Безмін Rapala RMWS-25

Рибальський циліндричний безмін. Легко читається шкала в кілограмах і фунтах. Рукоятка з нержавіючої сталі з пластиковим покриттям. Пружина з нержавіючої сталі. Чи не підвладна корозії, довговічна. Змінна мітка. Пересунути вгору перед початком зважування. Крюк з нержавіючої сталі. Великий гак дозволяє легко підчепити навіть будь-яку, активну рибу. Анодований алюмінієвий корпус. Легка, не схильна до корозії конструкція.
Максимальна вага: 11 кг.


Характеристики:

Виробник: Rapala

Максимальне навантаження (кг): 11

Тип: механічний

Три причини купити у нас

В інтернет-магазині Navigator-Shop тільки найкраща техніка!

Одна з основних переваг нашого магазину полягає в тому, що в нашому асортименті представлені виключно «білі» апарати, відмічені сертифікатом РосТест, що поставляються через офіційні відвантаження безпосередньо від виробника Одна з основних переваг нашого магазину полягає в тому, що в нашому асортименті представлені виключно «білі» апарати, відмічені сертифікатом РосТест, що поставляються через офіційні відвантаження безпосередньо від виробника. Ми уважно стежимо за якістю продукції, що продається, що дозволяє виключити факт наявності шлюбу.

Як і годиться, покупцеві буде надано повний гарантійний пакет, що складається з гарантії від фірми-виробника, з якої можна звертатися за сервісним ремонтом в центри обслуговування клієнтів, а також ми забезпечуємо покупки своєї власної магазинної гарантією, що дозволяє повернути або обміняти пристрій протягом першого тижня з моменту його придбання, за умови збереження товарного вигляду всього комплекту.

Ви можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів на   Яндекс Маркеті Ви можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів на Яндекс Маркеті . Ми працюємо для вас і робимо все щоб співпрацювати з Navigator-Shop.Ru було зручно і комфортно!