а також її подруга, лікар-дієтолог Наталія Самойленко спростовують цілий ряд міфів про правильне харчування, досить глибоко висвітлюють теми ритму життя, метаболізму, дають робочі поради по гастрономії та здобуття внутрішньої гармонії. Безцінний матеріал, що дозволяє змінити життя на краще.

Безцінний матеріал, що дозволяє змінити життя на краще

Марі Кондо. « Викинь Мотлох Із життя! Мистецтво прибирання, Пожалуйста змініть вас назавжди »

У вашому будинку повно непотрібних речей? Не знаєте, як позбавити себе від шопоголизма? Хоч скільки прибирай в будинку, а все одно немає почуття порядку? Ця книга змінює існуючий хід справ раз і назавжди. Автор дає цінні поради про те, як звільнитися від усього непотрібного і знайти місце для самого важливого. І це стосується не тільки матеріальних благ. Після прочитання книги ви не тільки скинете пару зайвих кілограм, нарешті знайдете власний стиль в одязі, а й, оточивши себе улюбленими речами, привернете коханої людини!

Марк Менсон. « Витончення мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем »

У книзі піднімається досить цікава тема - надлишку позитивного мислення. Автор вчить сприймати негатив критично, генерувати з нього життєву енергію, неминуче приводить до позитивних змін. Хочете навчитися безболісно і жваво долати життєві проблеми, вичавлювати з мінімуму максимум, і таким чином удосконалюватися? Безумовно, цей матеріал для вас.

Безумовно, цей матеріал для вас

Віктор Франкл. « Людина в пошуках справжнього СЕНС. Психолог у концтаборі »

Життєстверджуюча книга людини, яка пройшла пекло німецьких концтаборів. Філософ, психолог, вчений виводить власний психіатричний метод - логотерапія і введення поняття проактивности. Паралельно з, власне, історією перебування автора за стінами Дахау і Освенціма, автор стверджує про те, що то, як людина поводиться в кожній окремій ситуації, - вибір самої людини. І завжди можна вчинити інакше. Канони Франкла досі застосовні в психіатрії, а ця книга - відмінний спосіб усвідомити своє покликання, знайти додаткову життєву мотивацію.

Джейсон Фрайд. « Rework. Ця книга переверніть ваш погляд на бізнес »

Амбітним підприємцям в допомогу! Книга вчить азам створення успішних проектів, призводить нетрадиційні методи і підходи побудови бізнесу, маркетингових заходів, питання підбору персоналу. Багато в чому спростовує усталені думки. Дає потужний поштовх віри у власні сили і практичну базу для майбутніх звершень. Більше ніякої імітації бурхливої ​​діяльності і зростання методом проб і помилок! На зміну Work приходить ReWork!

На зміну Work приходить ReWork

Ерік Берн. « Ігри, у Які Грають люди »

Ще одна корисна книга з розділу книги, які змінюють життя. Пізнайте невідому реальність, цілком визначальну наше буття! Відомий канадський учений, доктор аналізує понад 120 життєвих випадків, підтверджуючи думку про те, що життя - це і є гра. Гра подружня, ділова, сексуальна, в дружніх комунікаціях і т.д. У кожну з яких ми потрапляємо волею-неволею, і таким чином, пливемо за течією. Автор вчить, як не потрапити в мережі гри, позбутися стереотипів і адекватно розуміти природу людської сутності.

Кен Могти. « Ікігаі. Сенс життя по-японськи »

Книга для цінителів східних культур і одночасно прагнуть до активного саморозвитку. Кен Могти пропонує вивчити багатовікову японську філософію, канони якої призводять до довголіття і моральної нірвані. За допомогою ікігаі ви навчитеся сприймати даність виключно з оптимістичної точки зору, будете знаходити задоволення в усіх справах. Що і призводить до гармонії з навколишнім світом і самим собою. У будь-якій сфері, з прочитанням книги, вас чекає успіх. Як у професійній діяльності, так і на особистому фронті. Не дарма ця книга в списку «книги які змінюють погляд на життя».

