5 вагомих причин носити сонцезахисні окуляри взимку

  1. 1. Сонцезахисні окуляри блокують яскраве світло і відблиски
  2. 2. Сонцезахисні окуляри захищають очі від шкідливого впливу ультрафіолетових променів
  3. 3. Сонцезахисні окуляри захищають очі від вітру, пилу та іншого сміття
  4. 4. Сонцезахисні окуляри зменшують головні болі і втома очей
  5. 5. Сонцезахисні окуляри покращують бачення


Згідно поширеному стереотипу прийнято вважати, що сонцезахисні окуляри - суто весняно-літній аксесуар. Однак, це дуже велика помилка. Близько 80% інформації про навколишнє середовище ми отримуємо саме завдяки зору, яке необхідно берегти. Наші очі потребують захисту круглий рік. Протягом зимових місяців, очі подвійно піддаються впливу УФ-променів. По-перше, через самого сонця, а по-друге, через сніг і льоду, які як дзеркало відображають сонячні промені. Це робить зиму одним з найважливіших сезонів року, коли слід уважно поставитися до захистіть очей від потенційно небезпечного впливу сонця.


1. Сонцезахисні окуляри блокують яскраве світло і відблиски

Коли зимові опади покривають кожну поверхню, перетворюючись в воду, сніг і лід, дуже яскраве відображення створює відблиски, які дуже сильно погіршують зір. Відблиски особливо небезпечні під час водіння автомобіля, катання на снігоходах, лижах і при інших зимових видах спорту. Висока якість сонцезахисних окулярів, таких як Ray-Ban, здатне різко блокувати відблиски для безпечного, і зручнішого бачення. Окуляри Ray-Ban з поляризацією особливо ефективні при захисті очей від небезпечного відображення сонця від снігу і льоду.

Інші моделі з поляризацією (короткий список): RB3460 004 / 6G , RB8041 001 / M2 , RB3025 001/15 , RB3025 001 / 3R , RB3025 001/58


2. Сонцезахисні окуляри захищають очі від шкідливого впливу ультрафіолетових променів

Вплив ультрафіолетового випромінювання призводить до розвитку катаракти та вікової макулярної дегенерації сітківки ока. УФ-промені ушкоджують рогівку ока. У довгостроковій перспективі це призводить до катаракти. З віком у кожної людини починає розвиватися катаракта очей, але цей процес прискорюється при впливі сонячних променів. Все окуляри RayBan мають 100% захист від УФ-променів. Також Ray Ban нададуть відмінний захист для ніжної шкіри навколо очей, яка допомагає запобігти утворенню зморшок і передчасного старіння викликаного УФ-променями.


3. Сонцезахисні окуляри захищають очі від вітру, пилу та іншого сміття

Сонцезахисні окуляри створюють ефективний бар'єр від вітру, зменшують випаровування природної вологи. Носіння сонцезахисних окулярів запобігає висиханню контактних лінз і захищає при вітряну погоду від попадання різних дрібних частинок (пилу, сміття і т. Д.), Що викликають садна рогівки. серія очок Ray-Ban Ultra має навіть спеціальні гідрофобні покриття, які відштовхують пил, вологу, жир і відбитки пальців, а також забезпечують очам максимальний захист і бачення без розлучень на лінзах.

Моделі Ray-Ban Ultra: RB8029K 040K / N3 , RB8034K 040K / N3 , RB8034K 064K / N4


4. Сонцезахисні окуляри зменшують головні болі і втома очей

Наші зіниці здатні контролювати скільки світла досягає сітківки в задній частині ока. У тьмяному світлі, зіниці розширюються, щоб впустити більше світла, ніж це можливо. При яскравому світлі, зіниці стискаються, щоб запобігти попаданню яскравого світла на сітківку ока. Однак, при дуже яскравих умовах, зіниці не можуть стискатися досить, щоб зменшити освітленість до комфортного рівня, і це змушує нас жмуритися - це спроба ще більше скоротити кількість світла, що потрапляє на наші очі. Зажмуріваніе і постійне звуження наших зіниць призводить до головного болю і втоми очей. Сонцезахисні окуляри допомагають зменшити кількість світла, яке досягає очі, що збільшує наш комфорт і зменшує хворобливі побічні ефекти втоми.


5. Сонцезахисні окуляри покращують бачення

Наші очі вимагають "правильної" порції світла для хорошого зору і здоров'я в довгостроковій перспективі. Занадто мало світла також погано, як і дуже багато. Однак, надмірні відблиски, викликають светоиндуцированного «вицвітання» сітківки і знижують гостроту зору. У зв'язку з цим, ми рекомендуємо Ray-Ban для кращого захисту і чудової оптичної чіткості.

"Я б сказав, що найбільша різниця між 10 доларовими сонцезахисними окулярами і сонцезахисними окулярами високої якості, складається саме в найвищому офтальмологічної лінзи, а не шматок пластика, якими оснащені дешеві сонцезахисні окуляри. Оптичні якості і комфорт таких лінз настільки чудові, що я не думаю, що люди дійсно можуть оцінити різницю, поки вони не зазнають це. "- говорить доктор Рональд Бренд з International Eye Care.

Захищайтеся в будь-який сезон тільки якісними окулярами! Окулярами Ray-Ban - кращими очками в світі!