Купити детектор прихованих відеокамер "BugHunter Dvideo Економ"

 1. У чому відмінність спрощеної моделі "BugHunter Dvideo Економ" від прототипу (BugHunter Dvideo):
 2. Унікально! Ви отримуєте професійний обнаружитель відеокамер за ціною китайських виробів!
 3. Принцип дії приладу
 4. Опис функціональних можливостей детектора "BugHunter Dvideo Економ":
 5. Технічні характеристики:
 6. Комплект поставки:

Дешевший аналог моделі "BugHunter Dvideo", в якому урізана частина функцій, але ефективний і дальність виявлення залишилися практично такими ж. Призначений для пошуку і виявлення будь-яких камер, в тому числі закамуфльованих. Дозволяє виявляти провідні та безпровідні типи камер, як працюють, так і непрацюючі в даний момент. Виявлення прихованих камер відбувається по відблисків від лінз їх об'єктивів. Вигідний варіант для тих, хто бажає заощадити без шкоди якості!

У чому відмінність спрощеної моделі "BugHunter Dvideo Економ" від прототипу (BugHunter Dvideo):

Для зручності порівняння моделей "BugHunter Dvideo" і "BugHunter Dvideo Економ" ми звели дані по їх основних розходжень в таблицю.

Модель / Параметр Дальність виявлення Світлодіоди ближньої зони виявлення Режими роботи Кількість світлодіодів для індикації заряду батареї BugHunter Dvideo

до 20 м

+

5

5

BugHunter Dvideo Економ

до 18 м

-

1

3

 1. Дальність виявлення трохи менше - 18 метрів (замість 20 м). Реально ця різниця майже непомітна, і в процесі роботи з приладом не створюється ніяких незручностей.
 2. Прибрана додаткова підсистема виявлення камер в ближній зоні (зелені світлодіоди на передній панелі). В результаті, трохи знизилася "помітність" відблиску при пошуку камер.
 3. Немає вибору режимів роботи (частоти спалахів). У BugHunter Dvideo можна було вибрати один з 5 режимів роботи з різною частотою спалахів випромінювачів для підстроювання під освітленість приміщення. У версії "Економ" замість цього використовується спеціально підібраний алгоритм частоти спалахування світлодіодів, який оптимально підходить для приміщень з різною освітленістю.
 4. Спрощено індикація заряду акумулятора. На задній частині корпусу обнаружителя "BugHunter Dvideo Економ" встановлено 3 світлодіода (а не 5, як у прототипу), вони дають менше інформації про заряд акумулятора, але свою основну функцію виконують так само добре - вчасно попереджають про необхідність зарядити батарею.

BugHunter Dvideo Економ представляє собою спрощену і більш дешеву версію високоефективного детектора прихованих відеокамер BugHunter Dvideo
"BugHunter Dvideo Економ" представляє собою спрощену і більш дешеву версію високоефективного детектора прихованих відеокамер "BugHunter Dvideo"

Унікально! Ви отримуєте професійний обнаружитель відеокамер за ціною китайських виробів!

Нашою метою при розробці полегшеної моделі детектора було створити такий пристрій, який при наявності унікально високих характеристик буде прямо конкурувати за ціною з китайськими Обнаружитель відеокамер. Саме тому ми прибрали всі додаткові функції, залишивши незмінною основну базу, яка і робить даний детектор професійним приладом для пошуку прихованих камер.

Якщо Вам потрібен реально ефективний обнаружитель (а не китайська саморобка з низькою дальністю виявлення і огидним якістю збірки), але при цьому Ви хочете заощадити, то BugHunter Dvideo Економ створений саме для Вас!

Принцип дії приладу

Будь-яка камера або відеожучок має об'єктив, який містить у своєму складі лінзу. Принцип роботи приладу полягає в виявленні світлових відблисків, які відображає лінза прихованих відеокамер. Обнаружитель випромінює потужний світловий потік червоного спектра. При попаданні такого потоку на лінзу прихованої камери він відбивається в об'єктив детектора, і користувач бачить яскравий світловий відблиск, який ні з чим не переплутаєш (звичайні предмети не дають яскравих відблисків).

Завдяки компактним розмірам і автономності прилад можна брати з собою куди завгодно: в сауну, на переговори, в готель, примірювальну магазину і т.д. Скрізь Ви зможете бути абсолютно впевнені, що за Вами не підглядають. При грамотному пошуку "BugHunter Dvideo Економ" гарантує 100% -е виявлення абсолютно всіх камер, як би професійно їх не встановлювали.