Не дарма ця книга в списку «книги які змінюють погляд на життя»

Гері Чепмен. « П'ять мов любові. Версія для тих, хто не перебуває в шлюбі »

Одна з небагатьох робіт на тему міжособистісних відносин, що мають принципову концепцію. На думку автора, любов - це ціла наука, і щоб в ній мати успіх, її спершу треба вивчити. У книзі дуже доступно розповідається про те, як правильно висловлювати почуття, будувати спілкування з близькими, щоб вони розуміли, як ви до них ставитеся. Вже згадана проблема подається з точки зору християнської моралі, на чітких життєвих прикладах, що, безумовно, робить книгу ціннішою для читачів. Якщо ви хочете пізнати тонкі моральні межі любові, реабілітувати самі безнадійні відносини, цю книгу варто прочитати.

Робін Шарма. « Чернець, Який продавши свой Феррарі »

Історія життя адвоката-мільйонера, який в одну мить втратив інтерес до життя, прийшов до небувалого духовної кризи. Відмовившись від усіх благ, він цілком занурюється в культуру Тибету, намагаючись забути самого себе. І коли, здавалося, виходу немає, здійснюється диво - його життя набуває нових барв. Джуліан, головний герой книги, пізнає мудрість, з якою можна подолати будь-які проблеми і перешкоди. Переоцінити власне буття, навчитися жити сьогоденням. Прийти до позитивного мислення, а головне, зрозуміти власне призначення! А тепер хоче поділитися цією мудрістю з вами. Якщо ви в пошуках схожих життєвих настанов, читайте книгу однозначно. На думку Якабу - це одна з найцікавіших робіт, що входять до переліку - книги змінюють життя.

На думку Якабу - це одна з найцікавіших робіт, що входять до переліку - книги змінюють життя

Сьюзен Кейн. « Сила інтровертів. Тихі люди в мире, что НЕ может мовчати »

«Успішна людина обов'язково повинен бути веселим, енергійним, комунікабельним» - стереотип, що склався століттями. Але що, якщо ви не володієте подібними рисами? Вихід є! Автор спростовує другорядності інтровертів в суспільстві, яке болісно сприймає людей, що не відповідають нав'язаним стандартам екстраверсії. На прикладах показує, що інтроверсія - не вирок. Кейн дає поради для поліпшення морального і соціального тонусу, підвищує самооцінку і мотивує. Допомагає рекомендаціями в професійній діяльності, особистому житті, батькам, вчителям, кожному мислячому людині. Книга для взаєморозуміння з навколишнім середовищем, для визнання себе, гармонійного заповнення внутрішнього простору. Заслуговує на увагу, як інтровертів, так і протилежної полюса - екстравертів.

Стівен Кові. « 7 звичок Надзвичайно ефективних людей »

Супер популярна робота Стівена Кові, практичний посібник для тих, хто хоче поліпшити себе і стати більш ефективним. Тих, кому потрібні зміни в кар'єрі, сімейного життя, стосунки з рідними і друзями. Мотивуючий матеріал дає поштовх до роботи над собою, вихованню твердого характеру, який, в свою чергу, служить потужним фундаментом для побудови якісної і повноцінної життя. Правильних переконань і світогляду, з яких випливає поведінку.

Правильних переконань і світогляду, з яких випливає поведінку

Наталя Клименко « Українська легко! »

Захоплююча посібник для всіх, хто бажає знайти нові «скіли» в знанні рідної мови, вивчити нові синоніми і фразеологізми. На сторінках книги у вигляді інфографіки розглядаються неабиякі і досить складні приклади вживання слів в українській мові. Наводяться прості і зрозумілі правила, застосовуючи які в житті, ви назавжди позбавитеся від суржику, русизмів, кальки, словесних оборотів і виразів, не характерних для української мовної традиції.

Людмила Саричева. « Пиши, скорочуй. Як створювати сильний текст »

Класний матеріал, щоб відточити навички написання текстів самого різного характеру, від рекламних до журналістських і публіцистичних. Створення ефективної розсилки, дієвих маркетингових матеріалів, лаконічність у викладі думки, способи позбавлення від мовного сміття, штампів - основні теми книги. 10 основних постулатів генерації по-справжньому стильного тексту. Копірайтерів, редакторам, програмістам, менеджерам, журналістам читати в обов'язковому порядку! Купити книги, які змінюють життя на краще, можна на сайті Yakaboo.

Купити книги, які змінюють життя на краще, можна на сайті Yakaboo

Келлі Макгонігал. « Сила Волі. Шлях до влади над собою »

Якщо взяти всі книги, що змінили життя, то кращої на тему розвитку сили волі не знайти! Автор викладає дієву методику тренування навички, що дозволяє перемогти шкідливі звички, виробити в собі стрижень до нових перемог. У бізнесі, спорті, стосунках. Як влаштовано наше мислення, що є причиною невиходу із зони комфорту - теми, розкриті в книзі в повній мірі. З цікавими прикладами і фактами. 10-тижневий курс дозволяє розвинути «мозкову м'яз», ставши більш стійким до мінливого ритму життя і добитися поставлених цілей.

