Фотографуємо дзеркальний метал, бекстейдж зі зйомки

Поділитися з друзями:

Поділитися з друзями:

Завдання: Сфотографувати металеву пивоварню, яка знаходиться в кімнаті 4 × 5 метрів без демонтажу обладнання і перенесення об'єкта в знімальний павільйон, прибравши інтер'єр з відображення.

Безумовно, найпростіше було б сфотографувати великий блискучий металевий предмет у павільйоні, де для цього створені всі умови, але справа ускладнювалася тим, що для установки цього агрегату клієнту довелося розламати і заново зібрати стіну. Вдруге ламати стіну і тягнути цю штуковину куди б то не було їм чомусь не захотілося. Тим більше, що наполегливо висловлювалося побажання провести зйомку з мінімально можливим бюджетом.

фотографи: Віктор Маханьков і Олег Зухвалий .

було:

було:

На фотографії видно, що наш предмет відображає інтер'єр приміщення. У відображенні можна побачити протилежну стінку, вкриту фактурною штукатуркою і дерев'яними балками. У верхній частині кожного бака можна побачити масивну люстру, вхідні двері на лівій і правій стіні, сірий кахельну підлогу і багато іншого. Всю цю красу випливало з відображення прибрати, щоб на кінцевій фотографії побачити рівні і красиві відблиски і тіні.

стало:

стало:

Рішення: Для проведення предметної фотозйомки даного металевого дива з чудовими властивостями, що відбивають нам треба було 14 годин часу. Провести таку фотозйомку виявилося так само просто, як сфотографувати металеву каструлю, з тією лише різницею, що каструлю можна взяти і переставити куди нам потрібно, а цей об'єкт переміщати не можна, незважаючи на наявність коліщаток.

Навколо об'єкта силами двох дуже креативних фотографів за допомогою двостороннього скотча і паперових фотофон було побудовано декорацію для формування на поверхні предмета потрібного відображення і светотеневого малюнка.

Джерелом світла послужив лист молочного пластика розміром 2 × 3 метри освітленого на просвіт.

Подальша обробка проводилася в Photoshop.

Для цього нам знадобилося наступне обладнання:

  • 4 рулони паперового фону 2,72 × 11м (знищено безповоротно);
  • 1 рулон чорного паперового фону 1,5 × 11м;
  • рулон двостороннього скотча шириною 5 см;
  • лист пластику 2 × 3 м;
  • 2 стійки c-stand 40 ";
  • ворота для фону;
  • студійний імпульсний генератор і 3 голови до нього;
  • Canon 5D Mark II + Canon EF 24mm f / 2.8;
  • Photoshop.

Як і обіцяв, викладаю невеликий відео бекстейдж (backstage) з цієї зйомки. На відео показано монтування декорацій навколо об'єкта. Справа в кадрі видно молочнобелий акрил "на просвіт" під захисною плівкою блакитного кольору. За акриловим листом знаходиться студійний генератор потужністю 3200 джоулів, голова світла, що малює на стійці. Дана конструкція створює на поверхні предмета найбільш яскравий відблиск (зліва).

Лист акрилу зактянут за допомогою Manfrotto Super Clamp до дерев'яної рейці і піднято на C-Stand 40 "під стелю.

Зліва відбивачем виступає білий паперовий фон, який піднімається до стелі на "воротах" для фону. Цей відбивач формує на поверхні менш інтенсівиний відблиск, виглядає сірим (праворуч). Відбивач закриває собою частину інтер'єру приміщення і нетранспортабельне додаткове обладнання пивоварні.

Внизу за пивоварнею розташована генераторна голова з синім гелевим фільтром.

Приміщення розташоване між рестораном і автомийкою, має наскрізний прохід між ними навпроти об'єкту зйомки - двері в туалет. По суті, приміщення де знаходиться об'єкт - це невеликий коридор, створений для того, щоб клієнти автомийки та ресторану могли користуватися одним туалетом.

Як видно на відео (наприклад, на 4:20), в процесі зйомки співробітники замовника примудрялися користуватися дверима за пластиком.

Найцікавіше - коли декорація була повністю зібрана нам прийшли "допомогти" офіціантки, так як клієнти в ресторані замовили пивка. Офіціанткам вдалося героїчно проникнути до об'єкта зйомки, наповнити пивом два графина і не зруйнувати декорацію. 🙂

PS: У цій великій металевій штуковини виходить дуже смачне пиво. Я хоч і не фанат цього напою, але спробував два сорти пива з великим задоволенням.