BugHunter Dvideo Економ дозволить вам виявити всі відеокмери, в тому числі і ретельно замасковані
"BugHunter Dvideo Економ" дозволить вам виявити всі відеокмери, в тому числі і ретельно замасковані

Опис функціональних можливостей детектора "BugHunter Dvideo Економ":

 • Дальність виявлення камер і відеожучков - до 18 метрів! Настільки висока дальність виявлення (зазвичай подібні прилади ефективно працюють в межах 2-8 метрів) обумовлена ​​тим, що застосовані надяскравих випромінювачі світла червоного спектра (загальна потужність - 280 кд). Завдяки такому конструкторському рішенню вдалося збільшити дальність дії приладу майже в 2,5 рази (!), В порівнянні зі звичайними детекторами прихованих камер.
 • Довгий термін служби світлових випромінювачів приладу. Завдяки використанню в конструкції токоограничивающих резисторів вдалося вирішити одвічну проблему всіх подібних пристроїв (швидкий вихід з ладу світлодіодів підсвічування) і забезпечити безперебійну роботу світлових випромінювачів протягом багатьох років.
 • Індикація рівня заряду вбудованого акумулятора. Рівень заряду акумулятора, встановленого в приладі, визначається за двома светодиодам (зеленому і жовтому), розташованим на задній панелі. Якщо горить зелений світлодіод - акумулятор має достатній заряд, змінне миготіння зеленого і жовтого світлодіодів говорить про низький заряд, а коли починає блимати тільки жовтий світлодіод - терміново заряджайте акумулятор. Завдяки цьому Ви завжди будете знати, коли варто зарядити акумулятор приладу, щоб він не підвів Вас в потрібний момент. Під час зарядки акумулятора горить червоний світлодіод, також розташований на задній панелі.
 • Автоматичний контроль нагрівання акумулятора під час зарядки дає гарантію абсолютної безпеки і повністю виключає проблеми з акумулятором.
 • Розроблено в Росії. Даний прилад повністю розроблений співробітниками нашого підприємства. Виготовляється детектор з європейських комплектуючих високої якості.

Пошук камер за допомогою детектора

Користуватися приладом дуже легко. Необхідно всього лише включити детектор і оглянути весь простір приміщення через екран вбудованого об'єктиву.

Виявлення дротяних і бездротових камер спостереження здійснюється безпомилково по світловим відблисків, які вловлює об'єктив нашого приладу. Блик від камери буде чітко проявлятися у вигляді яскравого світлового плями. Прилад зафіксує абсолютно всі камери, навіть ретельно замасковані, де б вони не знаходилися: в сумках, подарунки, одязі, стелі, підлозі, стінах, всередині побутової техніки, меблів та ін.

Виявлені детектором крапки, що світяться - це приховані камери відеоспостереження; зліва направо: в світильнику, дамській сумочці, на стелі
Виявлені детектором крапки, що світяться - це приховані камери відеоспостереження; зліва направо: в світильнику, дамській сумочці, на стелі

Корисна рекомендація: враховуючи той факт, що оптимальна робоча дистанція детектора становить не більше 18 метрів і те, що відеокамера може бути виявлена тільки тоді, коли Ви перебуваєте в поле її зору, рекомендується обстежити всі підозрілі ділянки під різними кутами і ракурсами.

Увага! Працюючий детектор "BugHunter Dvideo Економ" суворо забороняється направляти в очі собі або іншій людині!

Технічні характеристики:

Значення Харчування від вбудованого Li-ion акумулятора (зарядка через адаптер) Максимальний струм, споживаний виробом, мА, не більше 350 Час роботи від акумулятора без підзарядки, ч, не менше 10 Час зарядки акумулятора, ч, не більше 3 Максимальна дальність виявлення відеокамер , м до 18 Діапазон робочих температур від -40 ° с до + 55 ° с Маса виробу з елементами живлення, кг, не більше 0,09 Габарити детектора, мм 92 х 58 х 24

На фотографії показана комплектація детектора BugHunter Dvideo Економ
На фотографії показана комплектація детектора "BugHunter Dvideo Економ"

Комплект поставки:

 • детектор прихованих камер "BugHunter Dvideo Економ";
 • зарядний пристрій від мережі 220 В;
 • упаковка;
 • Інструкція з експлуатації.

Висновок по сертифікації на детектор прихованих відеокамер BugHunter Dvideo Економ
Висновок по сертифікації на детектор прихованих відеокамер "BugHunter Dvideo Економ"

Інструкція по експлуатації в doc форматі