Остін Клеон. « Кради як митець. Креативні «фішки», про Які тобі ніхто НЕ розповість »

Книга-порятунок для тих, хто боїться почати творити. Тут зібрані прості поради, написані простими словами, які знаходять відгук у кожному читачі. Прості кроки для досягнення Великої Мети. Чи не способом «крадіжки» чужих ідей, а через з глибокий аналіз. Тобто, переосмислення чогось цікавого з генерацією власного шедевра. Видання виконано у формі Артбук з конкретними порадами, прикладами і ілюстраціями того, де і як брати ідеї для творчості.

Видання виконано у формі Артбук з конкретними порадами, прикладами і ілюстраціями того, де і як брати ідеї для творчості

Лора Вандеркам. « Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішніх жінок »

Відмінна книга, повна практичних порад щодо благоустрою часу, думок і бажань жінок. Корисні поради автора дають зрозуміти, як побудувати графік діяльності, щоб в ньому ще залишалося місце для себе, знайти баланс між робочими й особистими справами. Судження Вандеркам побудовані на міцній дослідницькій основі - аналізі життєдіяльності успішних працюючих жінок з високим доходом. На прикладі сотень історій фахівець з тайм-менеджменту довела, що кожен може досягти всього, чого хоче, і «мати все».

Дмитро Портнягин. « Трансформатор. Як створити свій бізнес і почати заробляти »

40 правил для налагодження успішного бізнесу, і все з однієї книги про життя! Догми, перевірені на практиці і методом помилок. Велика частина видання - тернистий шлях автора до вершини успіху. Це постійні виклики і суворі уроки життя, дають безцінний досвід. Досвід, що дозволяє стати лідером, неймовірно мотивуючий до досягнення найвищих результатів. Матеріал для тих, хто в пошуках впевненості у власних силах, імпульсу до початку нового життя, про яку ви так мріяли.

Матеріал для тих, хто в пошуках впевненості у власних силах, імпульсу до початку нового життя, про яку ви так мріяли

Ірвін Ялом. « Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта »

Дивовижний нон-фікшн з 10 оповідань, заснованих на реальних подіях. 10 історій різних пацієнтів Ялом, точніше, історій їх лікування. А причини психологічних розладів тут найрізноманітніші: ставлення до жінок, як до беземоційним сексуальним об'єктах, а не як до людей; емоційний катаклізм в зв'язку з виходом на пенсію; сліпа закоханість в людини, якого в останній раз ти бачив вісім років тому. Надмірна любов до їжі, наслідком якої є самотність; страх спілкування з оточуючими людьми і т.д. Ситуації, на основі яких можна скласти власне ставлення до тієї чи іншої ситуації, переосмислення своїх недоліків. З цієї книги про життя можна дізнатися про психіатрію, не як про науку, а з саме точки зору психотерапевта. Автор розмірковує нам двома проблемами: проблемою любові і проблемою страху перед смертю.

Говард Шульц. « Історія Starbucks. Усе Почалося з чашки кави ... »

Захоплююча історія однієї з найпопулярніших компаній в кавовій галузі. Приклад того, як подолати труднощі і досягти успіхів у бізнесі. Книга висвітлює період життя компанії в економічну кризу, розповідає, яким чином Starbucks в цей час вдалося втриматися на плаву, а потім, поступово, піднятися до вершини. Багато уваги приділено етичним принципам, атмосфері всередині компанії, відносинам керівної гілки і рядового менеджменту. Висвітлено підходи до роботи з клієнтами і багато іншого. Книга - відмінний приклад, як треба робити, щоб побудувати успішний бізнес.

Читати: Проект Щастя. Шукаємо мотивацію в книгах

Читати: 7 книг, які пробудять твій творчий потенціал

(Visited 10 688 times, 22 visits today)

Не знаєте, як позбавити себе від шопоголизма?
Хоч скільки прибирай в будинку, а все одно немає почуття порядку?
Хочете навчитися безболісно і жваво долати життєві проблеми, вичавлювати з мінімуму максимум, і таким чином удосконалюватися?
Але що, якщо ви не володієте подібними рисами?